Cvičení Vostok 2018: Ozbrojené síly opět nástrojem ruské politiky

obrazek
14.10.2018 14:44
Na Babišově webu Česká pozice uveřejnili fundovanou analýzu vojenského experta Vladimíra Baeumela pod názvem „Cvičení Vostok 2018: Ozbrojené síly opět nástrojem ruské politiky“.

Podle autora článku Manévry Vostok 2018 mj. ukázaly, že ruská armáda „vstala z popela“ a je připravena vést nejen válku proti teroristům či lokální konflikty, ale se i střetnout s protivníkem ve velké válce. Článek je, jak je u autora zvykem, brilantní analýzou největšího vojenského cvičení, které Rusové od konce druhé světové války uskutečnili. Takovéto monstrózní akce se zpravidla činí buďto jako poslední varování a nebo jako příprava na skutečnou válku. Vřele proto doporučuji článek „Cvičení Vostok 2018: Ozbrojené síly opět nástrojem ruské politiky“ k přečtení a zamyšlení.


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

JiB

Kateřina Amiourová - 14.10.2018 16:31

 

Ber a nebo nech být, říká jedno staré pořekadlo. A tak je to i v tomto případě.

Důvod proč jsem zde upozornil na text pan Baeumela je ten, že na rozdíl od zoufalců ze Seznam zprávy přináší fundovaný pohled znalce dané problematiky a jeho články mají vždy vyšší přidanou hodnotu než jen papouškování textu tiskových agentur. Přičemž nikoho k ničemu nenutím, ale jen nabízím tip na zajímavou analýzu.

Pozorný čtenář si jistě všimnul, že třebas bezpečnostní analytik Jan Schneider jeho analýzu ohodnotil velice kladně, zatímco ve vašem případě vyvolal tento text asociaci s exkrementy a nutkavou potřebu jej patřičně onálepkovat … o něčem to zjevně vypovídá.

 

amiourful

JSOU kAŽDÝ ROK, ABYSTE SE (vulgarita autorky odporovala slušnému chování debatéra a byla smazána, red.) , ŽE ZAS JEDEN NOVINÁŘSKÝ BLB CHTĚL BÝT PATETICKÝ.

Tady máte jeden zrcadlově obrácený: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/obrazem-ukazka-sily-rusku-ukrajina-se-spojenci-porada-nejvetsi-letecke-manevry-58187