Cochcárna nejenom v Parlamentu České republiky

lgbt
15.9.2019 11:01
Bezpochyby je mezi občany této země ještě mnoho pamětníků, kteří si vzpomenou, jak se mávalo vlajkami, vyvěšovaly se vlajky, kromě naší státní převážně rudé, které měly reprezentovat komunistický směr naší společnosti. Mnohým se to nelíbilo a i přesto, že těch komunistů bylo u nás téměř dva miliony, někteří skřípali tiše zuby a v listopadu 1989 si konečně zařvali z plna plic, že tohle už u nás nechtějí. Byli ve většině, přesto vládli zde ti menšinoví.

Čas smýkl oponou hodně rázně a poměry se začaly formovat do skutečné demokracie, ve které měl zavládnout pořádek a kde principy této demokracie měly být tím nejspravedlivějším systémem uspořádání věcí veřejných.

Nejdůležitějším atributem demokracie má být potom parlament a vláda, vzešlá z výsledků řádných, svobodných, demokratických voleb, kde vítěz voleb, většina, určují směr a způsob vedení státu.

Většina, rozhodně né marginální menšiny, které sice mají zaručena svá práva, ale také povinnost respektovat vůli voličů, uznávat ty vítěze a přizpůsobit se systému, zvoleného tou většinou.

Nechutná šaškárna, jak to správně nazval poslanec Foldyna, kterou provedli z budovy poslanecké sněmovny Piráti, opoziční, naprosti marginální, obskurní strana, potažmo její členové, poslanci, je pokusem menšiny osobovat si práva, která jim nepatří, nenáleží.

Budova, sídlo poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, není sídlem jenom Pirátů, kteří v duchu významu názvu své strany, z ní mávali jakoby vítězně pirátskou vlajkou a z balkonu Sněmovny byla na Malostranské náměstí vyvěšena duhová vlajka LGBT komunity.

Tady, v této naší krásné zemi, nezvítězili ve volbách Piráti, není zde parlament složený z většiny Pirátů a LGBT komunity, ta budova není jejich, nedobyli si ji zákeřně a podle dle pirátských tradic. Jakože nejsou jejich ani ty ulice Prahy, které jenou ročně okupují při svých nechutně naaranžovaných pochodech a brání většinovému obyvatelstvu v jejich normálním užívání. Zrovna tak při pochodech za legální užívání drog, které, jak jinak, organizují Piráti.

Je ještě demokracií to, když menšiny začínají utiskovat většinu? Když si osobují práva na diktát většině? Chtěli občané této země tenkrát v listopadu 1989, aby tady zase byla diktatura menšin? Mám za to, dokonce jsem přesvědčena, že NE.

Začíná nová doba, kdy menšiny najedou do hodně starých kolejí, a ještě si tu cestu vyšperkují, vyřvou, vyřičí přímo? I hodně malá menšina bude už doslova terorizovat naprostou většinu, jak je vidět a jak to klidně přiznávají, i zde: "Zelený aktivista: Když blokujeme obchvat, 90 procent řidičů je naštvaných. Ale ta akce je kvůli těm zbylým deseti" (https://www.parlamentnilisty.cz/…/Zeleny-aktivista-Kdyz-blo…)

Příkladů se začíná v poslední době kupit dost a dost. Ohýbejte hřbety, většino, my menšína (nějaká, jakákoliv) si na vás najdeme nějaké stupidní ideologické kecy, které budeme vyřvávat seč nám hrdla dovolí a pokud by se vám to nelíbilo, máme ještě silné zbraně - lidská práva, vaši předsudečnou nenávist, nazveme vás extremisty, xenofoby, homofoby, nálepek máme připravených přehršel.

Ale jsou i jiné "libůstky", nejenom menšin, i jednotlivých osob, které si dovolují, aniž by měly jakýkoliv mandát od občanů, voličů, mluvit za ně, dokonce směrem do zahraničí - https://www.parlamentnilisty.cz/…/Gabal-Kolar-st-general-Pa…. Už jenom to, že náš tragicky nešťastně jmenovaný ministr zahraničí Petříček nám dělá všude ostudu svými, s vládou a i s prezidentem republiky nekordinovanými a nekonzultovanými, směšně a trapně stupidními výroky a prohlášeními, je smutné a pro naši zemi ostudné. K tomu se přidávají nějací soudruzi bývalí něco, dnes už jenom řadoví občané, co si zase osobují bohorovné právo psát světovým politikům své pitomostě, jakoby za nás za všechny.

Prostě cochcárna nebývalých rozměrů, doslova, s prominutím, bordel. Je načase, aby se v této republice začala politika dělat vskutku kultivovaně, odborně a aby byl každému, dle výsledku demokratických voleb, ukázán jeho post. A taky aby se důsledně vyžadovalo dodržování elementárních zásad nastoleného systému, to jest žvanilové a nevítězové aby byli posláni tam, kam patří. Samozřejmě, v rámci zachování jejich lidských práv, jak jinak.

Růžena Chrastekova
Řadová občanka, zajímající se o politicko - společenské dění v naší zemi

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.