Darebácká opozice konečně vylezla, aby škodila ještě víc

klavesnice stroje
18.3.2020 09:37
Ale nejenom oficiální parlamentní opozice, i všichni ti zlořádi, zlopřejníci z řad politických aktivistů, ziskovkářů, presstitutů z řad novinářů, mizerných komentátorů a tzv. analytiků. Ochromeni snad náhlým, neznámým nebezpečím, řadů dnů až týdnů mlčeli, popřípadě bagatelizovali, podceňovali, doslova se vysmívali mnozí epidemii koronaviru, která pozvolna přešla v pandemii.

Už ale vylézají ze svých děr, už se neposmívají koronaviru jako lehké chřipce. Přešli hnedle v razantní útoky na vládu, nevybíravě a sprostě, najednou chytří a všeho schopni, chtěli by radit, protože oni a jenom oni vědí, jak to dělat líp, dobře, výborně.

Co na tom, že ještě před pár týdny např. Piráti neurvale útočili na premiéra, který odmítl poslat všechny zásoby zdravotnického materiálu Číně s tím, že musíme mít zásoby i pro sebe, pro naše občany. Najednou jsou chytří jak rádio a vyčítají vládě, potažmo premiérovi přesný opak. Žvaní doslova, dřístají nesmysloviny o tom, jak vláda nemá toho materiálu dost. A nejenom oni, Piráti loupeživí, neschopní konstruktivného a dělného jednání, natož činů, ale i další chytrolíni opoziční plkají a trousí rozumy, kudy chodí. Chtějí být informováni, panečku až tak, jakoby byli hluší a slepí ke všemu, co vláda v těchto kritických dnech dělá a pravidelně s tím obeznamuje veřejnost. Oni ale chtějí, jak je vidět, ještě víc informací, oni by snad chtěli (beztak že ano!) zasedat přímo v té vládě, být členy krizového štábu, rozhodovat! Né pomáhat, ale rozhodovat!

Poslouchá-li občan ty jejich zlé, nenávistné, útočné řeči, ve kterých obzvláště vyniká ta zimní královna TOP09 Pekarová, s dikcí pavlačové uhádané matrony, ale i upištěného Petříka Fialů, co se pořád už vidí ve Strakovce, ubožák marné nadějeplný, je mu zákonitě zle až nevolno. Nic, absolutně nic dobrého pro tento stát, tuto krásnou zemi dnes ohroženou nebezpečnou nemocí, pro lidi této země, neudělali a nedělají, jenom zle a neobjektivně kritizují, vyčítají, prsí se, jak by to oni dělali lépe, obviňují vládu ze všeho možného i nemožného. Vskutku hnus a destrukční počínání poražených, nesmířených s porážkou dodnes. A vůbec jakoby nevnímali obecné mínění, že kdyby tu vládu měli v rukách oni, tak by to byla opravdová katastrofa pro náš stát.

Aby toho nebylo málo, pomalu se přidávají i parazitní politické neziskovky, teda pardon, ziskovky, které za těžké stamiliony až miliardy z našich kapes, nejenomže nepomáhají obyvatelům, lidem v našem státě v tomto krizovém období, jak to mají, mimo jiné, ve svých programových tezích, na základě kterých jim bylo vůbec vydáno povolení k činnosti, ale dělají přesný opak. Škodí!

K destrukčním a zlo všude vyvolávajícím, vytvářejícím politickým ziskovkám, které si tím budují a pěstují vlastní etnobyznys, jako největší z nich Člověk v tísni Šimana Pánka a Rozumkova Organizace pro pomoc uprchlíkům, se přidává i, žel už profláklá a také silně zpolitizovaná, ziskovka Lékaři bez hranic. Ta se teď angažuje v Řecku, kde se začal koronavirus objevovat i táborech ekonomických migrantů, konkrétně na ostrově Lesbos a naši nemilí, ziskuchtiví neziskovkáři se je jali zachraňovat. Alespoň se o to snaží. https://www.expres.cz/…/migranti-recko-turecko-koronavirus-…

Takže nejenomže nepomáhají své zemi, našemu státu, ale mají za lubem jetě dotáhnout k nám další nekontrolovatelné, smrtelné nebezpečí v podobě nakažených migrantů v množství rozhodně větším než malém. A určitě, aniž by se věštilo z křišťálové koule, zajistit pro ně co nejlepší, nejkvalitnější, nejdražší a nejpřívětivější péči, bez jakéhokoliv ohledu na občany, abyvatele naší země. Tohle už není nevědomost, auforistická filantropie, to je přímo snaha a likvidaci, vyhubení vlastního národa, obyvatel vlastní země.

Tihle mizerové brázdí po světě, vtírají se do různých cizích států, kde působí jako rozvraceči tamních systémů, školí a poučují tamní obyvatele, aby povstávali vůči svým vládám, načež ve finále v těch státech nastával chaos, nestabilita, destrukce, občanské války a z nich vzešlo utrpení obyvatel a následně jejich úprk z toho všeho, ještě ověnčen sliby destruktorů, hrajících si na demokraciezvěsty, že mohou odejít do Evropy, kde je blahobyt a kde se jim bude žít násobně lépe. Toto a nic jiného je výsledek činnosti tam i našich politických neziskovek, které následně inkasují od státu, nás všech, astronomické sumy na záchranu, integraci, doslova péči o migranty tam odsuď prchající. Takto si vyrábějí doslova migranty, hlavní komoditu jejich byznysu.

Ano, žijí v těch táborech v úděsných podmínkách, šíří se tam mezi nimi nemoci, a určitě nejde jen o koronavirus. Opustili své domovy s vidinou krásného, blahobytného a povětšinou bezpracného života v Evropě. Mají svá specifika a své nemoci, samozřejmě. Lékaři bez hranic, místo aby je léčili v jejich zemích, je tahají, doslova, do zemí Evropy a neveřím, že si neuvědomájí, že tímto sem, k nám, do Evropy, tahají i ty jejich nemoci.

Že ohrožují nás všechny, obyvatele Evropy, a to tak, že až smrtelně.

Vláda by měla konečně přijmout, a v této době je to na místě víc jak kdy jindy, tvrdá opatření i k těmto parazitickým, zlo přinášejícím politickým neziskovkám, které jenom a jenom škodí, svojí činností přímo ohrožují občany, obyvatele naší země.

Všechny takové neziskovky jednoduše a prostě zakázat, odebrat jim povolení k činnosti, nepodporovat je finančně už ani jedinou korunou a ušetřit tak také nemalé finanční prostředky, dnes tak potřebné pro zdolávání krize a hlavně následků této krize. Mimo jiné i rodiče dětí, které nemohou chodit do školy a oni tím pádem do práce, by to jistě uvítali, protože by víc zbylo na jejich příspěvky v nouzi nemožnosti vydělávat si.

A tihle šaškové neschopní z opozice by také už mohli přestat žvanit svá nenávistná moudra a začít něco smysluplného dělat. 

Růžena Chrastekova
Řadová občanka, zajímající se o politicko - společenské dění v naší zemi

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.