Demise vlády má bohužel "kvalitu" strašení Řeckem

obrazek
17.6.2013 08:00
Fakt, že Nečas s vládou podal demisi je v pořádku. Včera bylo již pozdě. V pořádku ale není, za jakých okolností k ní došlo. Velká část společnosti, žijící na infantilních seriálech či telenovelách, může dojít k přesvědčení, k němuž ho budou mediální odborníci s pravicovou krví v těle demokraticky tlačit, že k demisi došlo jen díky nezměrné (Juliině)oddanosti podřízené předsedy vlády, která chtěla svého milého (Romea) a jejich tajnou (?) lásku jen a jen ochránit.

Lepší konstelaci si pravice nemohla přát a proto jsem přesvědčen, že straničtí "Kalouskové" až do pondělního rána blahem tleskali i patami. Každý spravedlivý člověk přeci musí vědět, že tato vláda měla padnout pod demokratickým tlakem občanů v ulicích, kteří už na svých bedrech nechtěli nést asociální kroky této pravicové vlády. K tomu, třikrát bohužel, i díky slabosti odborů, nedošlo.

A tak se můžeme těšit na další kolo strašení Řeckem. Jinak řečeno, na - v zájmu pravice a beztrestného optimalizování zisků dolních deseti tisíc - vymývání mozků. Jak bude probíhat? Nepochybně takto: Šli jsme správnou cestou nezadlužování vašich dětí a vnoučat. Povinností našich stran je v tomto trendu pokračovat, pokud nechceme skončit jako v Řecku...

stvan
Není důležité co si o sobě myslím já, ale co si o mně myslí druzí.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.