Vybrané Blogy

obrazek
10.9. 09:37
Měl by to být největší skandál veřejného zdravotnictví, ale dostává se mu malé pozornosti, hlavně...
obrazek
8.9. 08:47
Dočkáme se doby, kdy budou tihle a podobní lidé, myslící si, že jsou vyvoleni a osobující si jakési...
obrazek
2.9. 09:37
Rychlý pokles průmyslu o 15 procent nemusí být u konce, protože dolů nás žene hlavně propad...

Blogy

obrazek
včera 11:37
Vysvětlení předsedy senátu Miloše Vystrčila o návštěvě Tchaj-wanu, že nikdy neporušil zásadu jedné Číny a nenazval Tchaj-wan samostatným státem, považuje Peking za opožděné a nepřesvědčivé, napsal v úvodníku deník Global Times, anglická polnice čínské vlády.
obrazek
19.9. 08:24
Jsou otravy Novičokem špatným vtipem, nebo reálnou skutečností? Pokud jsou skutečné, jaká by měla být reakce?
obrazek
17.9. 09:25
Čím méně času zbývá do amerických prezidentských voleb, tím zřetelněji se rýsuje možnost, že po 3. listopadu budou Spojené státy jako loď bez kapitána. Rozpolcení země a chaos už dospěly tak daleko, že volby krizi nevyřeší a naopak ji zhorší.
obrazek
15.9. 11:04
Nákaza se šíří, protože vázne trasování svěřené hygienikům. To však nejsou jediní lidé, kteří dokážou zjistit, kde jste před pár dny byli a s kým se setkávali. Boj proti koronaviru se nesmí řídit tím, komu vyhradit vstup na televizní obrazovky.
obrazek
15.9. 10:06
Hlavním poutem těchto událostí je strach ze smrti, který vyvolávají a který vládnoucí elity zneužívají v touze po světovládě. Prostředkem jedné je věčná válka, druhé kontrola lidského zdraví.
obrazek
15.9. 09:56
I sbohem éře, kdy poražený šel a stiskl vítězi ruku. Ať už ve sportu, třeba na tenisovém kurtu, či ve volbách všeho druhu, ať už politických či všech možných jiných. Ten výrok vybízí ke zrušení zásady fair play a tedy slušné hry, a verbuje lidstvo ke rvačce bez pravidel, ve které je k přemožení...
obrazek
14.9. 11:31
Týkají se každého z nás, protože hlásí pokrok v boji s Covidem-19. Měly by být na všech prvních stránkách novin a mluvící hlavy v televize by měly o nich pět laudamus. Proč se tak neděje?
obrazek
14.9. 09:03
Také se tomu říká "liberální demokracie". To se prostě svobodně, liberálně, někdo rozhodne, že takto teda ne, že to bude jinak, přesně tak, jak si ten milovník liberální demokracie přeje. A nějaké volby, spravedlivé rozsudky soudů, prosímvás ...
obrazek
12.9. 13:30
Ti moji chodí krást jenom v noci. Nevím, jak je možné, že se jim ty opakované krádeže tak daří, když jsou při nich tak hluční. Funí, jako když právě zdolali výstup na Mount Eve­rest.
obrazek
11.9. 16:02
Šok mezi novináři, povzdvižení mezi opozičními politiky, závrať se záchvaty vzteku mezi „kavárníky“. Český premiér si dovolil neslýchané! Odmítl narychlo spíchnutou polskou iniciativu a setkání předsedů vlád V4 v polském Lublinu se Světlanou Tichanovskou nepodpořil. Tento, na pohled překvapivý krok...