Alexandrovci …

alexandrovci
25.12.2016 21:00
Nechce se tomu ani věřit. Slavný soubor Alexandrovců se stal další obětí hrůzné války na syrském bojišti. Dnes ráno, na Boží hod, jejich letadlo na cestě do Sýrie havarovalo. Je zřejmé, že nikdo tuto havárii nepřežil. Stateční Alexandrovci, letěli rozdávat vánoční radost a naději, do válkou zkoušené Sýrie. Místo těchto vánočních atributů lásky, se rozhořel v našich srdcích smutek. Ruská federace dnes sčítá a oplakává oběti, této velké letecké tragédie.

Ale i tyto oběti, jsou důsledkem válečného konfliktu, který byl zcela záměrně před lety rozpoután v arabském světě. Již dnes tato válka stála statisíce obětí. Slavný vojenský hudební soubor Alexandrovců, po této dnešní velké letecké tragédii, patří k obětem této hrůzné války.Nezapomeneme na Alexandrovce, na jejich slavnou uměleckou, ale i bojovou cestu, na které po celém světě rozdávali radost a hrdost. Jejich věhlas se zrodil zejména v době Velké vlastenecké války. Jejich tradice, špičková profesionalita a umělecký přínos, to vše z nich učinilo světoznámé hudební těleso. Bylo obdivováno po celém světě. Tleskali jim ve stoje v USA, Británii, Číně, Francii, Německu…

Vojenský soubor Alexandrovců, také každoročně přijížděl na turné do České republiky, jejich koncerty byly vždy vyprodané. Hostily je největší haly v našich městech. Doprovázeli je vždy na jevištích, naši špičkoví zpěváci. Obdivovali jsme je, milovali jsme je.

Dnes je, nejen v našich srdcích, smutek. Celý svět je zarmoucen jejich úmrtím.

Ctíme jejich památku.

Přemysl Votava

premysl-votava
Místopředseda strany Národní socialisté.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

klokan

   Jako dost zajímavá se jeví i verze o možnosti elektronického útoku, jak o ní pojednáno například v článku na ,, Nová republice Za vyloženě nechutnou pal lze považovat reakci části zdejší protiruské části obyvatelstva, jásajících nad tímto neštěstím. Lidské hyeny se úspěšně množí.