Dokdy bude nedůstojný Senát a zaujatý Ústavní soud škodit, rozeštvávat občany státu, destabilizovat tuto zemi?

senat kun
16.2.2021 08:21
Za vydatné pomoci opozice v tzv. demobloku a víc jak podpůrné mediální pomoci prý veřejnoprávní České televize, zlovolně škodí Senát, v čele s nedůstojným, trucovitým a prolhaným Milošem Vystrčilem, rozeštvává společnost, chová se otevřeně nepřátelsky k vládě, snaží se jí všemi prostředky bránit v práci. I v této nelehké, koronavirové krizi společně s jeho už zjevně servisním Ústavním soudem, vedeným zpolitizovaným, aktivistickým Pavlem Rychetským, který ztrácí jakékoliv zábrany a zpronevěřuje se základním zásadám soudcovského stavu – není nestranný a aktivně zasahuje do politiky, proti vládě, proti prezidentovi republiky.

 Je nepřehlédnutelné, jaké naschvály, trucovité a zlovolné kroky podniká předseda Senátu, žel, jak nabourává zjevnými, veřejně pronášenými nepravdami až podlým lhaním, které vydává za své dojmy, snahu vlády dohodnout se s opozicí na jednotlivých řešeních zdravotní, coronavirové krize.

Těžko říct, co ho, Vystrčila, už naprosto nedůstojného, k tomu vede, lépe řečeno kdo tahá za nitky v pozadí a zneužívá jeho nemocného, zamindrákovaného ega, aby svým jednáním, veřejnými prohlášeními rozeštvával naši společnost, aby se choval jak nedospělý, umanutý zlořád. Dokonce tváří v tvář aktérům různých jednání, veřejně, před kamerami ČT, podsouvá, lživě tvrdí něco, co se tam , na těch jednáních, neodehrávalo (hejtmani prý byli dotlačeni, donuceni premiérem požádat vládu o další nouzový stav), kde on ani nebyl, nezúčastnil se. Že tím silně zpochybnil i slova jeho stranického kolegu, hejtmana Kubu, ho zřejmě netrápí.

To, že se v politice namnoze různě manipuluje s pravdou, je sice fakt, ale takto přímo a bezostyšně lhát, vymýšlet si, to už vyžaduje hodně křivý a slabý charakter, dá-li se o nějakém vůbec mluvit. Zrovna tak Vystrčil veřejně šíří své domněnky, lživé přesvědčení, že premiér nejedná, nechce jednat s opozicí. Další nehorázná lež, fakty vyvrácená.

A bude zase žalovat, stěžovat si Ústavnímu soudu, vždyť tam už má cestičku vyšlapanou a tam mu je sluchu a pozornosti dopřáno. Protože šéf ÚS je v podstatě ze stejného těsta, je to jeden oddíl, se silnou motivací škodit této zemi, nejvíce ale premiérovi a prezidentovi republiky. Tím, zcela logicky, i jejich voličům, většině občanům.

Tito křiváci, ano, neskuteční křiváci, se ale nežinýrují ohánět demokracií, dokonce bránění, ochranou demokracie, ke které sami nemají pražádnou úctu, respekt. Neuznávají, nesmířili se za dlouhou dobu s výsledky voleb, nechtějí je respektovat, přijmout. Ať už jde o výsledky voleb parlamentních, nebo prezidentských. Pohrdají většinovou volbou voličů, občanů této země, chtějí, snaží se o rozvrat, destabilizaci, z toho vzniklý chaos ve společnosti.

To masivní podsouvání veřejnosti, všemi způsoby a dostupnými prostředky, především skrze neobjektivní a jim stranící Českou televizi (ty besídky usměvavých a přívětivých najednou moderátorek s Rychetským už jsou hitem), že vládě ani prezidentovi se nedá, nemůže věřit, že vše tito dva naší nejvyšší ústavní činitelé dělají špatně, je víc jak zřejmé.

Jistě, že to nejsou jenom tihle dva zlořádi v naší společnosti, politice. Vydatně jim sekundují oposlepence a jejich lídři, obzvláště slyšitelná je zjevnou zlobou prodchlá šéfka pidistraničky TOP09 Pekarová, ale i agresívní a arogantní loupežníci z Pirátské udavačské strany. Ti se silným motivem - „pusťte nás na ně“, čímž prokazatelně myslí finance státu, peníze všech daňových poplatníků. Protože jenom kompenzace, náhrady, příspěvky, dávky, …

Dokdy si tohle zlo necháme líbit?

 

 

Růžena Chrastekova
Řadová občanka, zajímající se o politicko - společenské dění v naší zemi

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

klokan

,, My už nejsme lidi

My jsme jenom partaje

Žádný z  nás nevidí 

V čem ta chyba je - "

                   V + W. Civilizace.

    Na otázku dokdy uvedenou v nadpisu aktuální,zajímevé úvahy autorky paní Růženy Chrastekové, si můžeme odpovědět dvěma variantami řešení :

A ) Než budeme nám vládnoucími elitáři úplně zotročeni, včetně našich myslí a vše nám bude jedno.

B ) Až se většina lidstva, které toto elitářské řešení nevyhovuje, proti těmto silám postaví na důrazný odpor. 

   Proč nás instituce zmíněné v nadpisu  článku a nejen tyto, nás neprivilegováné občany rozeštvávají proti sobě víme. Vzájemně rozeštvaným a též samozřejmě i zastrašeným lidem se přeci  lehčeji vládnea  a lze s nimi snáze manipulovat. Zéjména naprosto šílená tak zvaná proticoronavirová krize, nám potvrzuje, že lid již ani náhodou nevládne a, ale jest pouze ovládán. Slovo demokracie se již stalo prázdnou frází. Vládnou jasně jiní tedy partiokraté, soudcokraté, mediokraté a jiní lumpenokraté, lid zatím snad s čestnými vyjímkami husitské táborské republiky, samozřejmě omezeně a.j. nikdy nevládl, většinou mu bylo toliko namlouváno, že takto činí. Doposud nám bylo namlouváno, že vrchol vší demokracie musíme spatřovat v té parlamentní. Nyní však sledujeme, že všichni tito parlamentaristé, jimi hlásané nebeské zásady nejen nedodržují, ale na ně vysloveně kalejí, vše v boji o koryta. Skutečně již toho jejich naprostého pokrytectví bylo dost. Úmyslně protilidovou mašinérií rozeštvávaný a zastrašovávaný lid se sice bude sjednovat těžko, ale to bynás nemělo odradit. Naprostá většina papláašů politických stran samozřejmě po dobytíse mocenských koryt, zohledňuje jen a jen své partikulární zájmy a na své bežné voliče kašle do další předvolební kampaně, kdy se nás snaží přesvědčit o opaku. Tedy nezbývá než osobní reflexe každého běžného občana jakým způsobem chce dožít svůj života zda zotročený a údajně zdravý, či svobodný, byť   v mezích současné většinové proticoronavirově nespolehlivý. Již nyní jak se říká se láme chleba. Snad dost lidí má v sobě zakódováno to sladké slovo svoboda.