David nebo Bolek?

obrazek
15.5.2013 22:09
Celý svět sleduje senzační zprávu, že si herečka Angelina Jolie nechala provést dvojitou mastektomii, neboli odstranění obou prsních žláz z důvodu 87 % pravděpodobnosti vzniku rakoviny. Podle posledních zpráv bude pokračovat i v odstranění vaječníků.

Je třeba se obávat, aby se podobné senzační zprávy za chvíli neobjevily i u mužských celebrit. Například zpráva, že by si nechali amputovat varlata z důvodu obavy o jejich rakovinu třeba David Beckham nebo u nás Bolek Polívka, či Miroslav Donutil (ostatně ten o ně už jednou přišel ve filmové roli ve filmu Pasti, pasti, pastičky a dokonce je i pak vařená nechtěně pozřel), by mohla být velice účinná a mohla by nastartovat vlnu napodobování. Nakonec by to způsobilo snížení populace, tím by odpadly i starosti kam s dětmi, když už u nás nestačí školky atd.

Každopádně Angelina zaplnila stránky tisíců bulvárů na celém světě, vím, že to je závažná věc, ale naprosto normální mi to nepřipadá, trochu mě to vykolejilo… Omlouvám se za tento nejapný blog.

novotny
Zabývám se problematikou využití poznatků moderního výzkumu a vývoje pro zlepšení stavu naší společnosti.
Klíčová slova: vláda Petra Nečase

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

heriot

Možná, že vzhledem k nebezpečí např. nádoru mozku si některé celebrity nechají prevetivně tento též odoperovat.

Zajímavé by bylo pozorovat zda by to mělo nějaký vliv na jejich projevy a způsob chování....Tipuji, že u 99 % nikoliv.