Ejhle, kdo všechno se tady vydává za lid

laudát
18.7.2019 09:17
A ke všemu dřístá, doslova, takové neuvěřitelné hňápotiny, zoufalé bláboly, jako František Laudát. Prý "lid" odvalí Zemana a Babiše jako balvany z cesty. A samosebou, mezi ten "lid" se započítává. No není to srandy kopec?

Ale tak, jako tento bývalý všechno možné, hlavně politik středních pater, který už ale neměl na to vystoupit do těch vrchních, ač to zkoušel seč mohl, cestami - necestami (i auťákem po kolejích tramvají v Praze), byl vždy odejit, tak to zkoušejí i jiní nýmandi a kdejací bývalí něco. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Frantisek-Laudat-se-tesi-az-lid-odvali-Zemana-s-Babisem-589302

Protestovat. Prostě protestovat proti tomu, jak vpravdě ten lid rozhodl ve volbách.  
https://www.parlamentnilisty.cz/…/Zemanovi-budou-rvat-pod-o…

Laudát se prsí, jak mu naslouchalo "bezmála" šedesát kousků lidu (hádám, že z toho bylo tak padesát turistů, co mu nerozuměli ani slovo a ten zbytek jeho kamarádi z korupčních čtvrtí, také odejitích), když jim sděloval svoje potěšení z toho, že lid se probouzí, a to, bratru, přímo na Hradčanském náměstí. No považte, skoro na Hradě!

Oni jsou vskutku už nemocní nevládnutím, odstavením od koryt, poznáním, zač je toho loket, když jim stát nesype už, a tak si blekotají své mantry o "lidu", navzdory zcela zjevné skutečnosti a číslům, žvaní o "stále větší části společnosti".

Jo, panáčkové, lid je sice malé slovo, ale má obrovský význam, který vám asi utekl. A to že už dlouho a hodně. Lid jsou občané, voliči. Ti, kteří takové pazgřivce, politické parazity a vyžírky, schopné všeho, i přeskakovat ze (do) strany na stranu, s vidinou ještě plnějších žlabů, poslal v posledních volbách všeho druhu, po zásluze a spravedlivě do ... kopru.

Lid vás má plné zuby, vy mluvící hlavy, vy laudátové mizerní. Nejprve v jedné straně více jak pilně rozkrádající stát, potom hups do druhé, které už ale pšenka tak moc nekvetla, už se tak lehce a zvesela nemohlo krást (a taky už toho moc nezbývalo na rozkradení, jako za zlodějvlády ODS) a teď skomírá na úbytě úplně. Ten lid není totiž blbej, panáčkové.

A i kdyby jste si hlasivky vymluvili, jazyky zpuchejřili svými prolhanými proklamacemi, nic vám to nepomůže. Balvany, ale padajícími, jste vy, občas ještě uděláte nějakou škodu, necháte za sebou nějakou zlobu a nenávist, ale stejně se nezadržitelně řítíte do politických propastí a život jde, půjde dál.
Klidně si zařvěte ještě na náměstích, konec konců i na tom Hradčanském, bývalí laudátové, bývalí diplomaté. Turisti budou mít o zábavu postaráno a ten lid, ten se vám už jenom směje. Té vaší umanuté urputnosti prodrat se zase k nějakým vemínkům, žlabům a žlábečkům, i kdybyste šplhali po kolejích lanovky na Petřín, je vám to platné asi jako klimatické Grétě zachránit planetu Země před vydechováním lidí.

Vy balvani demokratičtí. Pardon, liberálně demokratičtí.

 

Ilustrační foto: Fr. Laudát

 

Růžena Chrastekova
Řadová občanka, zajímající se o politicko - společenské dění v naší zemi

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

klokan

   Ve zdejší kotlině stále ještě čím dál více kocourkovského absurdistánu, tedy letošního opět na dešťové srážky suchého léta, okurková sezona nám jaksi přerůstá v ústavně, neústavní krizi. Ovčanstvu byly k přežvykování předhozeny ze strany nám vládnoucích mafiánských bratrstvev, předestřeny jako zástupný problém, z hlediska veřejného zájmu opět vyložené marginálie. Do pozadí vnitrostranických klání při boji o koryta sice nevidíme, ale můžeme se domýšlet, že půjde toliko o zápasení různých klik a frakcí. 

   Ovčanstvo pak přehlédne další průběžné utahování šroubů a úsilí vládnoucích nám papalášů o další utahování šroubů i tak zoufale beránčímu lidu. Takže nám naší slovutní zákonodárci pod pohrůžkou nemalých peněžních sankcí, uzákonili povinné očipovávání psů. Takové zvěrstvo se nám vydává za celospolečensky potřebné, stejně jako nastartovávání dalších a dalších etap EET , eletronických receptů, pracovních neschopenek a dalších vyložených  nesmyslů. Jako důvod k závádění těchto znevolňujících opatření, jsou nám sice předestírány veskrze ušlechtilé cíle, jimiž prý chce naše zbytnělé již panstvo zlepšit správu veřejných. Cha, cha a ještě jednou cha. Jejich hnusné skutečné cíle, tedy dosažení kontroly nad každým jedincem, za účelem dalšího zotročení, zde však vyplývají nasnadě. Jejich naprostá arogance jde již tak daleko, že se ani nestydí postupně budovat orwelovské ministerstvo pravdy, kdy za pravdu prohlasí jen ten jim vyhovující názor. Opoziční názory jsou nyní zatím ironizávány, postupně budou samozřejmě čím dál více cenzurovány a posléze dojde asi postupně až k fyzické likvidaci jejich nositelů, například i upalováním, jako ve středověku, který se nám jaksi i když navyšší civilizační rovině vlastně ve zpětně se otáčející dějinné spirále, jaksi navrací.

  Konzumerismem indoktrinovanou již mysl občanstva, vlastně nemá ani kdo organizovaně uvědomovat, když skutečně levicové strany se postupně přetransformovávají na odnože politické divize velkokapitalistova hnutí a to až do jejich hořkého konce. Takže levice již naprosto zradila své původní poslání být opozicí kapitalismu a vlastně mu nezakrytě posluhuje. Sice se nám ze strany jejich papáláštva, dostává ujištění, že podporou tak zvaného ,, hodného" kapitalisty, se jim daří naplňovat jejich prý sociální program. Ovšem pravdou se stal opak. Své momentální cíle o udržení se u tučných koryt, nadřadilo nad strategické cíl, likvidace již přežilé kapitalistické společnsko ekonomické formace. Kapitalismus se likviduje tím, že se pomáhá udržovat v chodu ?!!! Co také chtít po národu ,, hlupáků ", kteří se se před třiceti lety za cinkotu klíčů, nechali opít rohlíky svobody a demokracie. Takže ocasy a dalšími tělesnými částmi nám již  bude vrtěno toliko psi opatřenými RFID čipem. Posléze se samozřejmě budou podobné experimenty provádět na lidech, když někteří všestrannou propagandou zahnívajícího kapitalismu, napsto zblblí zatím jedinci se pod zámínkou jim způsobovaného dobra, jakož i dalších výhod, dokonce nechají očipovávat dobrovolně. Tedyněkdo dobrovolně a někdo povinně, vzůru ke svému zotročení.