Chtěl bych být poradcem

obrazek
6.9.2018 13:40
… a z výkladní skříně koukat se ven …“, jó, to by bylo. Ale to bych nesměl být obyčejným podnikatelem, ale třeba politikem. Jako Jiří Paroubek.

Tento člověk mne svým zjevem a vyjadřováním v minulosti přiváděl k podivné, v jiných přípa­dech u mne dosud nepozorované nepříčetnosti. Stal jsem se na něj doslova a do pís­mene alergickým. Nesnášel jsem ho natolik, že jsem při jeho televizních vystoupeních opakovaně plival na svou vlastní televizní obrazovku, kterou jsem pak po skončení in­kri­minovaného pořadu omýval a leštil různými přípravky.

Mám živé a barevné sny. Jednou se mi zdálo, že jsem byl ve školní třídě, v níž vedle tabule visel zarámovaný můj „alergen“. Udělalo se mi skutečně fyzicky špatně.

K blížícím se volbám do senátu pojedu rozklepaný, v trýznivých obavách, jestli v příštích le­tech opět nebudu často vystaven působení kruté alergické reakce.

Značné nebezpečí pro budoucnost představuje páně Paroubkův „sexymozek“, protože stačí, aby vyprodukoval několik „dobrých rad nad zlato“ a už má milióny na splácení svých dluhů.

Z výše uvedeného logicky vyplývá mé přání? „Chtěl bych být poradcem!“

Václav Husák          

Vaclav Husak
PhDr.Václav Husák - novinář (ČTK, Svět v obrazech).
Klíčová slova: Paroubek, poradenství

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.