Despotická diktatura je zde

obrazek
26.4.2015 15:14
Pamatujete si na Krále Lávru K.H.Borovského? Inu měl oslí uši, a aby se na to nepřišlo, nechal každého holiče, který je uviděl, popravit. A tak nyní jsme v jediném týdnu zažili ze všech možných stran volání po zákazu průjezdu Nočních vlků (což nepůjde, mají víza pro Schengen v pořádku), dokonce se sestavovaly petice - a sice pod taktovkou organizátorů pražského majdanu se podepsalo tisíc lidí a asi 170 osobností, které nikoho nezajímají, zároveň ve stejném týdnu jsme se dozvěděli, že radnice Prahy 2 (starostka z ODS Jana Černochová) rozhodla, že házení vajec na Zemana není ani přestupek (policie již před tím vyloučila, že by šlo o trestný čin)! - jakkoliv tytéž kruhy nám přes média vyhrožovaly vězením až na tři roky, kdybychom si totéž dovolili proti Dragounské jízdě, a za namalování tykadel šel Pavel Smetana sedět. Čím hloupější systém, tím despotičtější je. Mezi Nočními vlky jsou ještě potomci osvoboditelů Čech a Evropy a jejich výjezd je spojen s oslavou vítězství nad fašismem, na všech významnějších hřbitovech padlých vojáků osvoboditelů pořádají vzpomínkové ceremonie, z hlasitých oponentů se nikdo bez těchto osvoboditelů nemusel ani narodit, a nikdo z nich se nestará o to, o co by měl - totiž o stav této země a národa, kde každý rok přes tisíc sedm set šťastných lidí volí dobrovolný odchod ze života. A mezitím režim, jehož protagonisté postávají již půlroku na Staroměstském náměstí u sochy Jana Husa (z rozhodnutí Prahy 1 a jejích TOP radních) a dělají mu propagaci, rozstřílel humanitární konvoj,o oděsských obětech prohlásil jeho prokurátor, že si za to mohou samy, a jeho vojáci spektakulárně upálili a ukřižovali domobrance. A to vše se přihodilo jen v průběhu dvou posledních dnů. Průjezdu Nočních vlků projevilo podporu 30 000 členů polských motorkářských klubů jakož i kluby české. Léta protežování těch nejarogantnějších a nejasociálnějších, nejhloupějších a nejbezzásadovějších osob médii nese své plody - budou to oni, kdo na nás bude vykřikovat svá slaboduchá nenávistná hesla a mávat taktovkou, ačkoliv je to vysoce nežádoucí - tím spíše, mediokracie se u moci drží také především díky nim, s jinou podobou moci by to i v médiích vypadalo jinak. Noční vlci až příliš připomínají, komu máme být vděční za osvobození naší republiky, a ti bludní panáci naší politiky až doposud netrávili čas jiným způsobem, než vymýšlením, jak Miloši Zemanovi zakázat účast na jiné podobné ceremonii přímo v Moskvě. Proto bylo třeba vymyslet, jak co nejspíše zabránit Nočním vlkům v jejich záměru - už také proto, že by mohli mít mezi obyvatelstvem větší úspěch než Dragounská jízda.

Novinka! 24.4.2015  http://www.nwoo.org/2015/04/29/ruske-veterany-nepustili-do-reichstagu-a-pokusili-se-je-bit/

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/308903-vejce-hozena-na-zemana-nebyla-ani-prestupek/

rozstřílený humanitární konvoj: https://www.youtube.com/watch?v=mWoJjZYsVh8

http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/ceske-a-slovenske-osobnosti-vyzvaly-k-zakazu-vstupu-nocnich-vlku_340826.html 

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/S-ruskymi-motorkari-nakladejte-jako-s-nasimi-neonacky-vyzyva-Jan-Zahradil-372439

tady se také kasají čeští nácíčci: http://www.novinky.cz/domaci/367975-proputinovsti-nocni-vlci-ceskem-projet-nemuzou-praha-akci-nepodpori.html a http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/ceske-a-slovenske-osobnosti-vyzvaly-k-zakazu-vstupu-nocnich-vlku_340826.html#.VT5Hx1A4fbj Jiří Schlimbach Jaké osobnosti? Pod pojmem osobnost si představuji moudrou osobu, která pracuje pro svůj národ, pro jeho pozvednutí jak v materiální atk i v duchovní sféře, je to osoba, která jde příkladem, problémy řeší s nadhledem a zásadně projevuje respekt k právům jiných osob, na základě rovnosti, suverenity a míru. 

http://www.novinky.cz/domaci/368049-putinovi-vlci-jsou-podle-vnitra-v-cesku-nezadouci.html a B. Sobotka to vidí také tak - prý: "neprojdou!" 

Také toto je perla: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Nechcete-Putina-v-Praze-Vyradte-Rusy-burcuje-novinar-pred-zacatkem-MS-v-hokeji-373285

jedno z nejtrapnějších vystoupení posledních dní: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/V-Odese-je-proste-upalili-jinde-pohrbili-u-silnice-Ruskym-pokusum-je-nutne-se-rychle-postavit-jinak-mate-valku-rika-diplomat-a-akter-Listopadu-89-Vaclav-Bartuska-372444 (celý rozhovor s p. Bartuškou uvádí pan Radim Valenčík: http://www.novarepublika.cz/2015/04/vyvrazdete-ruske-agenty-dle-seznamu.html ) Bartuška nebyl z diplomatického míta na ministerstvu ani vyhozen, jen jeden naivní poslanec zkusil podat trestní oznámení - a co se nestalo,ozval se proti katolický kněz Jan Jandoruek. http://svobodneforum.cz/bartuska-popsal-co-se-deje-schytal-to-za-realisticky-popis/ Osobně nepovažuji za vyloučené, že pokud pan Bartuška hovoří "my jhsme sledovali" a uvádí detaily o tom, jak se rozbíhá povstání, že patří do štábu BIS a nebo, že byl patrně ve styku - přímo nebo nepřímo s kyjevskými nacisty - jestli ti od něj pochytili ideu, že si mají dávat pozor na podezřelé domy a včas zatočit, má na Oděse vinu. 

Na Slovensku je siuace podobná: Miloslav Partyš: ........Slovensko v ohrožení

A je to tu, invázia začala! Musíme si priznať, ako hlboko sme sa mýlili, priatelia. Podcenili sme, kam až siaha krvilačnosť Ruska. Mali pravdu všetcí tí hríbovia, havranovia, šebejovia, smatanovia. Celý čas nás oprávnene varovali, že Rusko zaútočí na Európu a my sme to tvrdohlavo ignorovali. A dnes nás Putinov zákerný útok zanechal úplne nepripravených. Čo si len počneme. Rútia sa na nás, trasieme sa od strachu.... Áno, Putin na nás poslal 20 (slovom dvadsať) motorkárov, ktorí nemajú zľutovanie a vo svojej bezhraničnej krutosti úplne otvorene hovoria o svojich skazonosných cieľoch: chcú na svojich motorkách - bojím sa to vôbec vysloviť - prejsť až do Berlína, aby oslávili víťazstvo nad fašizmom v druhej svetovej vojne. Chápete, po našich cestách! Oni chcú jazdiť po našich cestách! A ešte k tomu chcú sláviť takú ohavnosť - že víťazstvo nad fašizmom. Chápete?! Oni proste nemajú zľutovania! Všetci sa na Slovensku právom bojíme o našu budúcnosť, zvíjame sa od strachu, deti plačú, ženy nariekajú. Bože, čo len s nami bude. Európa zažíva najťažšie dni svojej histórie. Táto ruská agresia môže byť pre nás osudová.... Ale nepodliehajme panike, je tu predsa nádej: ešte sa vždy môžeme spoľahnúť na najsilnejšiu zbraň, akú Slovensko má - na našich novodobých hrdinov, ktorí nás od samého počiatku varovali, že to príde a že táto strašná vojna vypukne. Proti diabolskému Putinovi vytasili naši hrdinovia ten najťažší kaliber - ďalšiu petíciu. Ó, ako sme si všetci vydýchli, že ju spísali, naša skaza ešte nie je neodvratná. Naši bojovníci za slobodu a demokraciu vyzývajú vládu, aby prejazd Putinových motorkárov nepovolila. Poľsko aj Česko sa už ubránilo, možno aj my sa zachránime: Mesežnikov, Havran, Mesík a dokonca aj sám Hríb túto petíciu podpísali, od dojatia sa neviem nadýchnuť. Sme zachránení! Sedemdesiatpäť čitateľov Sme a .týždňa, fantastické! Takúto presilovku proste motorkári nemôžu prebiť, s týmto Putin jednoducho nepočítal... Vyhrali sme, hurááá! Ospravedlňujem sa, priatelia, za túto bohapustú iróniu, ale ja fakt nedokážem uveriť, že tu niekto robí tému z nejakých motorkárov; že tu rusofóbia dosiahla také absurdné hranice, že sa tu kvôli nejakým motorkárom spisujú nenávistné petície; a že tu niekto bije na poplach kvôli dvadsiatim chlapom v kožených gatiach. Sorry, ale toto je už moc! Tu už rusofóbia dosahuje patologický rozmer! Niekto sa už musel úplne zblázniť!

 

 

Tak tu máme další seznámeček kolaborantů prozápadního směru k druhému Mnichovu.Zapamatujme si všichni jména zde uvedená !!!!!!!!!!!!!!!http://www.support-ukraine.org/letter-cz/

 Noční vlci vyrazili: https://www.youtube.com/watch?v=XLhzz_Slf4I

Думала, что всего лишь человек 30, ну 50....Колонна растянулся на 10мин видео! На 7ой минуте копейка и Катюша.

A už jou v Polsku: http://portalbraniewo.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=2165%3Arosyjscy-motocyklisci-na-cmentarzu-w-braniewie— Pavel Petkov: V Braniewu je už přes 500 bikerů, z toho 200 z Kaliningradu, včetně Nočních Vlků. Polští pohraničníci si nedovolili nevpustit do EU ani Rusy pocházející ze samotného Ruska (a tedy co nemají nárok na malý pohraniční styk díky Kaliningradskému domicilu) 

Trasu Nočních vlků najdete také zde:  http://cs.wikipedia.org/wiki/Noční_vlcijejich proram, v Čechách zde /jak sami zjistíte, je to zcela nevinné): http://tomaspeszynski.blog.idnes.cz/c/458443/plan-provokaci-ruskych-motorkaru-v-cesku.html

Od českých spolupořadatelů o druhých, nemotorkářských, českých spolupořadatelích: Jízda Nočních vlků je klasická ukázka jak dopadají dobré věci, když se jich chopí politici. Je neštěstím, když po nich plivou političtí zoufalci jako Kocáb nebo Němcová nebo se na nich chtějí přiživit političtí hochštapleři ať už je to Vyvadil nebo Bartoš. Motorkářský svět je svět sám pro sebe, kterému politici vůbec nerozumí. Myslím, že motorkářský pohled je srozumitelný v tomto prohlášení: Vysvětlení pro všechny, co nám píšou, osočují ze zbabělosti a maj podobný blbý kecy:

Na začátku zdůrazním, že motokolona NENÍ plná Nočních Vlků za řídítky motocyklů, jak Vám někteří tvrdí, ale členů organizace Russkie Motocyklisty a Nočních Vlků bude mezi 35-40 jezdci asi jen 5.
Dokud to byla motorkářská akce, tak jsme se akci plně věnovali. Od března jsme připravovali místa, bezpečnost, garážování, povolení, setkání s českými veterány 2.Sv. války a hafo jinejch potřebnejch věcí ... Včera (23.4. v 17 hodin) přebrala otěže akce se souhlasem pořadatele/vedoucího motokolony A.Bobrovského Ruská ambasáda v Praze a po večerním jednání v Ruském kulturním centru jsme politikům řekli nasrat. Všechny námi udělaný věci zrušili, znovu objednali na sebe a chtěli od nás uznat, že akce je jejich dílo. Museli jsme se omluvit veteránům a spoustě známých, kteří nám nezištně pomáhali. Jediný, co pro nás páni politici z akce nechali bylo 6.5. před 8 hodinou ráno zabrat místa na parkování u Olšanských hřbitovů a až oni páni velkomožní budou přijíždět se svými vozy, tak je pustit na blokovaná místa a odjet pryč. No a tak jsem kozáckému atamanovi ambasády Michailovi D. do očí zavrčel nasrat a odešel. Nejsme politický slouhové ruskejch lobistů, jsme motorkáři! Motorkáři co maj rádi svoje ruský bratry Noční Vlky, ruskou duši, ruský silnice ... Proto jsme se zřekli účasti na všech akcích 6.5. v Praze, Brně i Ostravě spojených s kolonou ruských motorkářů. V žádném případě to nijak nenarušilo naše dlouholeté vztahy s klubem Noční Vlci.

Lalin von Lippowitz, president Red Eyed Crüe - Czech 

A zatím - ve Varšavě probíhají masívní demonstrace proti politice prozápadní vlády  http://teplickykuryr.info/news.php?extend.8496.3 

za to z našimi politiky tolik obdivované a opěvované, obsluhované Ukrajiny: http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/5881-sokujici-video-ukrajinsti-neonaciste-pribili-bojovnika-rebelu-ke-krizi-a-zaziva-ho-upalili a Ukrajinská generální prokuratura - oběti v Domě odborů se upálily samy: http://teplickykuryr.info/news.php?item.8566.3

 (Otevřený dopis vládě pražských majdanistů nepoužíá ve spojení s Nočními vlky jiné slovo, než gang - http://www.petice24.com/proti_putinovym_vlkum, gang stojí už  půl roku na Stroměstském náměstí u Husa- kde pomalu šikuje občany proti všemu, co není proti Rusům, gangy jsou na Ukrajině, a je pozoruhodné, že titíž lidé, kteří odmítají princip kolektivní viny, jej u nás odmítají jen v případě židů, Rómů, občanů lumpenstátu Izrael, nebo v případě sudetských Němců, naopak, ve vztahu k Donbasanům resp. Rusům obecně a nyní Nočním vlkům zvláště tentýž princip kolektivní viny neváhají uplatňovat až za hrob.,)

Pavel Ovčáček: Vzdyt jsou to jen kluci na motorkach. Pripomina mi to ,,Mao ce tunga. Libit se kazdemu nemusi, ale na zakaz to neni. Ilona Ilasa Pourova A prý je u nás demokracie a svoboda cestování a slova budu sprostá Jan J Adámek Zajímal by mne seznam oněch "osobností". Je zajímavé proč se tyto "osobnosti" nestaví proti srazu Hell Angels v ČR (vraždy, drogy, prostituce....). Nebo co je americké je správné? Vlaimír Varjagson: dnes jsem narazil na jeden zajímavý koment paní Jelínkové, já také nemám co dodat: "Dobrý den. Vzpomínáte si na to, jak nás upozorňovala média, že až pojedou "Dragouni" přes naši republiku, že nemáme zvedat ruce, že ten konvoj má zbraně nabité ostrými?!! Ostré náboje v době míru pro živé lidi!! Noční vlci přijeli málem přes kanály a vezli si KVĚTINY na uctění památky svých padlých předků!! Jak řekl správně jeden český motorkář "Demokracie dostala přes hubu". Víc nemám co dodat. Hezký den."

dodatek: http://medzicas.sk/nocni-vlci-alebo-ked-ma-eu-z-hanby-kabat/ 

Toto je článek z března, diskuze uzavřena a já se tak ptám, zda už přeci jen někdo z aašich elit neposlal do USA zvací dopis - protože: http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/363336-usa-kvuli-odstraseni-ruska-planuji-poslat-vojaky-i-do-ceska.html  

29.4.2015 Miroslav Partyš: STRAŠNÝ...Hřbitov vr Wroclavi je zatarasen a hlídají jej vojáci, aby zabránili motorkářům položit věnce na hroby. Je to normální? tohle zavání fašismem. EU je opět v totalitním systému, který je dokonce dnes horší, než byl pře 25 lety.

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/368368-nocni-vlci-dorazili-do-osvetimi-jeden-na-harleyi-z-prahy-dalsi-dva-autem.html 

30.4. Miroslav Vasek: Ostrava přivítala další noční vlky to se fašistické sebrance EU nebude zamlouvat. 30.4. byli vlci v Hrabyni: http://www.nekorektni-tv.cz/?p=15639

Pavel Petkov.  Noční Vlci budou i na hokeji Rusko- Norsko 

OSTRAVA | Podle policejního mluvčího policejního prezídia kapitána Jozefa Bocána policie zaznamenala výskyt čtyřech Nočních vlků na Ostravsku. Mluvčí tak informoval média prostřednictvím ČTK. Podle něj se však nejedná o velkou organizovanou kolonu a převážně se podle něj měli přesouvat automobily. Čeští motorkáři z okolí Ostravy potvrdili, že 29. a 30. dubna byla zvýšena aktivita „fízlů“, ale i uniformovaných a motohlídek. „Byly častější kontroly, prostě šikana hodná policejního sátu,“ řekl nám starší biker z Opavy.

Noční vlci formují novou kolonu v Bratislavě: http://lifenews.ru/news/153273  2.5. 2015 by mali NOČNÍ VLCI doraziť niekedy medzi 14:00 - 15:00 do BA na SLAVÍN./a souběžně tam probíhá jakési poslanecké mecheche/

2.5.2015 http://www.novinky.cz/domaci/368538-skupina-triceti-motorkaru-miri-ze-severu-po-d1-na-brno.html 

2.5.2015 Noční vlci dorazili na Slavín Traja noční vlci už dorazili na Slavín. Ľudia skandujú, atmosféra je pokojná. Motorkári teraz berú od ľudí dary a čaká sa na ďalších členov Nočných vlkov.http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/368554-citime-se-tu-jako-doma-pochvalovali-si-nocni-vlci-na-slovensku.html video: https://www.youtube.com/watch?v=-RaS-AXwCKo&feature=share 

3.5.2015Noční vlky jsou ve Vídni

Putin's "NACHTWÖLFE" in Wien 2015 | Ночные Волки Вена 
https://www.youtube.com/watch?v=eWuPr7TX2j4#t=21

An die 20 Biker von der Bikergruppe "Nachtwölfe" haben am Russendenkmal in Wien dem Ende des Zweiten Weltkrieges vor 70 Jahren gedacht. Es waren auch insgesa...

 

Německé Gestapo v Bavorsku nakonec bratry Rusy na motorkách, i ruské diplomaty a žurnalisty po vícero hodinách ponižování a šikany na dálničním odpočívadle pustilo dále do Dachau resp. směrem na München:http://lifenews.ru/news/153415

 

 

 

Němečtí motorkáři budou demonstrovat solidaritu s Nočními vlky: https://mopo24.de/Home#!nachrichten/nachtwoelfe-biker-putin-rocker-berlin-sachsen-6616

Poučná diskuse

 

 

Pronikli jsme do EU, tvrdí Noční vlci a chystají oslavy v Ostravě: http://zpravy.idnes.cz/nocni-vlci-madarsko-bratislava-dmc-/zahranicni.aspx?c=A150430_101000_zahranicni_aha 

 

 

http://svobodnenoviny.eu/polsko-oduvodnilo-zakaz-vstupu-nocnim-vlkum-jako-hrozbu-pro-narodni-bezpecnost/

 

 

oční vlci: Ruští motorkáři jsou v Rakousku vítaní:Zatímco Polsko, Česko a Německo ,,Nočním vlkům" odpírají vydat víza, Rakousko s ,,putinovými motorkáři" problém nemá. V sobotu položí ve Vídni na Schwarzenbergplatz věnec.Média zkouší z motorkářského klubu vytvořit pravicové extremisty. Vlajky a hesla Rudé armády: ,,Za Stalina! Za vlast" už jsou také extrémně pravicové. Rakouská vláda nechá motorkáře do země bez problému vjet. Policejní mluvčí ve Vídni Roman Hahslinger vysvětluje, že nevidí důvod, proč by se akce měla zakázat: ,,Vycházíme z toho, že vše proběhne v klidu". Rakousko je na tom jinak než ostatní státy EU, které propadly do patologické rusofobie.

V článku je i hlasování: Smějí ,,Noční vlci" udělat svoje turné bez omezení? 93% ano 6% ne a 1% neví. Hlasovalo zatím 1600 lidí. 

http://www.contra-magazin.com/2015/04/nachtwoelfe-oesterreich-heisst-die-russischen-biker-willkommen/ I Němci chtějí Nočním vlkům pomoci: http://www.n-tv.de/politik/Deutsche-wollen-dem-Nachtwolf-helfen-article14996286.html 
Mam NEOFICIALNI zpravu z velmi.dobrych zdroju.Ze by Nocni vlky motorkare mel v Praze 6.5.uvitat nas pan prezident Zeman.Myslim,z je to vynikajici zprava.Berte to prosím zatim jako NEPOTVRZENE.Hezky den.Horolezec z Karlovarska.Konec hlaseni v ruskem.jazyce.
 

Plán akcí 5. května 2015:

 1. 12:30 – Příjezd delegace Všekozáckého Svazu Českých zemí a Slovenska na místo setkání u památníku „Setkání Armád – 5. května 1945“ u Vitějovic  – VITĚJOVICE (ČR)

 

 1. 12:30 – Příjezd delegace z Jihočeského kraje (představitelé kraje, měst,obcí, veteráni, motorkáři a média)
 1. 13:00 – Setkání účastníků motorkářské cesty «CESTY VÍTĚZSTVÍ: Moskva – Berlín»
 2. 13:00 – 14:00 – Položení věnců u památníků, přátelské setkání s se zástupci médií, s veterány, představiteli měst a obcí a spolkových organizací
 3. 14:00 – 15: 00 – Oběd (cca 20 osob VIP – účastníci motorkářské akce)
 4. 15:00 – 17:00 – Přejezd VITĚJOVICE – PRAHA
 5. 18:00 – 22:00 – Exkurze (pěší) – večerní Praha (dle individuálního plánu), večeře.
 6. 23:00 – návrat do hotelu, odpočinek

Plán akcí 6. května 2015: 

 1. 09:00 – Příjezd delegace VSČzS k hotelu, Praha 3
 2. 09:30 – 10:00 – Přejezd kolony od hotelu k Olšanskému memoriálu, Praha 3
 3. 10:00 – Příjezd delegací z Prahy a okolí (zástupci státu, měst, veteráni, motorkáři a zástupci médií) na Olšanské hřbitovy, setkání s účastníky motorkářské akce «Cesty vítězství: Moskva – Berlín».
 4. 10:30 – 11:30 – účast na bohoslužbě v chrámu Zesnutí Přesvaté Bohorodice
 5. 11:30 – 12:30 – Pietní akce – uložení „země ze Sapun Hory“ u památníku Rudoarmějců, položení věnců, panychida. Setkání se zástupci médií a přátelení se veřejností.
 6. 12:30 – 13:00 – Přejezd kolony z Olšanských hřbitovů k Památníku na Vítkově, Praha 3
 7. 13:00 – 14:00 – Položení věnců u Památníku k hrobu neznámého vojína. Předání pamětních diplomů účastníkům. Setkání s veřejností a se zástupci médií.
 1. 14:00 – 15:00 – Přejezd kolony z Památníku na Vítkově do hotelu, Praha 3.
 2. 15:00 – 16:00 – Přejezd účastníků motorkářské akce (autobusem – 40 míst) na setkání s českými a ruskými veterány žijícími v Praze a ČR, z hotelu do Ruského střediska vědy a kultury, Praha 6.
 3. 16:00 – 19:00 – Akce konaná u příležitosti 70. výročí Velkého vítězství ve II.světové válce. Přátelské setkání s veterány, představiteli spolkových organizací, veřejnými činiteli a zástupci 

  Plán akcí na 7. května 2015:

  1. 09:00 – Odjezd z Prahy, pokračování v trase „Cesty vítězství“.
  2. 11:00 – 12:00 – Položení věnců, Panychida u Chlumce.

  Doplňková informace:

  – doprovod účastníků motorkářské akce ve dnech 5. – 7. května v Čechách (dle plánu akcí) organizují a realizují kozáci Všekozáckého Svazu Českých zemí a Slovenska s pomocí aktivistů – českých bikerů. Akci aktivně podpořil prezident českého spolku „Klub Rusko“ Z. Zbytek a Ruské středisko vědy a kultury v Praze.

  – podrobný plán provedení jednotlivých akcí byl odsouhlasen organizátorem akce „Cesty vítězství: Moskva – Berlín“ A. Bobrovskim dne 25. dubna 2015. další zastávky na cestě:  TEPLICE ÚSTÍ PŘESTANOV 

V Mníchove zadržali kolónu Nočných vlkov policajti so psami.  http://nightwolves-ru.livejournal.com/22116.html
"Noční vlci " začínají soud proti německým orgánům.
Motorkáři se chystají napadnout zrušení víz. Emotikona likehttp://lifenews.ru/news/153490
7.5.2015 Policie zastavila noční vlky na česko-německé hranici: https://www.youtube.com/watch?t=2465&v=2lRcgRC-q-c
8.5.2015 Roman Marko : A už jsou v Německu!
8.5.2015 - a  už jsou v Berlíně: http://nightwolves-ru.livejournal.com/34264.html
Kronika událostí. Berlín. Fotoreportáž Emotikona smile
Хроника событий. Берлин. Фоторепортаж http://nightwolves-ru.livejournal.com/35088.html
V Nemecku za hranicemi asi 20km jsme stali vsichni jako naky krimalnici skoro 5hodin.Hledali zase zaminku.Zakazali nam vlajky na motorkach a nesmeli jsme jet 2 vedle sebe,coz je pro takove formace zcela bezne.2 lidem nechteli dat viza,presto,ze s nimi projeli celou Evropu.Najednou bylo vse problem.Ani rusky ambasador na misto rychle privolany nemel uspech.Proste kdo chce psa bit,ten si bic vzdycky najde.Ani na vterinu nepochybuju,ze by meli Nocni vlci mnohem vetsi uspech,kdyby je k nam pustili i s vudcem Zaldostanovem.Oni to nahore vedeli,bali se a udelali vse co mohli,aby nas ponizili,poslapali a znicili.Pridavali by se vetsi pocty lidi i na motorkach.Jel jsem s nimi asi 50km v kolone zhruba 100 motorek.Vsude nam lide mavali a volali na nas.Ten pocit byl neskutecny a prekrasny.Ta kolona,ta sila,ta odvaha,ta slovanska myslenka a jednota.Kdyz jsem jel v kolone motorkaru,tak mi v hlave projel cely zivot a ja porad myslel na ty nebohe obeti milionu nevinnych zivotu,kteri nam prinesli,lasku,mir a svobodu.Chlapi pevni jako skaly.Pohodovi a,vstricni a v mediich pisou ze je to banda kriminalniku a vrahu.Jak muzou napsat takove prasarny a lzi.Zitra nas ceka ve Varech velky pietni shromazdeni a kladeni vencu na hrbitove v KV v Drahovicich.Hezky podvecer vsem Slovanum preje Slovan Roman .
*****
Záznam z diskusného cyklu Na prahu, ktorý sa uskutočnil 2.4 2015 v kníhkupectve Panta Rhei v Bratislave. Diskusia odpovedá na otázky akým spôsobom sa v dnešn...

<p.1.5.2017 V Polsku zabránili nočním vlkům ve vstupu do EU přes udělená víza!

26.4.2018 Noční vlci se opět chystají do Čech, Foldyna je  vítá, hnutí  Lepší  ČSSD je možná, zavrhuje  Foldynu: https://zpravy.aktualne.cz/domaci/do-ceska-prijedou-putinovi-nocni-vlci-ucti-ruske-vojaky-podp/r~3250205a488011e8aca5ac1f6b220ee8/

8.5.2018  Popis sluníčkové akce proti Nočním vlkům (Bibiana Prieložná) : Odpůrci byli připraveni. V horní části Václaváku vyzpěvovalo nějaké církevní pěvecké těleso o Ježíši, kousek dál se na vozovce válelo dvacet slunčat. Po hodině kdy se nic nedělo, bez ohledu na mzdu, hodlala slunčata své stanoviště opustit. Zoufalý aktivista Pesczynski je megafonem přesvědčoval, aby ještě vydrželi. Mezitím mu vítr serval z jeřábu plakát s Putinem, který se tedy jal zachraňovat.

Práce štítící se slunčata se stavěla k pomoci s plakátem negativně a opět hodlala opustit vyhrazený prostor. Po ujištění, že vlci jsou jen dvacet kilometrů od Prahy, zaujala své bojové pozice a požadovala příplatek za přesčas a Coca Colu. Peszynskému mezitím vypršel pronájem jeřábu a jeřábník, kapitalista nejhrubšího zrna, bezostyšně požadoval další platbu bez ohledu na narušení integrity státu.

V dolní části začali demonstrovat příznivci volného prodeje marihuany ve velikosti tří čet a hodlali se probojovat do horní části k Ježíšovcům, aby se taky dostali před kamery. V cestě jim bránila skupina přiožralých Ukrajinců, kteří nevydrželi nervové napětí a posilovali se od rána, vším co teklo. Mezitím se vyskytl Štětina, který zaplatil jeřábníkovi 10000 Kč za další hodinu. Nedokázal však poručit větru a plakát se opět snesl na zem. Do toho přijeli noční vlci. Zhulení marjánkovci už nevnímali, Ježíšovu pěveckému tělesu došly baterky a byli tak nuceni ukončit produkci. Štětina odmítl koupit náhradní baterky. Ukrajinci, všichni pod vlivem, nestihli zaznamenat poznávací značky a snažili se vykázat z Václaváku české motorkáře.

Demonstrace byla naprosto smysluplná a kdyby se Ukrajinci neservali s párem turistů, obešla by se i bez incidentu. :-)))))
Na Olšanech byla fantastická atmosféra a pohoda, tam už slunčata, huliči ani ožralí Ukrajinci nedošli. Byla to paráda. (Bibiana Prielozna)

 

 

2018, Noční vlci a elitní novinář: http://nazory.e15.cz/komentare/komentar-roberta-maleckeho-na-vlky-1346535, 2018, elitnínovinář s xenofobií: http://denikreferendum.cz/clanek/27598-jaroslav-foldyna-by-potreboval-protancit-noc

amiourful
Bioranger, vášnivá sběračka hovínek, z nichž po domácku kuje zlato, správce i pro nefejsbukáře otevřené stránky Alternativní ekonomické školy proti dluhovému otrokářství. Motto: "Pokud vás přesvědčí, že se nic nezmění, tak se také nic změnit nemůže." Stránky jejího hnutí: http://serpentina-bioranger.simplesite.com přístup do všech blogů zde přes hypertextové tlačítko Kateřina Amiourová, poté na tlačítko blogy nebo http://vasevec.parlamentnilisty.cz/uzivatel/amiourful/blogy. K březnu 2020 je jich přes 800 - a vesměs neztratily nic na své aktualitě!!

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

klokan

Paní Amiourová, čistě náhodou jsem před několika dny nad otevřeným atlasem rozjímal, že na Vámi zmiňovaném černém kontinentu se někdy počátkem devadesátých let minulého století nacházelo asi 53 států a státečků. V mezidobí do současnosti se jich několik rozdělilo. V severní a částečně ve střední části tohoto světadílu sehrává svoji roli nyní frekventovaný tzv. Islámský faktor. Při prohlížení mapy nemohla napříkladu uniknout mé pozornosti taková Mauri(e)tánie, věrný spojenec USA a Izraele, takto rodná vlast Maurů, rozhlohu území sice veliká, počet obyvatel nic moc. Do mysli se mi však vetřel nutkavý pocit, že naše hromadné sdělovací prostředky o dění v této islámské prezidentské republice nás informují minimálně popřípadě vůbec ne. Poslední politický převrat se zde udál asi v roce 2008, poslední pogrom na černochy ještě dříve. U nás asi málo obyvatel včetně pravdoláskařů, zajímá, že dle Wikipedie zde bylo otroctví zrušeno až v roce 1981, a pod knutami otrokářů, zde žije doposud asi 800.000 člověků, převážně ve slumech. Ložiska ropy v pobřežních vodách sice byla objevena, ale ne informace kdy se plánuje s jejich těžením. Lze však očekávat, že co do vzrůstu HDP nás tento stát brzy dohoní. Tak soudím byť nejsem ekonom. Přejí dobrý den. 

amiourful

Pane Moskalíku, pane Štingle, a všímáte si, že to jsme ještě ani nerejpli do toho marasmu, co se děje v Africe, dnes kdosi velmi trefně teoretizoval, že je tam udržováno otrokářství nejhrubšího zrna a že elity s Afrikou počítají jako s relativně zachovanou opřírodní oázou pro případ nějaké katastrofy, i proto tam jsou udržovány nejrůznější nepřáítelství, aby zůstlala relativně nezalidněná. 

klokan

,, Až půjde náhodou Kalousek okolo,

vhodíš vejce na něho

havloida jednoho.

Když zfackuje Tě beztrestně,

vidíš svět báječně."

Alespoň hypoteticky. Jako obyčejný člověk, byť již řádně profackovaný, však bude zřejmě neprodleně posazen za katr, snad na 24 hodin a intnezivně vyšetřován a bude obviněn z výtržnictví. Nesloží-li posléze peněžní kauci může být dále vyšetřován ve vazbě. Nic lépe necharakterizuje naprostou prohnilost právě zde vládnoucího mafiánského kapitalismu, jenž se mimo jiné prezentuje i dvojím metrem na lidi. Tedy  nepříliš majetné a prominentní zbohatlíky, včetně jejich jejich podržtašek. Kromě majetkového cenzu, zde pochopitelně objevují hlediska zastávaných názorů. Do značné míry proskribovaná levice a  zejména upřednostňovaná pravdoláskářské pravolevice. Vejce vhozená v české kotlině nebudou mít stejný stejný dopad. Někteří mohou vyjádřt brachiální formou svůj politický názor, druzí však když svůj politický názor vyjádří přikreslením tykadélek, jdou bručet do basy. K výstižné charakteristice tohoto režimu, jak jí zde zveřejnili paní Amiourová, jakož i diskutující pan Štingl,  již nemám co dodat a souhlasím s nimi. Jen mi vrtají dále hlavou ty nařizované státní mocí,  toliko prý v zájmu jejich bezpečnosti, tu slušivé reflexní vestičky pro chodce, tu zatím toliko očipované kartičky pro školní dětičky. Jsme svědky postupného zavádění nových světových pořádků samozvanými elitami lidstva, pro které život obyčejného člověka znamená toliko zdroj levné pracovní síly k vykořisťování. Pár nevinných obětí tu humanitárního bombardování tu upálení pro tyto lidské zrůdy nic neznamená jen okrajové škody v závádění plutokracie, které zatím ponechy eufemistický název demokracie. Zbytek lidstva ba se měl ve vlastním zájmu probudit a nenechat se dále slepě ovládat několka samozvanci. Paní Aimourové děkuji za další kvalitní přehled politických událostí. ČT se zřejmě u ní nepřiuči. Všem přeji dobrý den.

Vladimír Štingl

Tento režim je tak zkorumpovaný, chamtivý a životu nebezpečný prostřednictvím mutantů, které lidmi nelze nazývat, že existuje jediné řešení. Jeho kompletní likvidaci...... Asi tak, jak se to potichoučku připravuje pro 7 mld. lidí - planeta Země není nafukovací.

A nezbytné je pamatovat si jména, až přijde zúčtování. A to zcela jistě, jako průběžně v dějinách lidstva přišlo, PŘIJDE. Připomenula jste věci, kdy se v rámci "rodinky" za "tykadla"  odsuzovalo k trestu apod. A to je "nezapomenutelné". Ale tupost a primitivnost, nepoučitelnost různých černošek a langšádel to vůbec nevnímá a zapomíná, že se vše vyvíjí. A věřím, že pro tu pakáž k tomu NEJHORŠÍMU............

Paní Kateřino, díky, zdravím Vás.