Budou vlekaři žalovat stát, vládu o náhradu zisku, když nenapadne sníh?

sjezdovka
27.3.2020 09:57
Také provozovatelé koupališť a rekreačních vodních ploch, když bude léto nepovedené a deštivé? Poňoukat drobné podnikatele, živnostníky k odboji proti vládě kvůlivá ušlým ziskům z důvodu nouzového stavu a následných opatření vlády, jak to dělá zlovolná opozice a někteří fiškusové advokáti, je v této době vrchol nemorální, nehanebné podlosti.

V naprostém rozporu se slovy dnes neuvěřitelně zneužité písničky - NEMÍT PRACHY VADÍ. Vadí to i těm "umělcům" zpěváčkům vesměs, né že ne! Mohou to zpívat (za slušné PRACHY - honoráře) lidu obecnému zplna hrdla, zpívají vlastní lež a pokrytectví.

Vláda, potažmo její krizový štáb, mimo jiných nouzových opatření, uzavřela hranice, aby chránila občany před dalšími případy zavlečení infekce koronaviru do země. Následně tak rozhodly i další země Evropy. Nikdy nic takového v novodobé historii u nás nebylo, ale nebyla ani taková rozsáhlá a nebezpečná pandemie. Proto se opatření, v podstatě všechna, upravují, vypilovávají, částečně mění, za pochodu, nikdo s takovou situací nemá žádné zkušenosti, aby vytvořil dokonalý předpis. Ani za hranicemi naší země.

Všichni ti kritici, rádcové, plivači přímo, v době, když se začalo něco dít a následně vláda začala konat, byli zalezlí jak ty krysy, ani nemukli, natož aby přiložili ruku k tomu nelehkému, novému, zvláštnímu dílu. Až následně vylezli a jejich řev začíná být hlasitější a hlasitější. A nejenom hlasitý, je to řev zlý, podrazácký, nečestný. Protože dle nich je všechno špatně, ale hlavně - PRACHY!

Vládo dej, plať, kompenzuj. Všechno a všem! Však my ti to zanedlouho beztak omlátíme o hlavu, pěkně tě vykoupeme za obrovský mínus v rozpočtu, jenom si počkej!

Teď, včil ale rozdávej! A to tak, jak my budeme poňoukat, podsouvat různým skupinám lidí, které na tebe, vládo, poštveme. I za pomoci advokátů, co na tom, že se syndromem Plzeňských práv.

A tak jsou na vládu a její opatření, chránící občany této země před šířením koronaviru, poštvaní pendleři, kteří prokazatelně zavlékají tu nemoc k nám, infikují své okolí. Je jim bráněno vydělávat pěkný PRACHY za hranicemi, několikanásobně větší, než mají zaměstnanci u nás doma. Co na tom, že mnozí z nich, aby si ty velký PRACHY mohli venku vydělat, u nás doma získali zadarmo vzdělání a odbornost a dnes slouží těm venku, podporují jejich zisky. Náš stát jim má všechno kompezovat, byť jinému slouží, v době krize, v době ohrožení. Pro ně jsou ale ohroženy jenom jejich PRACHY. https://www.parlamentnilisty.cz/…/Ze-nesmime-jezdit-za-prac…

Další takovou skupinou je naše umělecká fronta, čest výjimkám. Snad nejpříkladnější z nich, byť jí za umělkyni považovat ani v nejkrásnějším snu nelze, sorry jako, je "blbá blondýna" Pazderková https://www.parlamentnilisty.cz/…/Umelkyne-Pazderkova-Chci-…. Něco tak tupsky hloupého, to je k pohledání. Jistě, je to marné, hééérečka rady nevyslechne, ale jít pracovat a živit se nějak jinak, by vskutku mohla. Ručičky i nožičky jí snad ještě slouží, evidentně mohem lépe, že hlavinka. Blonďatá nebo třeba i rezavá. Jó, ti naši, někteří, umělci ... Angažovaní, hlavně. Tady je jasný taky syndrom Hrušínského z Jezerky.

Snad ale nejhorší je požadavek, předzpívávaný opozičními mamlasy typu Stanjury, Rakušana atd., na kompenzace ušlých zisků podnikatelů, živnostníků. Stát je zčásti ekonomicky paralizován ne proto, že vláda si vymyslela jenom tak z plezíru nouzová opatření, ale proto, že ta opatření jsou nutná k ochraně zdraví a životů občanů. Všech.

Jistě, bez prostředků a o hladu nezůstane nikdo, ani ti pendleři, ani umělci, ani podnikatelé a živnostníci. Jenomže! Těch patnáct tisíc, to je pro ně neuvěřitelně ponižující, víc jak mizerná částka. A navíc by se o ni museli přihlásit na Úřadech práce, a to, to je vskutku pro ně strašné! Oni přec nejsou žádný plebs, lůza z ulice, oni jsou jinak těžce ve vatě a tu vatu, ty PRACHY, tak ty jim musí ta Schillerová dát! Kompenzovat!

A samozřejmě Babiš to musí podepsat, schválit, uvolnit. Jinak odvolat. Asi ministryni financí premiér a premiéra Stanjura, nebo Rakušan, nebo Petřík Fialů, nebo kdo vlastně?

Tak jednoduše to vidí oni a potřebují už jenom, aby se ti ziskaři ozývali, protestovali, najímali si právníky a žalovali stát, vládu. Ti jmenovaní by se uchechtali a umnuli by si ruce radostí, jak to zase zařídili, jak hodili do všech těch opatření vládě vidle, jak jí naházeli i ty klacky pod nohy.

V době krize, nouzového stavu, v době, kdy se naprostá většina lidí v zemi chová slušně, uvážlivě a vcelku disciplinovaně, je to co předvádí opozice a pár pomatených právníků s Plzeňským syndromem, umělcú s Hrušínským syndromem, neuvěřitelná prasárna, s odpuštěním.

Pamatujme si je všichni. Ty, kterým nemít velké PRACHY vadí. I kdyby vymřela půlka národa.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Spekulanti-uderila-Schillerova-na-ty-co-chteji-zalovat-stat-Prymula-zahrozil-neposlusnym-A-rekl-co-dal-618434?fbclid=IwAR1PbLlvmkHJpRU089sYRt9Z_RddQmH67kQGWjL4zwjtzep48vlkZEjKoZE 

Růžena Chrastekova
Řadová občanka, zajímající se o politicko - společenské dění v naší zemi

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.