Alexandr Vondra jede na funus vraha do USA v pracovní době a za státní peníze!

vrah
17.8.2011 13:17
Na pohřeb státem vyznamenaného gaunera Ctirada Mašína, který podřezal příslušníka Sboru národní bezpečnosti Jaroslava Honzátka, se nechce jet premiérovi Nečasovi, tak se nakonec obětoval ministr obrany. Proč, ne, podívat se za státní peníze na americké přátele? Pohřbu se zúčastní prý i náš velvyslanec v USA.

O mrtvých jen dobře, ale případ bratrů Mašínů vyvolává stále větší rozpaky české veřejnosti. Pohledy na fotky bezbranných zavražděných českých občanů jsou příšerným důkazem o „hrdinství“ těchto kumpánů. Proto je zarážející, že stát vysílá svého zástupce na služební cestu do USA, kde snad bude veřejně a oficiálně uctívat památku tohoto zvrhlého psychopatického muže. Zarážející je dále i ten fakt, že západ tehdy tyto muže – vrahy přijal, aniž by řešil jejich spravedlivé potrestání. Bratři Mašínové se nikdy českým občanům za vraždění nevinných lidí neomluvili, a ani neomluví! Zmiňovaný nebožtík mohl dokonce sloužit v americké armádě...

Pokud by byl pan Vondra charakterní, pokládal by to za čistě soukromou věc. Požádal by premiéra o dovolenou a náklady na cestu si uhradil sám. Chápu jeho zaujatost k uctívání tohoto vraha (sice poněkud zvláštní hobby), ale pokud bez toho nemůže žít, proč mu to máme ještě platit a dívat se, jak se bude ulívat z jeho nenahraditelné reformátorské práce flákáním se po USA.

Největším výsměchem je ale, že s sebou poveze medaili Zlatá lípa, kterou hodlá předat tomuto nebožtíkovi in-memoriam.

novotny
Zabývám se problematikou využití poznatků moderního výzkumu a vývoje pro zlepšení stavu naší společnosti.
Klíčová slova: Vondra

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

novotny

A jé jé, jaká to tady je diskuze? To jsem ještě neviděl tolik nasraných lidí:

http://www.parlamentnilisty.cz/parlament/politici-volicum/206420.aspx?diskuse#dis954312

videnak

Dobry den.

Ja si myslím,že Vondra si uděla vylet,aby zkontroloval jak mu rostou uroky z uplatku za PROMOPRO ,ktere za předraženou zakazku jistě dostal,je velmi zajimave,že dlouha cesta nevadí jeho nemocnym zadum.