Vybrané Blogy

obrazek
7.4. 22:37
Text pro Ministerstvo vnitra v souvislosti s vyřazením Moravské a Slezské pirátské strany z voleb...
obrazek
2.4. 10:20
Brusel se stává prvním velkým městem, které stoplo 5G kvůli zdravotním účinkům. Ve světě pomalu ale...
obrazek
12.4. 10:33
Z pravdivých, protože spolehlivými zdroji ověřených zpráv, které mi každodenně přistanou v počítači...

Blogy

obrazek
včera 16:36
Brilantní analýza z pera ruského politologa prof. Igora Nikolajeviče Panarina publikovaná dne 19. března 2019
obrazek
včera 10:50
Pan Přikryl začal publikovat záslužnou sérii o bydlení. Ale o tom nejdůležitějším se tam jeden nedočte. A tak si připomeňme o čem by se tam mělo dočíst. Úvodem připomínám, že již vyšly 3 díly.
obrazek
včera 09:50
Nedávno proběhla všemi medii zpráva o odsouzení manželů v USA, kteří dvanáct ze třinácti dětí dlouhodobě trýznili a týrali. Manželé Turpinovi byli odsouzeni na doživotí s možností podmínečného propuštění po 25 letech odpykání trestu. Zpráva, která otřásla mnohými lidmi, protože něco takového by...
obrazek
24.4. 00:03
Přicházelo jaro 1945 a Německo již mlelo z posledního. Sen o nadvládě vyvolené rasy se hroutil. Česká i moravská města již vítala své osvoboditele. Koncentrační tábory vydávaly svá hrozná svědectví. Přicházely slzy štěstí, radostného objetí, každým dnem se blížil pád hitlerovské Říše.
obrazek
23.4. 17:51
Žijeme na Zemi v hmotném světě, ale nejsme ze Země, ani z hmotného světa. Místem, odkud jsme se sem dostali je svět mimo hmoty. Svět nemateriální! Svět duchovní! Je to říše Ducha! Ona je naším domovem a skutečnou, rodnou vlastí, kam se máme nakonec vrátit zpět. Ale jen za určitých podmínek, které...
obrazek
23.4. 10:39
Neomalené zájmy korporací způsobují rozklad kapitalismu, konstatují ti, kdo tomu rozumí nejlépe, neboť to dělali celý život. Sami uznávají, že stát potřebuje víc peněz, a že dát je musí ti, kdo jich mají nejvíc.
obrazek
22.4. 19:41
Z řeckého γλώσσα (glóssa), česky jazyk: Poznámka na okraj jiných textů, informací, tvrzení k jejich vysvětlení. V tomto případě drobné poznámky na lem našeho politického dění. K upřesnění jeho významu. Podle výběru autora. Tedy výběru subjektivního. A nemusí jít jen o politické produkty uplynulého...
obrazek
20.4. 21:09
Premiér Nguyen Xuan Phuc na základě pozvání českého premiéra Andreje Babiše pracovně navštívil Češkou republiku. Návštěva vietnamského premiéra v ČR znamenala přínos pro obě země.
obrazek
20.4. 11:10
Čínská strategie postupně zvládla propojení socialismu s tržní ekonomkou, otvírání světu a přijetí globalizace. Teď potřebuje stabilitu, aby zvládla přesun do světa rovných.
obrazek
17.4. 15:24
Jeden pan filozof už v předminulém století napsal, že doba, v níž se všeobecně věří na existenci čarodějnic, a ty se upalují, je legitimní dobou čarodějnic. A protože dnešní doba je též dobou, v níž se musí věřit na některé čarodějnice, vystavuji se nebezpečí upálení.