Desatero švýcarských žlutých vest

obrazek
17.3.2019 13:54
K tomuto desateru se přihlásilo i mnou zakládané hnutí Serpentina. /// A zatím ve Francii: Smutná bilance k prvnímu výročí Žlutých vest: 11 mrtvých, 45 000 zraněných, 12 000 zatčených, 2 000 odsouzených.

Švýcarské DESATERO ŽLUTÝCH VEST
Hlavní směry žlutých vest Švýcarsko
01. Lidstvo je naše největší dobro. Každá žlutá vesta je považována za ochránce lidskosti.
02. je důležité chránit přírodu, protože je to kolébka a zdroj života lidstva. Být žlutou vestou je synonymem pro respekt a péči o naši planetu zemi a solidaritu se všemi jejími formami života.
03. Nenásilí je taktika žlutých vest. Není žádné násilí ze strany žlutéých vest. Hnutí žlutých vest není zodpovědné za taktická rozhodnutí jiných organizací a je solidární s těmito organizacemi, pokud pomáhají žlutým vestám a jejich aktivitán na podporu požadavků žlutých vest.
04. Každá žlutá vesta mluví sama za sebe.
05. Zdvořilost, empatie a přístupnost pro ostatní.
06. Každá žlutá vesta se zavazuje uznávat svobodu a osobní integritu jako největší výhodu ze všech.
07. Nikdo nemůže být znevýhodněn nebo preferován kvůli pohlaví, původu, jeho rase, jazyku, vlasti a původu, víře,  náboženskému nebo politickému přesvědčení.
08. Každá žlutá vesta také bojuje za další žlutou vestu a stojí za ní.
09. Doopravní žluté vesty nejsou na nošení v kanceláři odborové unie a nemůže být součástí žádné politické organizace nebo odrážet názory strany, nebo jiné organizace během nošení.
10. Nejsme jen lidé. Jsme děti této země.

KDO JSOU ŽLUTÉ VESTY? : https://www.youtube.com/watch?v=FqrSOwR-n2c&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0n4p2i9Cwhx11ow49_-ZQl0yOIPZJ3HKom5MaVkXhzct-pbBRjnSqIomQ

serpentina: http://serpentina-bioranger.simplesite.com

amiourful
Bioranger, vášnivá sběračka hovínek, z nichž po domácku kuje zlato, správce i pro nefejsbukáře otevřené stránky Alternativní ekonomické školy proti dluhovému otrokářství. Motto: "Pokud vás přesvědčí, že se nic nezmění, tak se také nic změnit nemůže." Stránky jejího hnutí: http://serpentina-bioranger.simplesite.com přístup do všech blogů zde přes hypertextové tlačítko Kateřina Amiourová, poté na tlačítko blogy nebo http://vasevec.parlamentnilisty.cz/uzivatel/amiourful/blogy. K březnu 2020 je jich přes 800 - a vesměs neztratily nic na své aktualitě!!
Klíčová slova: Serpentina, žluté vesty

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.