El Mish: Proč chystá policie obžalobu kvůli muslimské knize

obrazek
16.4.2015 11:56
Tak se nám vrátila doba, kdy si policajti dávají záležet na tom, aby byli stíháni lidé, kteří vydávají knihy. Tato "radikální" kniha, je samozřejmě dostupná všude na internetu. Otázka času, kdy v českém totalitním státě zakážou i ten internet. Policie údajně zjistila, že kniha je plná nebezpečných myšlenek podezřelých z podpory a propagace hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka. Jde o knihu Základy tauhídu - Islámský koncept Boha od Bilala Philipse. Když nahlédnete, co El Mish o knize píše, zjistíte, že je právě pro české publikum vysoce aktuální ji číst.

http://zpravy.aktualne.cz/domaci/policie-navrhla-obzalobu-kvuli-radikalni-islamske-knize/r~326c97dae1e511e488b0002590604f2e/

Co na té knize malou českou policejní dušičku asi tak sere? Tak bude to především Bilalovo tvrzení, že správný muslim nemá slepě poslouchat nespravedlivý státní režim, ale řídit se svou vírou. Co nám to jen připomíná? Doby nedávno i vzdáleně minulé. Největší odpůrci totalitního režimu nejsou žádní zločinci, ale právě šiřitelé myšlenek. Ukažte mi Čecha, který miluje svůj státní režim? Všichni nadávají na prezidenta, vládu, policii atd. Budou policajti stíhat i tyto lidi? Český muslim jako každý správný Čech samozřejmě nesnáší policajty. Ne ze sportu, ale proto, že k policii berou kvůli nízkému platu už kdekoho a podle toho ta jejich práci tak vypadá: buzerace občanů kvůli malým přestupkům (viz. muž zmlácený včera na přechodu v Pardubicích), zatímco rozsáhlé podvody vyšetřovány nejsou. Policajti si tak svou frustraci samozřejmě vybijí na tom, kdo je snadno po ruce. A Sáňka je po ruce.

Sáňka je údajně vinen, že šíří myšlenku pohrdání neschopným a nepravedlivým státním režimem. Režim totiž nemá rád, když mu někdo vzdoruje. Tak bych se měl asi jít udat na policii, protože také pohrdám takovým režimem. Pohrdám režimem, který vybírá nepřiměřeně vysoké daně, který mizí v kapsách korupčníků, zatímco důchodci a matky samoživitelky žijí na pokraji bídy. Pohrdám režimem, který není schopen zločince v oblecích postavit před soud. Pohrdám režimem, který nedokáže národu nabídnout žádnou jinou myšlenku, než vyvolávání umělých mediálních štvanic uvnitř společnosti, jednou štve ženy proti mužům, podruhé mladé proti starým, pejskaře proti kočičkářům, bezdětné proti rodičům s dětmi, řidiče proti cyklistům, nemuslimy proti muslimům, zkrátka záminek se najde vždycky dost.

Češi zažili čtyřiceti letech unifikované totalitní státní výchovy. Postižené jsou nejméně dvě generace, které jsou na nesvobodu zvyklé a tak to dávají té nové generaci patřičně sežrat. Nepřejí nikomu svobodu myšlení, oblékání ani pohybu, kterou sami neměli, a na kterou už ve svém věku nemají odvahu. Jak jinak vysvětlit ten obrovsky ambivalentní vztah mezi českým hlavně nevyčuhovat a obrovskou oblíbeností v užívaní různých ttitulů, který na světě nemá obdoby? To je prostě věčně nenaplněná touha nějak se odlišovat, být originální. A když to nedokážu, tak budu po odlišných náležite dupat. Sáňka je taky jiný. Není ani krásný, ani bohatý, zkrátka ideální Hilsner. S takovou historickou zkušeností můžeme očekávat, že ideály první republiky jsou mrtvé a do deseti let tu máme dalšího Hitlera. Není divu, že vetšina průměrně chytrých firem už se odstěhovala na Kypr nebo do jiného daňového ráje.

Proč mám dojem, že represivní policejní režim si tímto případem jenom oťukává situaci kolem muslimské obce? Je to msta Sáňkovi za to, že líným BIS rozvědčíkům odmítl naservírovat nějaké pikantní informace, které by narvali do své ubohé bezpečnostní zprávy, aby dostali od Chovance zasloužené prémie? Co si od obžaloby slibují? Že Sáňka dostane kriminál za vydání nějaké knihy, zatímco na stránkách White Media léta visí
"seznam českých občanů na odstřel", se kterým si všemocná česká policie údajně neví rady? Proč je policie přesvědčená, že Sáňka myslí tu knihu vážně, když například docent Konvička veřejně plánuje stavbu koncetráků pro muslimy, ale přitom to tak nemyslí. Opravdu jsme si v této demokracii rovni? Hluboce pohrdám nespravedlivým režimem, který měří dvojím metrem. Jako jeden z vyvolených si mohu dovolit ten luxus vnitřního pocitu uspokojení, že takový režim nemusím podporovat ze svých vlastních daní.

Nemyslím si, že policajti jsou zase tak hloupí, aby nevěděli, že otevírají Pandořinu skřínku. Spíš sázejí na to, že česká umma (pozn.: občina) je připosraná, jako většina Čechů. Tak doufejme, že se policie přepočítá a jediné, čeho se Sáňkovi dostane, je obrovská účast solidárních občanů v soudní síni, pozornost zahraničních médií a možná i politického azylu v Kataru nebo jiné zemi. Jé, to bude zase mezinárodní česká ostuda.

 Tauhíd audio : https://www.youtube.com/watch?list=PLZSmkpczngY6VM99RB4AqzUkIKNZCyqq7&t=44&v=9jqo6H9j1Vw 

Ještě bych zde chtěla upozornit na jinou knihu muslimského učence, jež vyšla i u nás, na pana Guénona a jeho Krále světa: http://www.jetotak.sk/poetica-hermetica/rex-mundi 

23.12.2015: kardinal Vlk o knize Základy tauhídu : „Lidé od nás, kteří tu knihu četli, konstatovali, že v ní nic škodlivého není. A u soudu jsme rozhodnutí vypovídat ve prospěch pana Sáňky...http://zpravy.idnes.cz/vanocni-smireni-nazorovych-protivniku-usporadala-mf-dnes-pn7-/domaci.aspx?c=A151222_213411_domaci_jkk

konec září 2016,pan Sáňka byl osobozen, protože byl zažalován ze salafismu, ale soud nahlédl, že to je ideologie a nikoli hnutí a že kniha Mein Kampf také směla být vydána a její vydaatel osobozen. Žalobkyně se odvolala, protože povavžuje salafismus za hnutí.

*****

Kacem El Ghazzali (púvodem z Maroka, nyní žije ve Švýcarsku)
...Idealizoval jsem si západ. Zjistil jsem, že osvícená Evropa z knih, které mě motivovaly k boji za svobodu a k tvorbě, již neexistuje - to byl veliký
šok. Geograficky zde stále je, můžeme ji vidět, lze ji navštívit. Ale už se nemůžeme bezpodmínečně ponořit do jejích myšlenek nebo procítit její hodnoty
a humanistické principy, na nichž byla založena. Je to jiná Evropa. Ve které umělci a spisovatelé musí praktikovat autocenzuru ze strachu z hrozby smrti;
kde jsou karikatury Ježíše svobodou projevu, ale kresby Mohameda „řečí nenávisti“...

****

11.5.2018 Vladimír Sáňka nebude potrestán za šíření knihy Základy tauhídu, je to definitivní.  na ČT24 před 16:20. (min.: 17:30: http://www.ceskatelevize.cz/porady/10253214196-zpravy-v-16/218411016000511/ )

Knihu Základy tauhídu lze opět svobodně objednat po internetu! 

13.2.2019: Zproštění bývalého předsedy pražské muslimské obce Vladimíra Sáňky v kauze šíření českého překladu knihy Základy tauhídu - Islámský koncept boha je definitivní. Podle justiční databáze InfoSoud zamítl Nejvyšší soud dovolání nejvyššího státního zástupce Pavla Zemana, který se zproštěním nesouhlasil.

amiourful
Bioranger, vášnivá sběračka hovínek, z nichž po domácku kuje zlato, správce i pro nefejsbukáře otevřené stránky Alternativní ekonomické školy proti dluhovému otrokářství. Motto: "Pokud vás přesvědčí, že se nic nezmění, tak se také nic změnit nemůže." Stránky jejího hnutí: http://serpentina-bioranger.simplesite.com
Klíčová slova: islám

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

amiourful

no byl to Mein Kampf - čímž bylo naše poznání významně ochuzeno, protože to je perla, kterou by měl přelousknout každý myslící dospělý, byl to popis kauzy Hučína - ten se vydat podařilo posléze, a byl to popis kauzy Marty Chadimové.

klokan

   Zřejmě máte pravdu. Maně přemyšlím o jaké knihy by se mohlo jednat. Jako přímo fascinující mi připadá jak naše současná vládní garnitura a její výkonné složky, se velmi rády zabývají řešením výslovných malicherností a řešení podstaných záležitostí odkládají k ledu popřípadě do stoupy k vyhnití viz. pokračující zbídačování obyvatelstva, vzrůstající nezaměstnanost atd. Proč se zde například dělá problém s věroučných náboženských záležitostí tauhídu. Zkrátka muslimové věři v monoteistického jedinečného boha Alláha a křesťané, včetně katolických v polyteisticky trojjediného Otce i Syna a Ducha Svatého. Každý nechť si věří v co chce, ale neměl by svou víru násilím vnucovat druhému. Z historické paměti lidstva nelze vymazat ani, asi nejméně čtyři  středověké křížové výpravy křesťanů směrem do Jeruzaléma a okolí,za použití ohně a meče. Obyčejní lidé se  většinou domluví nechť izraelita, muslim, hinduista, křesťan či jiní, nesmí však býti omámeni ortodoxními šiřiteli jediných pravd v duchu fanatismu a mamonu. Na druhé straně stejné mince však nakonec stejně vše souvisí se vším. 

amiourful

No pozor, už do roku 2000 tu byly nejméně tři knihy, které zakázány byly. 

klokan

 Po seznamů zdejšímu absurdistánskému režimu nekonformních osob, začne zajisté paní Mirosla Němcová z ODS a její ideoví souputnící volat, aby byl zaveden do praxe Index zakázných knih. Za vlády Svatého oficia se to jmenovalo myslím  S. Congregatio indicis librorum prohibitorum. V souladu s volnomyšlenkářským klasikem naši literatury se chce zvolat. ,, Ještě hoři hranice s Giordanem Brunem". Mimochodem tato vzplála dne 14. 2. 1600 v Římě na Náměstí květin.