Co má 11/9 společného s Covidem-19 ?

1109
15.9.2020 10:06
Hlavním poutem těchto událostí je strach ze smrti, který vyvolávají a který vládnoucí elity zneužívají v touze po světovládě. Prostředkem jedné je věčná válka, druhé kontrola lidského zdraví.

Obě události byly  dlouho připravovány a post hoc vysvětlení 11/9 lze považovat za zázraky, které překonávají všechny fysické zákony . Vzpomínáte si na ty dva věžáky v New Yorku, jak jdou dolů pod nárazem letadel, patro po patru v pravidelných intervalech jako na povel , a  na ten třetí, který se zhroutil sám, snad ze solidarity?  Jistý Hani Hanzour, který se stěží naučil pilotovat malý  Piper Cub, měl zvládnout složitý manévr obrovského Boeingu 757 a při velké rychlosti jej dovést k Pentagonu, což by stěží dokázal zkušený pilot dálkových letů. Letištní kontrola na čtyřech letištích v kritických chvílích selhala, idem naváděcí služba a  šestnáct výzvědných služeb. Osama bin Laden, to je pohádka pro velké dětičky.

Covid-19 se točí podle skutečného scénáře, který naleznete  zde ve zprávě  2010 Rockefeller Report, v simulaci pandemie koronaviru v Latinské americe v roce 2019 Event 201, ve zprávě OSN Agenda 21, abychom uvedly úhelné dokumenty.

Kdokoli pochybuje o oficiální poudačce o Covidu-19, oficiální statistice, platnosti testů a účinnosti roušek, toho ocejchují a zatratí síly, které stojí  za strašnými následky hospodářského a společenského uzamykání, jež ničí ekonomiku a dohání lidi k zoufalství. Všichni odpírači poudačky jsou s pomocí zkorumpovaných medií vyhlášeni  za konspirační blázny, kteří pomáhají smrtonosnému  viru. Děje se to i velice váženým disidentům, doktorům, vědcům a intelektuálům, kteří pak najednou zmizí ze stránek a z obrazovek.

Tato cenzura se dnes šíří i na internetu, rychle a pokradmu, téhož internetu, který je nucen hlásat lži o „novém normálu“, kdy nikdo už se nikdy s nikým neobejme, ani ruku mu nepodá.

Kdo poznal bolševickou totalitu ví, že nebát se je vlastně vše, oč v životě jde. Napsal jsem to v knížce  Říci ne, která vyšla na jaře zlomového roku 1968. „Chce to, abychom překonali strach, který je dnes všudypřítomný a stal se hlavním nástrojem moci. Nebát se vlastního strachu vyžaduje morální odvahu. Někde jsem četl morální statečnost je vzácnější lidská vlastnost než inteligence nebo statečnost na bojišti.“

Jan Vítek

 

 

jan-vitek
Jan Vítek je komentátor a spisovatel. Jeho poslední román PAST je k dostání na Amazonu.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.