Buranská, zlomyslná politická kultura opozice

jazyk
27.4.2020 09:42
Anebo se také dá říct, že naší politická opozice se řídí heslem "čím hůře, tím lépe", všechno co současná vláda a premiér činí, je špatné, všechno dělají blbě a i kdyby měli sebelepší výsledky, beztak je to zase špatně. I soudce si zařídili, aby vynesl rozsudek, že vláda špatně koná, prý v rozporu se zákonem.

A padají silná slova od zlomyslných opozičníků, manipulativní a ve své podstatě lživá. Žádný zákon totiž porušen nebyl, jenom kamarád soudce, bratr známého, aktivního opozičního politika rozhodl, že vláda měla postupovat podle jiného zákona, než postupovala. Mladý, nezkušený soudce Městského soudu v Praze účelově rozhodl, dle požadavku a v zájmu zlomyslné opozice, jak v budoucnu oškubat stát, potažmo daňové poplatníky, nás všechny. Dokonce žalobci údajně velkoryse radil, jak ta žaloba má znít, aby on mohl rozhodnout tak, jak se po něm chce. Ale i kdyby to nebyla pravda, o nezaujatosti a nezávislosti, nepodjatosti toho mladého soudce lze objektivně pochybovat. https://www.parlamentnilisty.cz/…/Ze-by-nikdo-nemel-hodnoti…

Všichni normální, slušní a přemýšlející lidé ví, že jako stát máme v této šlamastyce koronavirové nezpochybnitelné úspěchy. Má je tato vláda, tento premiér. A to zcela zřejmě vadí. Opozice se může uvztekat, hnidopišsky se snaží pomlouvat, zle kritizovat, manipulovat veřejnost, rozeštvávat lidi, házet svůj vlastní hnůj na vládní politiky.

Lidovci se opět předvádějí jako zrádní a podlí politici, jejich předseda Bartošek chce dokonce vládu hnát před nějakou vyšetřovací komisi, europoslanec Zdechovský s křiváctvím sobě vlastním protlačuje své udavačství na premiéra v EU a neštítí se ho ještě obviňovat, že tato krize mu přišla vhod a zneužívá jí. https://www.parlamentnilisty.cz/…/Burani-na-Hrade-kradeze-v…

Šéf strany modrých strak Petr Fiala se opět předvedl jako tajtrdlík a neschopný politický paňác, myšlenkový eunuch, když se obořil na premiéra vskutku s buranským primitivizmem - https://www.forum24.cz/cau-premiere-vzkazal-petr-fiala-ba…/… Tohle snad už ani není politik parlamentní strany, ale sociopatický, zakomplexovaný a zamindrákovaný tlučhuba.

Zkomírající TOPáci se taky předvádí jako vzteklí, jeduplní spratkové a kopou a kopou. Úlety jejich prolhané předsedkyně jsou nechutné, ale hbitě jí napodobují další z této miniparty už, jako třeba tento ubožák, který se snaží lidem nalhat, že vláda selhává, i když opak je pravdou. https://www.parlamentnilisty.cz/…/Niedermayer-TOP-09-Selhan…

Kdyby vláda udělala cokoliv, rozhodla jakkoliv, vždy se najdou v té naší nedemokratické opoziční demopartě jedinci, kteří budou každé rozhodnutí cupovat a vládu obviňovat ze všeho možného. Zavřené hranice - špatně! Rozvolňování přísných opatření - zase špatně, jako se třeba mladíček od Pirátů, nedopatřením jaksik europoslanec (nemá na to a je smutně tragické, že nás v Bruseli zastupují takovýto asertivní chlapci) vyšplechtl https://www.parlamentnilisty.cz/…/Peksa-Pirati-EU-se-dohodl….

Všechno je špatně, vláda je špatná a špatně rozhoduje, Babiš je ďábel a, jak jinak, taky špatný premiér. A úspěchy? Tak ty se tady neodpouští, ty se musí poplivat, znevěrohodnit, zpochybnit. Hlavně poštvávat lidi proti těm, kteří se snaží a pracují, kteří si do puntíku plní své povinnosti ve prospěch všech lidí v tomto státě, v této krásné zemi.

I ve prospěch těch hnidopichů, zlořádů a podlých mamlasů v politice.

Na všechny z nich, z těch gaunerů, co jim jde jenom o vlastní koryta, které chtějí zpět, aby si mohli znovu a opět přikloňovat, kteří chtějí i na tomto neštěstí koronavirovém v budoucnu jenom vydělat a nechutně dojit opět stát, potažmo každého slušného vydělávajícího a daně platícího člověka, je třeba si vzpomenout při volbách. Každých, jakýchkoliv, především do obou komor sněmovny. Připomenout si jejich podlosti a ubohosti, které prováděli a provádějí i za nouzového stavu ve státě. 

Růžena Chrastekova
Řadová občanka, zajímající se o politicko - společenské dění v naší zemi

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.