Druhotná vlna začala dorážet.

klavesnice stvan
8.4.2017 13:31
PROTOŽE SE MŮJ PŘÍSPĚVEK BUDE TÝKAT MIGRANTŮ, TAK BUDU STRUČNÝ A BUDU VYCHÁZET Z DOSTUPNÝCH ZDROJŮ. V JEDNOM SE SVÝCH KOMENTÁŘŮ JSEM JIŽ UPOZORNIL NA TO, ŽE TEN PŘÍDĚL DO NÁRUČE PANÍ MERKEL BUDE MÍT LOGICKY SVOJI DRUHOU VLNU. A JE TO TADY.

TAKŽE CITUJI: "267.500   MIGRANTŮ MÁ NÁROK NA PŘESUN SVÝCH RODIN DO NĚMECKA. MOŽNOST, ŽE BY JIM ÚŘADY ZABLOKOVALY SPOJENÍ RODIN NA DVA ROKY, JAKO JE TO MOŽNÉ V JINÝCH PŘÍPADECH, SE PŘITOM NETÝKÁ SYŘANŮ. 

Uznaní uprchlíci totiž mají v SRN privilegovaný nárok na spojení rodin, což umožňuje příchod i osobám, které nemohou tvrdit, že jsou pronásledovány či ohroženy. Na podzim 2015 získali tento nárok i migranti, kteří mají oprávnění na tzv. subsidiární ochranu. Většinou se to týká právě Syřanů, upozornil deník Bild s odvoláním na vládní dokument, který vyhodnocuje důsledky přistěhovalecké vlny."

Jenom bych dodal tři faktory: Jednak to, že právo přistěhovat se se týká: rodičů, dětí a manžela (manželky). Když to odhadneme, tak to vypadá na další milion. A protože se to týká jak lidí starších (rodiče), tak i dětí, tak pracovní trh tato druhá vlna obohatí tak po deseti letech. 

Tím druhým je skutečnost, že Naše Veřejnoprávní, Samostatná a Nezávislá Česká televize mlčí o těchto faktech. Celé dny se zabývá domněnkami a jsem rád, že prezident Zeman ty "zaručené" informace o tom, kdo byl ten bídák ohledně plynu, nebere vážně.  A zcela logicky si počká na výsledky šetření (bude-li jaké).  

A za třetí: ticho (velmi trapné) pociťuji vůči Makedonii. Především Makedonie se zasloužila o to, že ve zmíněné otevřené náruči neskončila první vlna dvojnásobkem. Nikde jsem neslyšel slovo "děkujeme". Takže posílám tomuto statečnému malému státu poděkování alespoň já.  

 

 

 

 

 

antoninsebek
1/ Mám rád češtinu. (Proto mě píchne do oka, když je někde napsáno například O mne místo správného o mně). \r\n2/ Rád si vytvářím vlastní názory. A to z faktů, nikoliv z nějakých nápověd.\r\n3/

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.