Co má 11/9 společného s Covidem-19 ?

1109
15.9.2020 10:06
Hlavním poutem těchto událostí je strach ze smrti, který vyvolávají a který vládnoucí elity zneužívají v touze po světovládě. Prostředkem jedné je věčná válka, druhé kontrola lidského zdraví.

Obě události byly  dlouho připravovány a post hoc vysvětlení 11/9 lze považovat za zázraky, které překonávají všechny fysické zákony . Vzpomínáte si na ty dva věžáky v New Yorku, jak jdou dolů pod nárazem letadel, patro po patru v pravidelných intervalech jako na povel , a  na ten třetí, který se zhroutil sám, snad ze solidarity?  Jistý Hani Hanzour, který se stěží naučil pilotovat malý  Piper Cub, měl zvládnout složitý manévr obrovského Boeingu 757 a při velké rychlosti jej dovést k Pentagonu, což by stěží dokázal zkušený pilot dálkových letů. Letištní kontrola na čtyřech letištích v kritických chvílích selhala, idem naváděcí služba a  šestnáct výzvědných služeb. Osama bin Laden, to je pohádka pro velké dětičky.

Covid-19 se točí podle skutečného scénáře, který naleznete  zde ve zprávě  2010 Rockefeller Report, v simulaci pandemie koronaviru v Latinské americe v roce 2019 Event 201, ve zprávě OSN Agenda 21, abychom uvedly úhelné dokumenty.

Kdokoli pochybuje o oficiální poudačce o Covidu-19, oficiální statistice, platnosti testů a účinnosti roušek, toho ocejchují a zatratí síly, které stojí  za strašnými následky hospodářského a společenského uzamykání, jež ničí ekonomiku a dohání lidi k zoufalství. Všichni odpírači poudačky jsou s pomocí zkorumpovaných medií vyhlášeni  za konspirační blázny, kteří pomáhají smrtonosnému  viru. Děje se to i velice váženým disidentům, doktorům, vědcům a intelektuálům, kteří pak najednou zmizí ze stránek a z obrazovek.

Tato cenzura se dnes šíří i na internetu, rychle a pokradmu, téhož internetu, který je nucen hlásat lži o „novém normálu“, kdy nikdo už se nikdy s nikým neobejme, ani ruku mu nepodá.

Kdo poznal bolševickou totalitu ví, že nebát se je vlastně vše, oč v životě jde. Napsal jsem to v knížce  Říci ne, která vyšla na jaře zlomového roku 1968. „Chce to, abychom překonali strach, který je dnes všudypřítomný a stal se hlavním nástrojem moci. Nebát se vlastního strachu vyžaduje morální odvahu. Někde jsem četl morální statečnost je vzácnější lidská vlastnost než inteligence nebo statečnost na bojišti.“

Jan Vítek

 

 

jan-vitek
Český novinář žijící v Ženevě ve Švýcarsku.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

klokan

   Opět se takto potvrzuje platnost jednoho z postulátu o teoriích řízení a velení, že žádný byť sebegeniálněji vymyšlený plán nevýjde úplně na sto procent a většinou se nějaká ta chybička vloudí. Na současnou vládnoucí mocí superzbohatíků a jejich věrných nemalými penězi zaplacených služebníků, opovrhovaných a permanentně dehonestovaných, tak zvaných konspiračních webech se například objevila velmi zajímavá informace a skutčenosti, že světová banka a spol, disponovala jednotlivým vládám ve světě peníze k zakoupení, testů na nemoc coronavirus včetně vlády ČR, již v letech 2017 a 2018. Vskutku zajímavé. Po tomto zjištění nezávislými novináři, bylo toto příslušnými posdluhovači zcela razentně  pochopitelně dementován, zpětně přepsána část učetnictví a zpráva označena za podvodnou, ovšem vzít ji zpět do stavu jakoby se nic nestalo již nelze. Takových podivných nesrovnalostí se v aféře corona covid 19, vyskytuje až nějak příliš moc. To co bylo zřejmé, toliko průměrně přemýšlejícímu občanu již od počátku této podvodné aféry, se vlastně potvrzuje čím dále více. Nyní vlastně nenošení přiblbé roušky představuje větší zločin než rozkradení majetku státu a stává se přípustným, že nenosiče roušky může zakleknout udušením na krku novodobé corona gestapo. Fašizace celé společnosti takto probíká přímo live v přímém přenosu. Normální zákony jsou nahrazovány direktivami proticoronavirových maniaků, kterým vlastně jde toliko o jedno o úplné zotročení lidstva hrstkou věčně nenasytných superzbohatklíků.Autor článku, skutečnost popsal nejen v posledním jeho odstavci naprosto pravdivě.