Další Hamáčkův krok vedle

barevná revoluce
16.8.2020 17:50
To, že je dnešní sociální demokracie příznivcem politických neziskových organizací je známo. I díky ČSSD tak plynou do pokladen těchto neziskovek statisíce, ba i miliony ze státního rozpočtu. Tedy i naše peníze. Čemu tyto prostředky také slouží?

V dnešním „Moravcovi“ se hojně mluvilo o situaci v Bělorusku. Politici, na jedné straně pan Vystrčil, na druhé pan Hamáček a s nimi moderátor vypouštěli skrze obrazovky jednu hloupost a ideově zabarvený blábol za druhým. Nebudu a nechci je tu nyní rozebírat. Normálně uvažující člověk si svůj názor na uslyšené a uviděné udělá snadno sám.

Zastavit se ale chci u neskutečně naivního doznání místopředsedy vlády a předsedy ČSSD Jana Hamáčka. Znovu potvrdil, že v zahraniční politice kope jen za jednu stranu. Tu, kterou mu načrtli v Aspen institutu.

Leč k meritu věci. Ten stále mladý politik do kamery tvrdil, že se náš stát do běloruských záležitostí nevměšuje a jedním dechem dodal, že to dělají naše politické neziskové organizace. A dodal, že to dělají dobře, přece na to i z rozpočtu dostávají peníze!

Ví ten člověk, co vlastně řekl?! My událostem na ulicích Minsku nijak nepomáháme, ale řídíme je skrze neziskovky, které finančně podporujeme!

Znovu se jen potvrzuje, že lidé jako je pan Hamáček jsou prostě nevolitelní. Pusu plnou demokracie, ale definované cizími zájmy!


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.