Bezmezná závist a neurvalý boj o moc v plachtách Pirátů

obrazek
8.12.2019 18:10
Jak se dalo čekat, velká opoziční koalice byl zase jeden z vlhkých snů směšného už Petříka Fialů z ODS. Piráti mu symbolicky ukázali prostředníček, slovy Kalouska že jsou jedničky (ostatně, jemu ho ukázali taktéž), protože oni a jedině oni, loupeživí, nelítostní bukanýři, chtějí vládnout v této naší krásné zemi, aby z ní, po vydatném vysosání, udělali zemi bez suverenity a svébytnosti, odnárodnili ji, nechali jí na pospas Evropsko unijnímu snažení o šedou součást beztvaré federace pod vedením především Německa a Francie.

A mohlo by být ještě hůř, ve světle toho, že vrchním, globálním šéfem Pirátů je muslim. Salámovou metodou, kdy první kolečka se předhodí Bruseli, se tady zřejmě připravují změny, které jsou dlouhodobé, ale jejich kontury se začínají rýsovat.

Byť jsou Piráti povětšinou mladí, příhodně se k nim hodí i to neklidní, ale především netrpěliví a proto vyrazili na zteč v boji o moc razantně až neurvale. Jejich ambice jsou nebetyčné, a při snaze jich dosáhnout naprosto ignorují elementární lidskou slušnost, politická diplomacie jim absolutně nic neříká, chtějí všechno a co nejdříve.

Nějaké zájmy České republiky, její pověst jim je maximálně ukradená, blaho a prosperita občanů jakbysmet. I když se, falešně, zaštiťují ve své mohutné udavačské aktivitě tím, že hájí zájmy právě těch občanů, které si, dle nich, bere jako rukojmí premiér. 

Piráti už dlouhodobě a sofistikovaně, cíleně, poškozují zájmy naší země a už se ozývají hlasy cizích europoslanců, které jsou nevěřícným kroucenám hlav nad tím, jak naši vyslanci, zástupci v podstatě v EU, nelítostně a špinavými metodami kydají na svojí vlast, stát, zemi, tu nejodpornější špínu. Navíc vyžadují po různých institucích EU co nejtvrdší, nejpřísnější potrestání vlastního státu, přímo diktují svá udání do závěrů následných šetření úředníkům v Bruseli.

Hnacím motorem, tím větrem v plachtách našich, žel zvolených, Pirátů je ale primárně bezmezná závist, pramenící z pocitu jejich ještě pořádně nenaplněných kešení, pouze čtvrtsytosti, namnoze ani to ne, panděr a bankovních kont. A ten ďábel premiér, miliardář, má toho tolik a navrch ještě moc, vládu. Co na tom, že zásluhou vítězství ve volbách, prostě má moc i moc. Moc peněz a moc vládnutí. Bohatí chtějí být oni a vládnout taky. Vládou se dostat k tomu bohatství, tomu bohatému vládci všechno sebrat a pěkně po socialisticky si to přivlastnit.

Závist světem vládne od nepaměti, je to zlovolná, zlořádná tetka, která nezná slitování a pokud ovládne ne moc chytré, kvalitně vzdělané a kultivované lidi, dokáže divy. Vykřeše v nich tu nejhorší podlost, udavačství, bezohlednost, zlou dravost. Naši Piráti jsou toho důkazem.
Každé další volby u nás, jakékoliv, kamkoliv, by měly být důležitým obranným faktorem před zhoubou Pirátů. Právě ve světle toho, co nám všem ti gauneři, zvolení za Piráty, předvádějí nejenom v Praze, ale i v Parlamentu a především v EU. Jejich neurvalost, nevychovanost přímo, zupácké jednání, opovrhování jakýmikoliv společenskými normami, slušností a kultivovaností nechť je odstrašujícím mementem i pro jejich potencionální voliče. Protože takto se oni prostě chovají, takto dělají politiku, pod rouškou asertivity jdou doslova po krku každému, kdo se jim z jakéhokoliv důvodů znelíbí, natož postaví do cesty. A bezesporu dojde i na ty jejich voliče, o tom žádná. Oni jedou i jeden proti druhému, v tom svém boji a šplhání na vrchol, kamarád nekamarád.

Mějme se před nimi na pozoru, tohle ještě není vše, co evidentně dokáží.

 

Růžena Chrastekova
Řadová občanka, zajímající se o politicko - společenské dění v naší zemi

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.