A dost! Tohle už je hodně přes hranu

fekální vůz pole
18.5.2019 06:07
Bude konat Hamáčkovo Ministerstvo vnitra a jeho nové útvary i v těchto případech? https://nasregion.cz/demokracie-v-podani-ods-zeman-je-druhy-hitler-a-je-nutne-ho-podrezat-jako-svini-107262?fbclid=IwAR3XeZOEzePvkCsnnl9hJklCV4aUHHA_dT9E9LBNqA7F0_6u4AKI9I4ge9Q https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Pavel-Novotny-zada-pro-poslance-KSCM-kulku-A-drzte-hubu-581872

Toť ODS v nejčirejší podobě, bez přetvářek, její celkem významní členové, zastupitelé, straničtí funkcionáři a jejich politická kultura, jak ji veřejně prezentují. Protože to není jenom tento fanatický nenávistník, ale i starosta Řeporyjí za ODS, který také chce popravovat, střílet své politické odpůrce.

Ovoce nenávisti, zlé a podlé zášti, kterou rozsévají zcela veřejně, dokonce i na náměstích při svých tragikomických, v podstatě ale stupidních. demokracie prostých demonstracích opozičníci a jejich pobratimové nevolení, politické neziskovky.

A máme všichni "držet huby"!

Ne, nebudeme, vy ubožáci, duševní mrzáci, plni nenávisti tak, že se jí zalykáte. Protože by mohla brzo nastat doba, kdy byste své nenávistné výhrůžky začali realizovat.

Rozdmýchávání násilnických vášní, šíření krystalické nenávisti je startováním Majdanů přímo v Kyjevské podobě.

Naše BIS nás v poslední době neustále krmí a tlačí nám do hlav imaginární, smyšlené nebezpečí, které nám prý hrozí z Ruska. Před soudem už stojí někdo, kdo se údajně souhlasně vyjádřil k teroristickémmu útoku na Srí Lance.
Na Ministerstvu vnitra vznikly nové útvary za velké balíky peněz daňových poplatníků navíc, které mají monitorovat veřejné projevy nenávisti na sociálních sítích právě těchto daňových poplatníků - občanů. Monitorovat a následně eliminovat, vést represe proti autorům těchto projevů.

Zřejmě vyjma také občanů, ale pozor, politiků opozice, lidí z politických neziskovek a některých novinářů (např. Šafr ale i jiní) kteří jsou asi hájeni, protože ti mohou všechno, jak je vidět. 

Má-li naše BIS - Bezpečnostní informační služba, málo informací a poznatků o nebezpečí, které se začalo šířit v tomto státě v podobě nenávistných výhrůžek, dokonce výhružek smrtí nejvyšším ústavním činitelům, řádně, svobodně a demokraticky zvoleným většinou voličů - občanů státu, nezbývá, než je, ty kteří mají tyto informace získávat sami, veřejně oslovovat a informovat je.
Ne, nevolit cestu tajných, anonymních udávání. Pěkně veřejně, otevřeně.

Což tímto činím.

Nevolit ani cestu, kterou jdou Piráti, takto parlamentní strana, kteří si neveřejně vyměňují informace s příslušníkem bezpečnostních sborů nemalé hodnosti, který jim poskytuje, v rozporu se zákonem, neveřejné informace a rady.

Kdo je ještě bude, chce volit? Tyhle nenávistné až za hrob, žumpoidní politiky, jejich strany. Agresivní, sprosté a arogantní hulváty, kteří veřejně šíří svoji nenávist a v podstatě poňoukají lidi k vraždám, zabíjení.

Na začátku je slovo, slova ...

Růžena Chrastekova
Řadová občanka, zajímající se o politicko - společenské dění v naší zemi

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

klokan

   Co ostatně také bylo lze očekávat. Vláda mafiánského zločinu se zde úspěšně zabydlela a ve svém úsilí rozeštvávat neprivilegované občany navzájem proti sobě úspěšně pokračuje. Základní pravidlo, že rozhádaným a zastrašeným lidem se nejlépe vládne a jiné poučky, jak se udržet u moci, naši vrcholní zločinci převzali ze zahraniční v tom se stali vzornými žáky. Ke svému zrůdnému usilí jim samozřejmě není cizí, když to poslouží jejich ziskuchtivé účelu, využit služeb zjevně psychopatického devianta, který se řízením osudu dostal k mocenskému korytu. Na takové odporné jeho protispolečenské jednání sice existují §§§ v trestním zákoníku, ale jindy aktivní policie zatím v jeho případě zřejmě ještě nezačala konat. Salámová metoda, metoda vařené žáby popřípadě metoda Owertonova okna nejen postupného zavádění fašismu u nás tedy zdárně probíhá. Ze strany pravicových extremistů se nyní nejen množí výzvy k zákazu činnosti parlamentní strany, konají se nátlakové akce na ústavní orgány , ale dokonce se veřejěně, beztrestně se vyhrožuje jejich fyzickou likvidací. Běsi se již urvali ze řetězu,dvířka Pandořiny skříňky se pootevírají, jsouce řádně promazávana.

      Naši mocní nám posléze tvrdí, že si musíme vážit okolnosti, že žijeme ve vysoce humánním, demokratickém a právním státu.  Stádo ovcí toliko zabečí a dále bude bude přežvykovat trávu pokud ještě poroste, když nejen brambory a cibule jsou nad možnosti jejich peněženek a nechají si dále utahovat smyčku kolem krku, jímž jsou těmito zrůdami vedeni nakonečnou porážku. Jsouce vládnoucími vrstvami vedení k myšlení v rámci přežívání ze dne na den, nejsou vůbec zneklidněni co čeká naše potomky nejen v daleké, ale i v blízké budoucnosti. Po nás budiž Potopa popřípadě jiný Armagedon, respektive Apokalypsa.