Vybrané Blogy

obrazek
4.11. 13:47
Ezra Pound: K čemu jsou peníze? Nepořádky zůstanou bez konce a nikdy nezískáme zdravou...
obrazek
16.11. 12:18
Už je to tady! Veletrh čisté mobility e-SALON v pražských Letňanech potvrdil, že auta na baterky...
obrazek
7.11. 00:13
Lidé mají pravdu, když jim nestačí kritika minulých chyb a chtějí vědět, jak dál. Ostatně na...

Blogy

obrazek
včera 21:54
Ultimáta, výhrůžky, úkolování, výzvy, diktáty, ach jo, to všechno si na Letné vyzkoušel ten obskurní spolek v čele s nedovzdělaným fašounkem, který sám sebe pasoval na vůdce, přímo nejvyššího diktátora, který konečně vyjevil, co všechno chce.
obrazek
včera 16:06
O minulém režimu se s neotřesitelnou jistotou říká, že to byla doba totální nesvobody, protože jsem mnohé nesměli, mnohé bylo zakázané a mnohé nebylo dovoleno. Já bych si však toto tvrzení troufl označit za přece jen poněkud přehnané a nadnesené a zároveň je poopravil, když prohlásím, že ona doba...
obrazek
včera 15:42
Odpověď na tuto otázku není ani jednoduchá, ani jednoznačná. Pokud bychom vnímali perspektivu elektromobilů pouze optikou většiny hromadných sdělovacích prostředků, tak je jejich budoucnost růžová. Mnozí z těch novinářů, kteří zásadním způsobem vyzdvihují ekologičnost elektropohonu, by však mohli...
obrazek
16.11. 17:04
Takový debakl, jaký se na mi na televizní obrazovce rozevíral od sobotní 14. hodiny do hodiny zhruba šestnácté, jsem ve svém dlouhém životě ještě nezažil. Co to vlastně tihleti dva z chvilek Roll a Minář jako hlavní vytyčovatelé chvilkovského programu vlastně chtějí? Že snad nezávislost...
obrazek
16.11. 15:59
Článok sa zaoberá novembrom 1989 a následného vývoja po tridsiatich rokov v ekonomike, politike, športe, kultúre atď.
obrazek
16.11. 13:29
Česká republika bude pro Vietnamce důležitým mostem pro vstup na evropský trh a pro posílení obchodu mezi Vietnamem a EU, uvedl představitel republiky.
obrazek
16.11. 12:18
Už je to tady! Veletrh čisté mobility e-SALON v pražských Letňanech potvrdil, že auta na baterky nejsou pouhou hudbou budoucnosti. Jen na ni nejsme připraveni.
obrazek
16.11. 12:16
K prvnímu jsme byli roky "masírováni", ale ten druhý je o 100 let "zkušenější".
obrazek
15.11. 15:04
Napsal Vladimir Vujačič, překladem opatřil Peter Balog. Překlad není moc vynikající, ale připojuji "bonus", link na článek horší této zprávy o cvičení v Litvě, je také o cvičení, 20 000 amerických vojáků, z něhož jde strach, člověk se bojí domýšlet mezi řádky, co by z toho mohlo vylézt.
obrazek
15.11. 13:39
Z řeckého γλώσσα (glóssa), česky poznámka na okraj jiných textů, informací, tvrzení k jejich vysvětlení. Zde drobné poznámky na lem našeho politického dění, k upřesnění jeho významu; podle výběru autora. Nemusí jít jen o produkty uplynulého týdne.