Benešovy dekrety, o ty tady jde především některým vlastizrádcům

vítání sudety
10.12.2019 14:27
Paní Rakušanová se už nikterak netají tím, že zrazuje vlastní národ a slouží do roztrhání těla postnacistickému Německu. O ní a jí podobných lidech mluvil dr. Edvard Beneš po válce v souvislosti s Dekrety a možné budoucí snaze je zrušit, znevěrohodnit, obráceně vykládat dějinná fakta.

Ve službách cizího státu, byť v současné době "spřáteleného", se snaží seč mohou tihle zrádcové přímo, navrátivší se z emigrace po listopadu 89, podkopávat suverenitu, svébytnost a historicky platné právní normy naší země.

Není to jenom tato paní, která bez kapky svědomí a studu prodala národ Čechů, Moravanů a Slezanů za těch třiatřicet stříbrných, takových je u nás, žel, povícero.

Ke Karlu Schwarzenbergrovi je škoda slov, ten beztak nikdy žádným Čechem nebyl, to je germán každým coulem a pro něj bylo zrušení Benešových dekretů od prvopočátku, co se vetřel na Hrad k Havlovi, prvořadým a stěžejným úkolem přímo, snažením se.

 Není bez zajímavosti připomenout i domácí vlastizrádce, kteří neemigrovali, naopak, plnými doušky a úspěšně participovali na všech možných výhodách minulého režimu, studiem počínaje až do podivného získávání lukrativních pracovních míst. Kteří se ale přitom dnes hrdě hlásí ke třetímu odboji a dávají k dobru (svému), jak ten minulý režim pomáhali podkopávat. A dnes by chtěli, jako třeba lidovec Herman, abychom se stali jednou ze zemí Německé spolkové republiky. Ono vůbec lidovci tuze rádi kamarádí a bratříčkují se se Sudeťáky, s pohrobky německých nacistů.

S nenávistí a arogancí k naší zemi a občanům této země "Rakušanová ... připomněla, že řada politiků už Benešovy dekrety označila za vyhaslé, ale když přijde řeč na jejich zrušení, na české politické scéně vzplane požár. Obrazně řečeno, hořívá především u komunistů, pak u hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury, ale také na Hradě, který již pár let obývá Miloš Zeman se svým týmem." https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Komentatorka-Rakusanova-vytahla-nove-tema-Rozkladame-pry-Unii-Benesovymi-dekrety-606369?fbclid=IwAR218aOhPXaqbxxVYQYlDIGi0t9GX9wkPYErSaq70Pc_51sPwu1tWo7UbAA

Ne, paní Rakušanová, nejsou to především a jenom komunisti a SPD, kterým se ani za mák nelíbí vaše snažení sloužit postnacistickému Německu a horovat za zrušení spravedlivých Benešových dekretů. Jsou to občané téměř všech politických názorů, i ti bez politického zaměření, kteří nikdy nebudou souhlasit s jejich zrušením. Jde o majetky, o pozemky, o peníze zkrátka, o nic jiného. Děláte svoji službu Němcům důkladně, ale máte smůlu.
Pan prezident Miloš Zeman je, už podruhé v přímé volbě, řádně, svobodně a demokraticky zvoleným prezidentem České republiky a vaše dehonestující tvrzení, že obývá Hrad, je projevem sprosté nevychovanosti, neúcty a arogantní drzosti. Nejenom vůči našemu panu prezidenrtovi, ale i vůči jeho voličům.

" ... je podle Rakušanové načase, abychom dekrety sami zrušili."

Nikdy, nevážená paní, pokoušíte se sice manipulovat občany naší země, jako služebnice postnacistického Německa, ale tohle se vám nikdy nepodaří. Nějak jste si převrátila fakta, když vykládáte o zločinech Čechů na Němcích. Vám zřejmě vůbec nevadí těch 360 tisíc občanů Československa, které Němci připravili o život, brutálně popravili, zavraždili za té strašné války, kterou rozpoutali a vedli, ani to, že povraždili téměř půlku Evropy.

Máte vy vůbec svědomí a čest? Já teda o tom silně pochybuji ...

 

Foto: Sudetští Němci vítají Wehrmacht.

Růžena Chrastekova
Řadová občanka, zajímající se o politicko - společenské dění v naší zemi

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Jiří Volný st.

Chudáci malí, tak se snaží, ruce k nebi spínají, Antibabiše vzývají, Kalouskovi slávu provolávají a výsledkem je, podle STEMu, 34,8% pro ANO.

Fagan

Ano, souhlasím, Benešovy dekrety musí být věčné a nenarušitelné. Naopak je nutné stíhat takové, kteří Benešovy dekrety již narušili. A jedním z nich je i Schwanzeneberg, , kterému byl zabaven majetek ještě v roce 1947 a za podivných okolností mu byl majetek po převrastu v roce 1989  vrácen, zároveň s restitucí majetku Havla. Byl to zákon č.143 z 10.7.1947 (O převodu vlastnictví majetku hlubocké větve Schwanzenberggů na zemi Českou). Kdy se bude tento problém v ČR prošetřovat?????