Co plánují občanské iniciativy v nové sezóně (2014)

obrazek
18.2.2014 08:37
Především je naplánován Pochod Bohemia, jenž začne, až se udělá trošku více teplo, ale první je na řadě 21.3. demonstrace na všech velkých náměstích naší republiky. Těžiště všech snah iniciativ ale spočívá v odstranění exekutorského a exekučního teroru - a budou se snažit vyvinout modely, jak se soudit, hromadně i individuálně, dále se budou snažit vybojovat zákon o referendu v co nejlepší podobě - a samozřejmě neustává boj proti církevním restitucím - i když by se mohlo zdát, že je odpískáno.
Pochod Bohemia bude spuštěn dne 1.května v Ostravě, dále v Olomouci 4.5.2014, hraniční přechod Železná 9.5.2014, Brno 10.5.2014, Český Krumlov 12.5.2014, Hrádek nad Nisou 14.5. 2014, Jihlava 16.5.2014 postupně se budou přidávat také ostatní města a obce dle uvedených map na webu.

Pochod Bohemia je český národní projekt, sloužící k sjednocení českého lidu proti samozvané politické šlechtě.

Jde mu především o to, aby se na všech jeho trasách provozovaly veřejné slovanské sněmy a tím se národ začal jednotit.

Je už naprosto nutné, aby si lidé mezi sebou sdělili, co je trápí a nebyli odkázáni jen na mlžící zcenzurovaná média. Také je potřeba prodiskutovat veškeré problémy, které místní úřady neřeší (zasedaní obecních úřadů jsou nefunkční, protože neřeší to, co je potřeba, ale jen to, co chtějí úředníci).

Kdo nebude moci se účastnit alespoň části pochodu, může předat svůj vzkaz politikům přes vedoucího trasy, který ho na slovanských sněmech přečte a zařadí do čtení k VHS (velký hlavní sněm).

Pochod Bohemia je určen všem lidem české země, kterým není lhostejná jejich budoucnost a kteří nechtějí být novodobými otroky zmafianizovaného systému.

Během pochodu Bohemia se nebudou propagovat žádné politické strany či ideologie, tudíž předpokládáme, že nebudeme pro některé zájmové skupiny moc populární a  tyto se pokusí nás nějakým způsobem špinit, hanit a ponižovat. To nám obyčejným lidem však posílí natolik sebevědomí, že se všichni sjednotíme a potáhneme za jeden provaz.

Pochod je brán formou štafety, kde se po určitých dnech vystřídají i vedoucí tras. Vedoucím trasy může být každý, kdo bude schopen koordinovat slovanské sněmy a vést pochod po trase směr Praha.

K pochodu se může připojit každý občan ČR kdekoliv na trasách, které jsou uvedeny na webu pochodu Bohemia

Program

Program se neustále tvoří a doplňuje, protože je to národní projekt a pořád má své chyby, které se snažíte opravovat.

Akce spojené s projektem pochodu Bohemia

Vodácká podpora z Českého Krumlova až po Prahu
Výsadba stromů a keřů na všech trasách
Divadla a kulturní akce před a po slovanských sněmech
Přednášky profesorských kapacit na různá témata
Nauka vlastivědy během pochodu
Seznámení s novými lidmi
Nahlédnutí do zákulisí politické scény
Hledání ztraceného času
Dárcovství krve na všech trasách
Právní poradna zdarma
Ekologická poradna
Ekonomická pomoc během pochodu
Dobrodružné výpravy za hledáním kesh pokladů
Kynologické ukázky výcviku všech druhů psů
Hledání pravdy, proč státní aparát nefunguje

Během pochodu budou na vyznačených místech provozovány veřejné slovanské sněmy, program sněmů bude vždy navazovat spontánně na danou problematiku kraje či obce, kterým pochod bude procházet. Na webu http://pochod-bohemia.webnode.cz/bude po spuštění pochodu aktualizována poloha veškerých tras a na fb https://www.facebook.com/pages/Pochod-Bohemia/414126082014265?sk=page_insights budou zveřejňovány veškeré pořízené videa a fotografie. Naleznete tam i témata, která se na trasách probírají. Budou zde také zveřejňovány připravované požadavky na naše zákonodárce. Konečná všech tras bude v Praze, kde se uskuteční VHS (velký hlavní sněm). přípravy a podrobnosti k jeho uskutečnění, se vyhlásí po spuštění celého projektu.

O Pochodu píší také Parlamentní listy: http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Ukazme-politikum-ze-je-tady-nechceme-Chysta-se-protestni-pochod-zemi-301204

Hymnus pochodu Bohemia
Povstaňme vzhůru lidé české země
nabijme zpátky úcty kořenům svým
již nebudem otročit pánům dále
dnes službu vypovíme jim.
Svá lidská práva berem si zpátky
děti naše nedáme si zotročit
nepůjdeme jak slepé ovce v ráně
máme šanci dnes 
nad vámi zvítězit
od sametu jsme došli k otevřené bráně
k pochodu Bohemia jednotně vykročit
jsme národ hrdý České slávě 
nedáme se bídačit 

V NOTOVÉ PODOBĚ TO NAJDETE V FB SKUPINĚ SYMPATIZANTI POCHODU BOHEMIA 

 

****

A zde je pozvánka na 21.3.2014

21.3.2014

Více zde: http://holesovskavyzva.zacit.cz ....Shromáždění už jsou oznámena : Praha - Václavské náměstí, Brno - náměstí Svobody, Plzeň - náměstí Republiky, Karlovy Vary - ulice TGM u sochy Masaryka,

bude upřesněno - Olomouc, Kroměříž, Prostějov, Ostrava, Frýdek-Místek,Pardubice.....Postupně budeme zveřejňovat další místa

-----------------

Pracujeme na znění požadavků, které budou předneseny na náměstích našich měst dne 21. března 2014 v 15.00

 Kromě okamžitého zastavení exekucí, zrušení soukromých exekutorů a prošetření jejich činnosti budeme požadovat  zákaz lichvy a také zrušení zákonů a opatření nelegitimní vlády Petra Nečase. Ta ztratila legitimitu 17. dubna 2012, kdy se její součástí stali ministři za nikým nevolenou stranu LIDEM. Od té doby jsou všechny její zákony a opatření neplatné a musí být zrušeny. Sem spadají nejen tzv. církevní restituce, ale i amnestie V. Klause, protože ji signoval nelegitimní premiér....
  Také sílí požadavek  po prohlášení V.Klause za vlastizrádce za nezákonné rozdělení Československa.....

Pokud vláda nepřistoupí na naše požadavky, nebude s námi jednat, svoláme další shromáždění na pátek 25. dubna od 17. hod a budeme zvažovat možnost vyhlášení generální stávky....../z dalšího tetu:/ výsledek? Je v běhu 6 milionů exekucí přes půl milionu lidí se před exekutory ukrývá, přes dva a půl milionu lidí žije pod hranicí bídy...Nově formující se garnitura tento stav ignoruje, jelikož by musela sáhnout ke kořenům problémů, očistit zemi od kolonialistů a zavést ze ve světě běžná lidská práva, jako je právo na život a zdraví, právo na obydlí. Tato nová garnitura nadále ponechává cenzuru veřejnoprávních médií v rukách kolonialistů a nadále ponechává v platnosti zákony a mechanismy podporující exekuční genocidu národa.    Nyní se formuje fronta, která bude usilovat o pozitivní změnu. Pravidla hry si určí sama. Nevyzývám všechny k aktivní účasti, postačí třeba i informace dál šířit. Nabízím možnost něco pro naše potomky vykonat a nestydět se na smrtelné posteli za netečnost, zbabělství a podobné "ctnosti" soudobého českého národa. A když tu odvahu nenaleznete, držte nám alespoň palce.

  Ladislav Martinec Svině zasraný genocidní!!!!!!  Jestli to zkusí u nás, tak je rozpůlím jak prase, protože to prasata jsou! Jaký koliv zločin jsou schopni prohlásit za zákon! I Hitler měl na plynování židů zákony! Je snad vše v pořádku, protože my nejsme židé?! Tohle vše nahrává jen banksterům a je to jen jejich práce! Takhle můžou půjčovat komukoliv, kdo by nemohl splácet a pak si vezmou své satanské úroky z jiných lidí, kteří se nemohli bránit a nemohli nikomu přikázat, že si někdo nemá pujčovat!!! Je to byznys bez jakých koliv rizik pro bankstery a riziko nesou jen nevinní lidé, kteří ani nevědí, že si někdo z jejich příbuzných něco pujčil!!! M§žu snad nějákým způsobem zakázat či nesouhlasit s tím, aby si příbuzní či známí půjčovali?! A co pujčovali?! Stačí když fašistická diktatůra začne zatěžovat občany extrémními pokutami za neposlušnost a nesouhlas s diktatůrou!!! Nesouhlasím s EU?! Tak pokuta a pořádná! Finanční teror je čím dál silnější a lidi by si měli uvědomit, že tohle vede buď do záhuby, nebo totálniho otroctví!!!

 

trošku početnější byla jen demonstrace v Praze: http://www.youtube.com/watch?v=thYbyNyHX50 

****

Samozřejmě, že jako každý rok se bude konat protest proti cenzuře ČT dne 11.9. v den výročí útoku na newyorská Dvojčata.

Samozřejmě bude i nadále pokračovt činnost našich mírovýžch aktivistů - totiž vyhledávání a překládání zpárv ze všech světových bojišť a o pozadí těhto válečk a nepokojů.

Aktivista Hnutí za přímou demokracii: 

V rámci platformy za referendum jsme oslovili poslance Parlamentu, aby se vyjádřili jako jednotlivci, jak se staví k otázkám zavedení celostátního referenda a jeho parametrů.
Výčet otázek najdete zde:http://www.platformazareferendum.cz/anketa-pro-poslance-parlamentu-k-zakonu-o-referendu
Samozřejmě otázky nejsou jen pro poslance. Budeme rádi za názory každého z vás.
Dotazník lze stáhnout tamtéž-
Komí, alůe zaměřenímodobná  OI: 1:Máje jsou také připravovány pochody karnevalového typu které vedou přes Petřín na Pražský Hrad kde budeme požadovat zpřístupnění Vladislavského sálu k rokování u KULATÉHO STOLU na téma prováděcí vyhláška k zákonu o REFERENDU 
****

 

 

rozkvetlé boty

Demokracie rozkvétá, demokracie kvete
Karle Kryle, je to ostuda co se to tady dnes děje,
chtěli jsme býti jen svobodní
a nesklánět své zraky,
misto toho však hledáme
co ukrást by se dalo taky

Když jsi to po sametu předvídal
byly jsme jako ovce
věřilo se v Dientsbíera a taky taťku Klause

Dnes už jim nikdo nevěří
ale pořád je volí
nemáme totiž na výběr
jsme prostě Čeští voli.

text složil k památce Karla Kryla Radek Janas

Jde o to ukázat spojitost historie, před níž, jak prohlásil Martin Heidegger, si nikdy nejsme jisti, se žhavou současností, a o to, aby se pochod Bohemia stal určitým podnětem vzbuzení aktivního zájmu lidí o krásami naplněnou naši zem.http://vladimirprokes.blog.idnes.cz/c/409039/Pochod-z-hradu-na-hrad-nemusi-byt-cestou-z-Brna-do-Prahy-jen-unava.html 

zas zazvoníme klíčema

Pro propagaci Pochodu Bohemia si, prosím, stáhněte celé logo:

pochod Bohemia
amiourful
Bioranger, vášnivá sběračka hovínek, z nichž po domácku kuje zlato, správce i pro nefejsbukáře otevřené stránky Alternativní ekonomické školy proti dluhovému otrokářství. Motto: "Pokud vás přesvědčí, že se nic nezmění, tak se také nic změnit nemůže." Stránky jejího hnutí: http://serpentina-bioranger.simplesite.com

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.