Vybrané Blogy

obrazek
4.1. 13:34
Čekání na jádro může být vraždou českého automobilového průmyslu. Existují jiné zdroje elektřiny,...
obrazek
20.1. 12:36
Ukazuje se, že v amerických dějinách (a nejen v nich) je úspěšný ten prezident, který překračuje...
obrazek
2.1. 16:23
O tom, že nejmladší Binden žije nad poměry a balancuje na hraně zákona se vědělo dávno, ale že ho...

Blogy

obrazek
dnes 05:32
27. ledna 1945 vojska maršála Ivana Stěpanoviče Koněva osvobodila německý nacistický koncentrační a vyhlazovací tábor Auschwitz-Birkenau, největší německou továrnu na smrt. Z několika milionů nacistických otroků, zde přežívalo posledních 7650 lidských trosek. Tekly slzy osvoboditelů i těch...
obrazek
včera 14:16
Vrátit se k jaderné dohodě s Íránem, zastavit rozšiřování NATO, stáhnout se z Afghánistánu a časem i z Jižní Koreje, radí novému prezidentu Bidenovi zahraničně politický expert Stephen Wertheim v obsáhlém příspěvku do Foreign Affairs na téma „iluzorní dominance“.
obrazek
25.1. 21:19
Charta OSN, kterou v červnu 1945 v San Francisku podepsala i ČSR, byla sepsána s cílem vyhnout se v budoucnu hrůzám válečných konfliktů mezi zeměmi, samozřejmě včetně konfliktu světového, ze kterého se Svět právě vzpamatovával.
obrazek
25.1. 00:24
Kongres XIII. Komunistické strany Vietnamu, který se koná od 25. ledna do 2. února 2021 je jednou z významných mezinárodních událostí, který neuniknul pozornosti mezinárodního veřejného mínění.
obrazek
25.1. 00:10
Kongres XIII. Komunistické strany Vietnamu, který se koná od 25. února do 2. února 2021 je jednou z významných mezinárodních událostí, který neuniknul pozornosti mezinárodního veřejného mínění.
obrazek
24.1. 07:32
Naši nechvalně známí mládežníci z PUS - Pirátské udavačské strany vzali ten už předvolební boj o moc ve státě hodně útočně a nikterak se netají svými ambicemi obsadit Strakovku ztečí a především pořádně zamést s tou současnou vládou, vyházet je, odstavit, sebrat jim snad i volebné právo.
obrazek
22.1. 07:40
Politická úroveň, ale i ta lidská, obyčejná, kultura a kuktivovanost, začíná u nás v poslední době silně skomírat na úbytě. Plody této hlasitě proklamované nenávisti se začínají sklízet v přímých přenosech už i z půdy ctihodného Parlamentu Sněmovny.
obrazek
21.1. 14:58
Zákon o povinném podílu českých potravin v nabídce řetězců je signálem toho, že problém je naléhavý a že jsme si ho konečně všimli. Špatným se stane až v případě, že u toho skončíme.
obrazek
21.1. 12:11
Málokdo by v listopadu 1989 předvídal, že se komunistický režim na Kubě udrží i po roce 2020. S příchodem nového roku si obyvatelé „ostrova svobody“ připomněli už 62. výročí revoluce, která k moci vynesla Fidela Castra a jeho barbudos. Socialismus přežil i legendárního Fidela a vůbec poprvé je v...
obrazek
21.1. 09:32
Úkol rozněcovat nevraživost našich lidí vůči Rusku, udělat z něho v našich očích ďábla, z Rusů bandu satanů a z Putina Belzebuba, předepsaný naší vrchnosti ještě vyšší vrchností euroatlantickou, naráží u nás na potíže a jeho plnění neprobíhá zdaleka tak hladce, jak by bylo třeba a jak by si...