EU začala realizovat zelený úděl - výrazně zdraží maso

obrazek
15.2.2020 14:50
Von der Leyenová se nechala slyšet, že na zelenou politiku půjde čtvrtina rozpočtu EU. Ano, vímě již o té zběsilosti, zvané elektromobilita, která má tolik záporů, že je v podstatě zcela nesmyslné ji rozjíždět. Je to skoro tak nesmyslné, jako její zákaz spalování uhlí. Ale EU nyní stupňuje diktát a rozhodla se, že nám bude určovat, co budeme jíst a za kolik. A také kolik smíme mít zemědělců a zda smějí používat organická hnojiva či pouze chemická.

25% na ekologii: https://www.lidovky.cz/svet/podle-von-der-leyenove-musi-eu-z-rozpoctu-vyclenit-25-procent-na-klima.A200212_132855_ln_zahranici_ele?

Co se týká  elektroaut, tak nejpříznačnější a nejneekologičtější ohledně jejich provozu je likvidace baterií a nemožnost účinného zásahu při hoření auta. Viz odkazy dole v tomto blogu:   http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/pojedou-bez-stavy

Co se týká uhlí, tak nejlegačnější na věci je to, že jen ten CO2 je považován za škodlivý, který  pochází  z fosilních paliv, tedy má určitou hodnotu C14. Jako kdyby CO2 byl jiný z uhlí a jiný z peletek z bambusu z plantáží, jež vznikly místo tropických pralesů.  Nebo jiný, než CO2 ze spaloven odpadků (AV Č vyvíjí plazmový spalovač  odpadků, kteý nevypouští emise žádné, ale do povozu přejde až za několik let - a bude se na to doplácet, ačkoliv bude produkovat teplo!) . Nejsměšnější na věci je ovšem právě to obviňování CO2 - nejdůležitější molekuly pro naše sklizně - čím více CO2, tím více rostliny plodí a rostou - i to je dokázané!  V budoucnu připavím ucelený přehled oponentu současné ideologii klimatické změny. Mateiálu se podařilo posbírat požehnaně.

Nyní šílenství graduje, EU chce omezit množství masa v našem jídelnčíku! A sice navhuje daň z masa, jež způsobí nárůst ceny kila hovězího o 117 Kč, kila vepřového o 90 Kč a kila kuřecího o 42 Kč.  Něteří lidé bohužel budou trpět chudokrevností, protože jejich jídelníček to velmi ochudí, podívejme se jen, kolik stojí nyní zelenina, kdysi levná okuka místo 10 Kč stojí 30 Kč, rajčata stojí 70 Kč, a tak je to víceméně se všemi kdysi levnými podukty. Zatím nikdo nevystopoval, jak  byl tento náhlý a skokový a všeobecný nárůst cen možný. (ale vcelku vzato, znamená, že diktát cen je možný, protože už o svých věcech neozhodujeme my, občané ČR, vlastní výýobu, distibučně - prodejní sítě jsme si totiž podtyli. Sami a dobrovolně..) A pokud chcete větší výběr luštěnin, tam se to očekává také, protože ochody bez obalu nasadili ceny od 130 Kč za kg.  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Hovezi-drazsi-o-117-Kc-veprove-o-90-Kc-kureci-o-42-Kc-V-EU-se-uz-vazne-chysta-zdrazeni-masa-613212? Autoři návrhu ale nezakrývají, že cílem má být snížení poudukce masa, protože krávy pdí metan - a že produkují organickou hmotu pro hnojení polí, na to se asi zapomnělo. 

současná situqace je taková, že po letech, kdy byli čeští výrobci uměle drženi na neudržitelných výkupích cenách, a zahnáni do kouta, protože nedrželi podíly v domácích zpracovatelksých závodech, každý nyní chová bejky na pastvině, protože za pastivnu  jdou dotace zvlášť, a jateční kusy prodávají celé do zahraničí, odkud nyní čeští spotřebitelé dostávají předražené importované součásti toho kusu. Protože již zpracovatelský průmysl nepracuje organicky, tj, producent býka by nyní měl z kusu 2/3 neprodejných, které nikdo nechce, takže to může jen naložit na kontejner a vyvést do Číny či Koreje, spotřebitelům se pak dovážejí kupř. solo kýty, solo svíčkové, solo magi z kostí, u vepřového pak solo krkovice, solo játrovky. Je to vše dosledek neorganičnosti domácího hospodářstv í, které jako takové již neexistuje a které kdysi bylo motivováno k tomu zpracovat všechnu domácí surovinu, ale manžerskými spirálami dospělo do vrcholné fáze specializace, jrž ovšem stojí  zákazníka i zemědělce víc, než by musela.  

Ale aby nebylo dost na tom, EU, kteá tv dí, že daň bude sloužit k tomu, aby famáři dostali féovou cenu, dfuhou ukou ukazuje, k čemu bude daň ve sktuečnosti sloužit - hodlá evropské  farmáře jen a pouze likvidovat, protože se dohodla na větším dovozu masa z USA v bezcelním režimu: https://ct24.ceskatelevize.cz/ekonomika/2886371-radost-americkych-farmaru-eu-prijme-vice-hoveziho-masa-v-bezcelnim-rezimu?

Příčina tohoto otockého stavu je zřejmá - necháváme si pooučet od EU: Polsko již uvažuje o Polexitu http://svobodnenoviny.eu/polsky-nejvyssi-soud-tvrdi-ze-zeme-bude-mozna-muset-opustit-eu/?. My bychom v zásadě i bez efeenda mohli podřídit evropské zákonoddárství českému, po vzou Putina (mezinárodní smlouvy již nemají prioitu - a tedy ani Lisabonská smlouva) , čímž bychom dosáhli jakéhosi krypto Czexitu, jenž by ale mohl být velmi účinný, ale současný Parlament, tedy vládní koalice s podpoou SPD v Poslanecké sněmovně nemohou v případě úszavního zákona přehlasovat Senát, který by byl proti (konkétně musí být odsouhlaseny 3/5 věšinouv každé z obou koomor), souhlas obou komor, tedy i Senátu je ale naopak nutný jen při vzniku členství v mezinárodních organizacích, nikoliv  při vystupování z nich, a tehdy není nutná ani 3/5 většina!.   

Není-li Vám situace lhostejná, pojď'te potestovat poti útokům na suverenitu dne 28.2.2020 v 17:30 na třetí nádvoří Pažského hradu, pod prezidentský balkonek! Na rozdíl od Milionchvilkařům mně FB mnoho funkcí prostě blokuje, podobně jako slovenským aktivistům nyní před volbami maže masově příspěvky. 

Je jasné, že toto kok evopského diktátu není pvní a ani poslední a nic takového, ajko občanský odpor nemůže být pčinné, protože nevlastníme ani výobní, ani distribuční, ani prodejní kapacity. a pomalu už an i půdu, chcete-li s tím něco udělat, musíte si prosadit vystoupení z EU a monetární refomu a zákon o půdě jen občanům a zvrácení cíekevních restitucí. A já kromě jedné demonstracea, které přislíbilo účast 19 lidí a 160 lidí o ni projevilo zájem, a kromě informování prostřednictvím blogu nic dělat nemohu a ani neudělám, protože vaši podpou nemám. 

Ještě sem dám link na ten zelený deal,  abychom si ho konečně přečetli celý, ať nám vlasy vstanou hrůzou raději dříve, než pozdě. 

Podle Wikipedie je Green New Deal cosi, co vyrobili američtí Demokraté: https://cs.wikipedia.org/wiki/Green_New_Deal

Text jsem doposud nenašla, ale EU má také svoje představy - a ty schválila 19.12.2019 jako Zelenou dohodu po Evropu!  https://cs.wikipedia.org/wiki/Zelená_dohoda_pro_Evropu - zde je i odkaz na celý text, občané směli zasílat své připomínky do 6.2.2020! 

Velku vzato tento scénář názoně demonstuje, o čem je agenda 2030. Jak patno, přejdeme volným pádem do vyrobené kize a pokačování bude genocidní. A ažž definitivně zlikvidují zemědělce, nabídnou nám hmyz. (Zatím se tu prodává cvrččí mouka kg za 2000 Kč.)

Jak se stalo, že nám v ČR nic nepatří: http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/dukaz-dopad-probehnuvsi-imperializace-kolonizace-jak-dal Dokonce i zisky z mrtvol (z ogánů) z celé ČR se soustřeďují v jedněch rukou - to je ovšem  Čech, snad o tom jednou Daniel Solis napíše blog. 

Další důvody, proč vystoupit z EU: http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/proc-nam-nezbyva-nic-jineho-nez-czexit

zelená úvaha Petra Hampla: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Petr-Hampl-Jsou-vladcove-Evropy-opravdu-odhodlani-uplne-znicit-evropske-hospodarstvi-611842

Schválně, řetězce zdaží a pro levnější maso a uzeniny budeme moci jen k českým řezníkům. Myslím, že se nepletu! Nebo řetězce nejdříve zbankrotují řezníky levným americkým masem a pak už nebude kam! Holt korporace s helikoptérovými penězi si mohou dovolit si na tu správnou sklizeň zisků počkat! 

Myslím, že TTIP a ISDS se neztratilo, jen transformovalo  - a toto je jeden americký kopoátní kravín:  https://vimeo.com/340292407

Zelená revoluce začala a my naivové jsme si mysleli, že to skončí u brček! Tak na rovinu, koupil jsem deset deka krájené šunky zabalené v plastu, pak chleba v plastovém sáčku, litr mléka v plastové lahvi, balení ubrousků v plastu, řecký salát v plastové vaničce, plastový kelímek hořčice, plastovou láhev kečupu a nyní mi nechtějí dát plastovou tašku, abych si to odnesl, protože bych mohl zatěžovat životní prostředí?

Kromě tohoto nesmyslu si EU komisaři usmysleii, že velká část rozpočtu půjde na digitální Evropu, hodlají do roku 2025 zvýšit počet programátorů v EU o 10 milionů - a to se rozumí samosebou, tento průmysl nenechává velkou uhlíkovou stopu. Jen si poslechněte, jak to pomůže vašemu zdraví, osobnímu růstu a pokroku: https://www.facebook.com/EuropeanCommission/videos/619334288920183/UzpfSTEwMDAwMDQ0Mjk2Mjg0NTozMjQ1MjYyMjA4ODMxODQ2/ půjde samozřejmě také o digitalizaci a sdílení vašich všech osobních dat, kdy bezpečnost má být zaručena tím, že si data nemůže nikdo nechat a zadržovat, ale musí je buď sdílet nebo použít a pustit dál. Cha. Už se těším, na obchody pracovního úřadu s málo a hodně stonajícími, na vyrábění digitálních standardizovaných léčeb pro lidi, s již známými poruchami, kdy jeden vědecký potrat bude střídat úsudek AI, co vám je ekonomické dávat a co už ne, takže se chybovost rozhodování rozšíří na celé obyvatelstvo, chyby, jež mohly být dočasné a napravitelné budou shora regulovány posvěcenými experty a budou mít fatální účinek. Nástroje přímé demokraci EK nenavrhuje, jen jako kampaně na sociálních sítích a samozřejmě za účasti placených vlivových organizací. https://ec.europa.eu/info/strategy/priorities-2019-2024/europe-fit-digital-age_en?. A EK a sběr biometrických dat: https://www.youtube.com/watch?v=jdAfnsNPKRk&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0m6tDynnff7gYzCdH9dgSb6T3FsM_dZP0UCrcTgOBa8Tpbc5caN3DVPy8

25.3.2020 za vrcholící pandemie, kdy zqačíná být i na západě jasné, že se bude muset hospodářství zastavit, začala EU členské státy vydírat - nepošleme vám peníze na obnovu po epidemii, pokud nepřistoupíte na náš (katastrofický) zelený úděl: https://www.arfa.cz/vydirani-koronavirem-evropska-unie-zbesile-tlaci-sileny-novy-zeleny-udel-i-kdyz-je-evropska-ekonomika-v-troskach-kvuli-pandemii-kdo-neprijme-nas-zeleny-plan-at-si-pomuze-sam/?utm_source=mailpoet&utm_medium=email&utm_campaign=arfa-cz-nejnovejsi-prispevky_1#.XoHP1KlR0dU

amiourful
Bioranger, vášnivá sběračka hovínek, z nichž po domácku kuje zlato, správce i pro nefejsbukáře otevřené stránky Alternativní ekonomické školy proti dluhovému otrokářství. Motto: "Pokud vás přesvědčí, že se nic nezmění, tak se také nic změnit nemůže." Stránky jejího hnutí: http://serpentina-bioranger.simplesite.com přístup do všech blogů zde přes hypertextové tlačítko Kateřina Amiourová, poté na tlačítko blogy nebo http://vasevec.parlamentnilisty.cz/uzivatel/amiourful/blogy. K březnu 2020 je jich přes 800 - a vesměs neztratily nic na své aktualitě!!

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

amiourful

Na to já vůbec nemyslím, spíš připavuji nějaké organizačně výdělečné projekty pro ty, kteří se nechtějí nechat smést. 

klokan

    Ne, že bych Vás chtěl od konání  Vámi avizované, vlastně proti EU demonstrace právě dne 28. 2. 2020 odrazovat, klidně si tam běžte vyjádřit svůj nesouhlas s touto diktátorskou unií. Vlastně pod stínem v záři zapadajícího slunce vlajek EU, zavěšených na četných hradních žerdích. Vyslyšena tam samozřejmě asi nebudete a možná s tím počítáte. Ovšem zřejmě podobně jako tzv. milonchvilkaři, kteří chtějí v naší matičce měst vyjádřit svůj nesouhlas o dva dny později tedy v neděli, přehlížíte zjevný faktor nás nyní údajně ,,ohrožujících" nejrůznějších epidemií, tu chřipkové tu koronavirní, které nás nyní ovinuly a jejichž podhoubí k dalšímu šíření právě představují i  masová shromáždění ovčanů. Ušlechtilá demonstrace pro unijních milonchvilkařů, sice z tohoto hlediska vládnoucí zde moci nebude vadit a tedy zde nebezpečí dalšího zavlečení infenkce ovčanům hrozit nebude, ovšem několik uvědomělých občanů, protestujících proti tomuto všelidskému dobru a vlastně podkopávajících základy nově nastolované IV. říše národa německého, se vládnoucí moci zdejších zbohatlíků, kteří této moci posluhují, se setká z jejich nesouhlasem. Tedy před vstupem do prostoru demonstrace samozřejmě bychom pod nedílným dohledem našeho Velkého bratra, byly kontrolování zda-li máme povolení k pobytu, zda-li nám nepropadlo poslední očkování proti koronaviru, zda řádně odvádíme našim mafiánům daně atd. Jedná se pochopitelně o můj názor běžného človíčka, který po negativních zkušenostech z takovými demonstracemi, vlastně poznává svou bezmocnost, protože se jedná o masu zmanipulovanou. Za něco jiného lze považovat vzbouření lidu jako takového, tedy plně živelného viz.pád Bastily, popřípadě zboření Mariánského sloupu, symbolu to habsburské poroby našeho národa, který nám vlastně s pokryteckým strpěním současné vládnoucí moci, bude opět postaven. Tímto svým dskusním příspěvkem tedy toliko chci upozornit na mnohá úskalí organizovaných demonstrací, které nutno mít, jak se píše na zřeteli.