Babiš triumfující

obrazek
14.12.2015 22:54
Divný titulek k článku o aktuálním dění ve Sněmovně při projednávání návrhu o elektronické evidenci tržeb, viďte? Ale pravdivý.

Pro Andreje Babiše a jeho hnutí s ručením omezeným (hnutí s r. o.) je totiž lhostejné, jestli zákon o ETT Parlamentem projde, či nikoli. V obou případech totiž bude politicky triumfovat.

Pokud zákon schválen bude, bude to A. B. − ANO, hnutí s r. o., prezentovat jako své politické vítězství vedoucí ke světlým hospodářským zítřkům; negativní působení zákona se v hospodářství státu projeví až za dva tři roky (dřív to nespočítáte), to však již A. B. – ANO posbírá další voličské hlasy a nastolí nepochybně nějaká jiná politicky produktivní a propagandisticky vhodná témata.

Ještě výhodnější pro politický podnikatelský projekt A. B. – ANO, hnutí s r. o., bude, jestliže zákon o elektronické evidenci tržeb zůstane neschválen – pak bude moci říkat zlá opozice, zloději a další darebáci mi mé úsilí o světlých hospodářských zítřcích zhatili. A tak lze získat mnohem více voličských bodů, než při variantě první, a navíc bez rizika, že by se mohlo prokázat, že EET by nás přivedla leda tak na Balkán.

Viz též:

http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/politicka-fangle-nad-letenskou

http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/eet-cili-proste-neumime

 


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

klokan

Bude - genově modifikovaná řepka olejka, možná i palmový olej, další vykácené lesy. nucená práce s reflexní vestičkou, EET, zákaz kouření v pohostinstvích, dražší nejen pivo, líp, kobliha bez marmelády, párek se separátem. týdenní kontrolní hlášení,povinné zelená, taktéž oranžová vestička, valorizace, nevalorizace důchodů, dobrovolně povinná VZS, dešťová vida s příměsí kyseliny sírové, bakelitová pokladnička bez baterek,  průhledná mlha efektivnější čerpání dotací pro Čapí hnízdo a okolí. Zbyde toliko vydrancovaná česká kotlina a ovčanům oči pro pláč a to naozaj. Na Babické makají. NOSTRADAMUS HEUTE.