Evropa a předpověď

evropa
8.9.2015 21:46
Nejsem proti zachraňování životů a válečných migrantů, dokonce si myslím, že je to prostě lidskou povinností. Rozvrtali jsme jako západ arabské země, je to realita a beru to a nechodím mávat mávátkem na konvoj USA a nechci nikdy mávat ani Rusku, protože můj názor je ten, že to jsou dvě země, které neustále přes nás Evropu, budou obtěžovat běžné životy lidí.

Velice mě ale znepokojuje situace, kdy impotentní vlády Evropy naprosto vzdaly jakékoliv registrace a berou hlava nehlava každého, kdo vstoupí na Maďarskou hranici. Umím pochopit, že někdo nemá doklady v této situaci, ale oni už prostě pouští migranty přímo do Německa. Maďarsko dělá chyby a chová se dost nacionalisticky od dávných dob, je prostě takové, ale jako jediné plnilo zákony EU! Za to bylo jenom kritizováno, ale ne všemi!

Samotná vláda v Německu je ve stavu vroucího kotle. V Dánsku běží kampaň, která odrazuje uprchlíky, v Norsku (o tom se asi nesmí zase mluvit) deportovali 7000 Muslimů ze země, Nizozemí má naprostý stop stav. Podle mého názoru by bylo třeba pomáhat jen potřebným, to znamená najít klíč. Klíčem je rozeznat ekonomického migranta od válečného. Jednou z možností je migrantovi, který nemá příbuzné v Německu, nabídnout země východního bloku, kde by musel žít alespoň 5 let.

Pokud je někdo prchající před válkou, bude žít přece klidně v Srbsku, nebo v muslimském Kosovu! Já jsem velmi pro-humanitně smýšlející člověk, ale zase nemám rád ten pocit, když děláme jako Evropané postupem času opravdu blbce....Když budu vědět, že je to válečná uprchlická rodina a bude o to stát, klidně ji sám nabídnu pomocnou ruku, ale toto už zavání skutečnou hovadinou.

Jestli něco lidé nesnáší a uprchlíkům to nejvíc uškodí, jsou to dvě věci: propaganda (naprosto průhledná a na obou stranách), jedni touží topit děti a druzí nepojmenují realitu ani kdyby na ně řvala). Propaganda uráží lidi, nefungovala ani v 50. letech a nebude fungovat ani v budoucnu... a dvojí metr!

Není možné mít na vše dvojí metr, kdy Muslim může jít v hábitu do bazénu a náš občan v šortkách ne - je to jen malý střípek a minimální zdánlivá blbost, ale z nich se tvoří život a opět to nejméně poslouží Muslimům. Je mně Muslimů líto, těch prozápadních, kteří sem šli opravdu žít svůj sen, protože Evropa není vůbec slabá, ona je velmi silná, jen má od pradávna kód solidarity a trpělivosti, ale lidem dojde, věřte mi, bude to velmi tvrdé a neutěšujte se tím, že tady nemáme migranty a nás se to netýká, protože naše země má armádu tak na sundání kočky sousedům ze stromu, když hasiči nemůžou...

Nebojím se v konečné fázi Muslimů, ale Merklová a tato garnitura nakonec bude odstraněna a nahradí ji tvrdá ruka. Lidi budou dělat pogromy na mešity a Muslimy, budou tvrdé deportace. Druhá cesta je, že někdo do roka zatáhne za záchrannou brzdu a stanoví jasná pravidla, pak se toto odvrátí, ale já si už sázím na to první, protože ten vlak se rozjel díky Německu, které se jako první těžce zradikalizuje...

Neexistuje demokracie a nikdy nebyla, jsou jen dva státy a dvě volby, kde se můžeme klanět... Muslimové to strašně odnesou, to je moje předpověď a opravdu je lituji, protože člověk je člověk a my jsme lidé...

Kvóty jsou největším nesmyslem, co jsem kdy slyšel, je to jako vzít rybičku, hodit ji do rohu akvária a říct: "zůstaň"


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.