Do politiky se sune další oligarcha - s ODA chce prosadit elektronické volby

obrazek
30.12.2016 16:47
Konkrétně jde o Pav la Sehnala, jenž si půjčil od ODA název a s jinými lidmi bude dělat - to, co vypadá na letáku líbivě, ovšem kromě toho i neblahé elektronické volby. Po ANO s Babišem a Realistech s Robejškem a oligarchou Dospivou je to další posilování pravice (nepleťte se, podle programu by to sice vypadalo jako levice, ale díky oligarchickému pozadí půjde jistě jen o loutkový ansámbl /- zatím jsou známi dva členové strany: Petr Kachlík a Jiří Staněk - oba jsou zaměstnanci Pavla Sehnala/, takže jde o pravici jako v případě ANO.) a další oligarchizace naší politiky. a: byl to pan Sehnal, kdo si v roce 2013 najal na lobbování Petra Nečase! Vrána vráně oči nevyklove, to dá rozum.

toto jsou zatím veškeré známé informace: https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/miliardar-sehnal-obnovuje-oda-kdysi-slavna-znacka-se-vraci-7945 a http://domaci.ihned.cz/c1-65570610-miliardar-sehnal-obnovuje-oda-planuje-prosazovat-elektronicke-volby(. A ano, samozřejmě, v záloze je Valenta, oligarcha z hazardu, s jeho  Soukromníky)

stránky strany : http://oda-strana.cz a na letáku je líbivý program: http://oda-strana.cz/letak/

Pavel Sehnal na Wqikipedii: není, ale skrze  pojišťovnu Slávii vede přes elektroporcelán Louny cersta k realitní kanceláři Maxima sídlem na Václavském náměstí, (jež Elektroporcelán prodává), takkže to není žádné ořezávátko- a AAAByty .  https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Slavia_pojišťovna - Slavii chce prodat, nebo prodává  Kromě toho vlastní SPGroup a aquapark Čestlice. výstaviště v Letňanech  a spoustu dalšího, jak možno nalézt zde http://www.spgroup.cz/cs/skupina-spg/spolecnosti-ve-skupine/ a zde .https://search.seznam.cz/?q=miliardář+pavel+sehnal&sId=cHHS6LWyno3Vf1-1jQnQf-mch&sourceid=top&sgId=kcl7zBqMQxEbxX19zMCvxFwokSqiznZizS-7YGLizq%3D%3D&oq=Pavel+Sehnal+&aq=2&su=c&thru=sug#utm_source=obrazky.cz&utm_medium=link&utm_campaign=lista a zde  https://search.seznam.cz/?q=ing.+pavel+sehnal&sId=cHHS6LWyno3VfdHVgude17I4G&sourceid=top&sgId=kcl7zBqMQxEbxX19zMCvxFwokSqiznZikSZNYGqjkq%3D%3D&oq=ing.+pavel+sehnal&aq=-1&su=b#utm_source=obrazky.cz&utm_medium=link&utm_campaign=lista

Máme stlus jeden důvod, aby se nám nelíbil nástup dalšího oligarchy do poliátiky,  kdy dochází k ůřevaze na púravici, a máme také sto plus jedfen důvod, aby se nám nelíbily elektronické volby.  Je to totiž cesta k vélebním podvodům, což právě učiní tuto stranu pro jakékoliv koalování  velmio atraktivní. Opoziční strany si totiž nikdy nebudou schopny sehnat tak chytré reverzní inženýry, kteří by uměli  asembler (http://encyklopedie.vseved.cz/asembler) nejen přečíst, le i njít v něm díry pro neplechy. Všk je to tké velmi těžké! Když se o elektronických volbách začalo jednat před lety, nebyla jediná strana, která by byla proti, to by nás mělo varovat. Dioskuize se vedla velmi primitivně, ba triviálně. A ano, nejednalo se o nasazení děrovacích mašinek do volebních místností, jednalo se o celkovou elektronizaci, protože oficiálním účelem mělo být zvýšení počtu volících zjednodušením přístupu k volení. Převaha na pravici pak znamená jednoduché uplatnění prvního zákona marketingu - tam, kde je pestřejší škála nabáídky, tam se přesouvá pozornost zákazníka, je_li bohatá drogistická nabídka, bude víc utrácet za drogerii, je-li více levicově faceliftovaných stran, půjde větší část hlasů na ty zajímavější levicově vypadající strany, ale bude to  pravice.  Neptejte se raději, co by nastalo, jskmile by byly jednou elektronické volby schváleny.  Jistě by došlo k okamžitému odložení masek. Levice, probuď se!  

A proto nám nezbývá než trvat na tom, že elektronické volby nersplňujíé svě zájkadní podmínky demokratických voleb: anonymitu -  mobil i jakékoliv zařízení  lze vystopovat k majiteli, a legitimitu, totiž, že volí skutečně ten, kdo vám podal občanku a je si podobný.  Jinak vnouček odvolí za bábu i  za dědka.

 https://cs.wikipedia.org/wiki/Reverzní_inženýrství V programování je zdaleka nejvyspělejší školou reverzního inženýrství ta,  kterou založil zesnulý Fjalar Ravia (fravia+). 

25.1.2017: https://www.novinky.cz/domaci/427448-nova-oda-magnata-sehnala-chce-snizovat-dane-a-prijmout-euro.html

16.7.2017: http://www.euro.cz/miliardari/vyhovoval-mi-divoky-kapitalismus-rika-miliardar-pavel-sehnal-1263078

6.11.2017 ODA má svého prezidentského kandidáta, jejím Vratislav Kulhánek, bývalý šéf Škoda Auto. 

amiourful
Bioranger, vášnivá sběračka hovínek, z nichž po domácku kuje zlato, správce i pro nefejsbukáře otevřené stránky Alternativní ekonomické školy proti dluhovému otrokářství. Motto: "Pokud vás přesvědčí, že se nic nezmění, tak se také nic změnit nemůže." Stránky jejího hnutí: http://serpentina-bioranger.simplesite.com

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.