Erazim Kohák přichází se zásadními pohledy na migraci

obrazek
12.12.2016 11:20
"Nepřátelský islám? ale houby, čtěte Korán. otevřme náruč, jinak se tu sežereme," říká. "Proč myslíte?" "Já myslím proto, že jsem za to placenej." Martin Škabraha:"Erasmus Pražský, kouzelný dědeček české filozofie." /// Můj komentář, je až trapné, s jakou stupiditou se někteří čeští občané vrhli na kost, jež jim byla předhozena - na zástupného nepřítele. Z toho se těžko vybředává k prozření, co a kdo náím doopravdy škodí.

Portrét Erazima Koháka na Wikipedii: https://cs.wikipedia.org/wiki/Erazim_Kohák hodně jeho knížek je ještě běžně k dostání přes internet, nebo objednávkou v knihkupectví (neplatíte poštovné).

A nyní již relace DVTV, v níž vystouppil k tématu migrace, zejména té muslimské: https://video.aktualne.cz/dvtv/taky-tady-nechci-cizaky-zvlast-cerny-rika-sarkasticky-erazim/r~3c1e7bd2bfc311e684c5002590604f2e/?utm_source=centrumHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_term=position-2 

*****

Články Erazima Koháka v Deníku Referendum: http://denikreferendum.cz/autor/66-erazim-kohak

*****

A Bohumil Kartous v  článku  "Přeskočilo nám" o tom, jak daleko jsme prozření: http://blisty.cz/art/84814.html

Osobně bych spíš než xenofobní jančení upřednostňovala hledání a nalezení solidní odpovědi a reakce na toto:

Tomáš Schejbal

Třicítka Z toho dvacet šest let
žiju v tomhle zřízení běd
Od čtyř let jsem zažil dvanáct cyklů vyhazovů na dlažbu
že už si ani nemusím dělat zářezy na pažbu
Kapitalismus prokouk za tu dobu i debil
establishment i liberální levičáci si přejou jen abych nebyl.

amiourful
Bioranger, vášnivá sběračka hovínek, z nichž po domácku kuje zlato, správce i pro nefejsbukáře otevřené stránky Alternativní ekonomické školy proti dluhovému otrokářství. Motto: "Pokud vás přesvědčí, že se nic nezmění, tak se také nic změnit nemůže." Stránky jejího hnutí: http://serpentina-bioranger.simplesite.com přístup do všech blogů zde přes hypertextové tlačítko Kateřina Amiourová, poté na tlačítko blogy nebo http://vasevec.parlamentnilisty.cz/uzivatel/amiourful/blogy. K březnu 2020 je jich přes 800 - a vesměs neztratily nic na své aktualitě!!

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.