Apokalypsa 2015: BOLA TO EBOLA či NEBOLA? (krvy je tu troška)

obrazek
13.8.2014 01:49
Po Antraxu, SARS, Legionelle, ptačí a po té opět prasečí chřipce, nyní obchází po světě, ale zejména v korporátních mediích středního proudu, strašná a krvelačná nákaza EBOLA!

Budoucnost posoudí, jak to „tehdá“ vlastně bylo, co se to tu nakonec vlastně semlelo. Ti, kteří přežijí, se pak budou moci pýtať sami seba „Tak BOLA to ta EBOLA, či NEBOLA?“

 

Nehledě na to, že infekční choroby reprezentují:

a) velmi výnosný obchod s očkovacími látkami, výzkumem a vývojem;

a

b) dobrou záminku k odpoutání pozornosti od skutečných mezinárodních problémů, zejména vražedných konfliktů, (UKRAJINA, IRÁK, GAZA, etc.) jak potvrzuje historie;

ale konec konců

je možná i třetí varianta:

c) záminka k exterminaci přebytečné populace. Exterminace (anglicky: culling) ale kupodivu neproběhne díky spontánní nebo umělé pandemii nějakého bakteriologického či virového patogenu, ale opět prostřednictvím vakcíny proti domnělé hrozbě, jak tomu již bylo v případě tzv. španělské chřipky návazně na 1. světovou válku, před sto lety.

Náznaky bylo lze registrovat při hysterii kolem tzv. prasečí chřipky, která mohla představovat něco jako test, nebo nezdařilý pokus. Tehdy se totiž objevila experimentální vakcína kontaminovaná virem ptačí chřipky, která je považována již za biologickou zbraň.

Americká farmaceutická firma Baxter doposud neobjasnila, jak k prakticky nemožnému znečištění smrtícím virem ptačí chřipky jejich experimentální vakcíny proti prasečí chřipce přišly.

Ptačí chřipka je totiž pro člověka smrtící, ale velmi těžko přenosná. Bezpečný způsob nákazy je samozřejmě nijak jinak, než prostřednictvím porušení integrity kůže a dopravou do organizmu pomocí injekční jehly.

Vražedný virus může být spolehlivě dopraven do organizmu v civilním převlečení za očkovací látku, která má člověka chránit před nějakým mediálně zpopularizovaným smrtícím virem, jak tomu bylo například svého času u mediálně populární a proslulé prasečí chřipky, tak jako již v sedmdesátých létech v SSA, za prezidenta Nixona, nebo bezprostředně po 11. 9. 2001 v případě sněti slezinné, neboli uhláku, tedy onemocnění způsobovaném baktérií Bacillus anthracis (ANTRAX), nebo nyní, nejnověji, universálního strašáka, jménem EBOLA…

Není nutno dodávat, že EBOLA je podle odborníků, uměle vytvořeným virem, stejně tak, jako je HIV způsobující AIDS, který se svého času podezřele hojně rozšířil následujíce oblasti vystavené rozsáhlé očkovací kampani proti libovolným nemocem.

O aplikace sterilizační vakcíny proti tetanu, bez vědomí a souhlasu jejich obětí z řad stovek tisíc žen zemí třetího světa, ve které byl na toxoid bakterie Clostridium tetani, naroubován těhotenský hormon HCG (lidský choriový gonadotropin). Tehdy financované nákupem plenek Pampers, od firmy Procter and Gamble. Kampaň probíhala asi tak, že korunu z každé plínky, kterou milé maminky a tatínkové kouipli od této firmy šla na údajně bohulibé očkování žen a dívek v rozvojových zemích. Světe div se , byla to sterilizační „včelička“, kterou nevědomky naivní spotřebitelé tohoto globálního nadnárodního monstra pravděpodobně nechtěně ale v dobré víře financovali…   

Dnes by tento vražedný "experiment" pravděpodobně financoval anglický Princ Philip, který by chtěl podle údajných vlastních slova „přijít znovu na svět jako smrtící virus“, nebo magnátem Microsoftu, Billem Gatesem, který se také o jakési depopulační vakcíně nechal již mnohokrát slyšet.

Takže platí, že očkování proti EBOLE může být vnuceno s jedním jediným cílem: vyhubit široké populační vrstvy. To co EBOLA nedokáže, dokáže každá průměrně vzdělaná zdravotní sestra, totiž vpíchnout jed přímo do organizmu.

Dříve platilo jako pravidlo zpravodajských služeb heslo "sleduj toky peněz". Nyní platí pro bdělého občana, který hodlá přežít tyto krušné chvíle světového hospodářského kataklyzmatu, heslo „sleduj Hollywood“ a „sleduj Reuters“. Obojí dává dostatečně jasně najevo to, co se zde skutečně hraje:

První letos spustil apokalyptický seriál "poslední loď" (last ship) - a druhý nám již nyní dává naději, že firma GSK již spouští zkušební vakcínu proti Ebole. Viz: "Clinical trial to start soon on GSK Ebola vaccine" - Nutno dodat, že není jasné, zda se chystá obdoba španělské chřipky, která zaplavila svět po rozsáhlé očkovací kampani proti tyfu, nebo obdoba sterilizace, tak jak ji zažilo tisíce žen na Filipínách v Guatemale, Mexiku a Brazílii (a zajisté ji dalších zemích, kde se o tom ale ještě neví.

Čas ukáže. Horší to samozřejmě bude, pokud to nějaký úřad, nebo snad i vláda nařídí povinně. Zažili jsme málem něco podobného za Topolánka v případě prasečí chřipky. Nedej bože, že tam sedí stejní hlupáci, jako tam málem seděli tehdy!

Zdroje:

http://jonrappoport.wordpress.com/2014/08/08/the-ebola-of-2009-swine-flu/

http://jonrappoport.wordpress.com/2014/08/11/ebola-why-hasnt-a-pandemic-ever-started-in-brooklyn/

http://blackherbals.com/Emerging_Viruses-Aids_&_Ebola.pdf

 

Doporučujeme:

The Ebola Effect

Články autora k tématu:

http://spilderberg.wordpress.com/2009/08/23/farma-lobby-hybaj-na-jatka-jako-prase-v-zite-daniel-solis/

http://www.zvedavec.org/komentare/2009/07/3242-stane-se-diky-praseci-chripce-z-lidstva-stado-volu.htm

 

 

 

solis
vystudoval sociologii a politologii na belgické Vrije Universiteit Brussel (1992). Tamtéž získal postgraduální diplom (LL.M.) mezinárodního a evropského práva (1993). Absolvent letní akademie na Evropském Univerzitním Institutu ve Florencii (1992). Stážista na Evropské komisi (GŘ I.) Někdejší člen Strany zelených, aktivní v řídících orgánech základní organizace Praha 1 a Zahraniční Odborné Sekci strany. Později zakladatel a předseda základní organizace SZ Praha Suchdol, prominentní kritik politiky někdejšího předsedy SZ Bursíka, v okruhu stranické opozice. Odpůrce plánované radarové základny SSA v Brdech a účasti AČ na expedičních misích a okupaci Afghánistánu. Svého času parlamentní asistent poslankyně Olgy Zubové. Zastupitel MČ Praha 1, předseda finančního výboru MČ P1, lídr kandidátky DSZ ve volbách do EP, kandidát do Senátu za Prahu 6. Lektor na VŠMVV, přednášel komparativní politologii a konspirační teorie. Vede zde diplomové a bakalářské práce na zahraničně politická témata. Poradce místostarosty Prahy 5. Kandidát v květnových Evropských volbách 2014 za iniciativu "Ne Bruselu"

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

klokan

A nyní ještě kronavirus,

klokan

   Mystifikacemi pseudomory k naplnění farmaceutických pokladen.

klokan

Byla, je a bude. Tedy