Díky, Judr. Zvolánková!

paragrafy
13.12.2018 01:46
Myslím, že v životě každého otce je nejpodstatnější právě ten moment, kdy se stane otcem. Mně se to povedlo jen jednou (pak jsem se stihl rozvést), ale ta krásná dcera myslím stojí za to☺ A v životě každého otce naštve ten moment, kdy někdo vašemu dítěti ubližuje. A proto vznikl tento příspěvek.

Považuju se za zodpovědného člověka. Proto platím popelnice a energie a hypotéku a telefon a... zkrátka se snažím vše mít vyřešeno včas a řádně. Na tom jsem si postavil fungování s přáteli, kariéru i výchovu dcery.

Nikdy samozřejmě nevíte, co se stane – dcera měla samé jedničky a po maturitě se náhle rozhodla, že na vysokou zvysoka...

Vzala si člověka, o němž těžko někdo může mít valné mínění a brzy se také rozvedla. Mysleli jsme, že její těhotenství je dar. Ale bůh prostě nepřipustil, abychom měli s bývalou ženou první vnouče.

Co udělá rodič v takové chvíli? Snaží se dítě utěšit, nějak mu pomoci, hlavně psychicky. Protože ten její blbeček byl feťák a pobral co mohl, rozhodl jsem se, protože jsem si něco našetřil a něco zdědil, že pomohu i finančně.

Už léta máme nárok na pozemky v Praze (dědictví). Takže jsem se vydal na magistrát, pozemkový odbor s tím, že dceři předčasně dám nějaké to věno.

Zkrátím to, protože se vzteky ještě teď chvěju, a to už je to přes rok. Magistrát na věc využívá nikoli svoje zdroje, ale externí právníky, Nu což, ať si rozhazujou peníze, jak jen chtějí.

V tomto případě šlo o paní Judr. Zvolánkovou ze stejnojmenné právní kanceláře. Ta nám sdělila, že náš nárok je prosím sporný a už přes rok se soudíme. Dcera nedostala nic, tahle milá paní se jí na chodbách soudu vysmívá do očí. Že soud vyhrajeme, je celkem jisté – už jsme uspěli u nižší instance, ale paní má zjevně hodně dobře nastudované neustálé odvolávání..

To vše bych pominul, jsme právní stát a na soud má nárok každý, ale ta neskutečná arogance, to neustálé prodlužování všeho, aby si paní na obyčejných lidech vydělala...

Takže dcera nyní bydlí se mnou. Já každého potenciálního přítele prohazuji oknem, což asi není moc dobré, ale jsem prostě táta.

Tak máte takové problémy s dětmi, respektive s pomocí vlastním dětem? Musel jsem se z toho vypsat, třeba to někdo máte taky těžké a to mi snad i uleví. Děkuji Karas


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.