Festival pokrytectví a lží nástupem diktatury slepence stran a vlády

klavesnice stroje
23.7.2022 08:18
Ve jménu jednoho z největších a nejobludnějších ve svém důsledku hesla listopadového převratu „Pravda a láska zvítězí“ probíhá v režii této hrůzovlády v současné době už neskrývaně, doslova veřejně, brutální znásilňování té skutečné pravdy a láska se v podání politiků vládního slepence proměnila v otevřenou nenávist a diktaturu jejich ponětí a představ řízení státu.

Nestoudnost politiků stran vládního pětislepence šplhá do závratných výšek, nabývá olbřímích rozměrů.

Lež a pokrytectví už je v jejich konání a činech pro ně přirozenou ideologií, nikterak se nežinýrují používat je v každodenním životě, je to způsob jejich komunikace s občany, voliči. Především tedy s jejich nevoliči, kterých bylo mnohem více než těch jejich voličů. Z vůle (spíše zlovůle) předsedy ÚS Rychetského ale vládnou.

Vládnou, ano. A vy, jejich nevoliči, „zalezte do kouta a šoupejte nohama“, jak „moudře“ prohlásila, s buldočí razancí, arogancí sobě vlastní, Pekarová Adamová. Ano, ta předsedkyně PSP, zase ze zlovůle výše zmíněné, která svým konáním ve funkci, co jí morálně už vůbec nepřísluší, překonává i slušnosti a zdravého rozumu prostou svoji předchůdkyni Mirku odkloňovačku (zneužívání služebního auta včetně karty na PHM není zapomenuto) Němcovou.

Ony vůbec ty ženy, musím, bohužel, jako žena konstatovat, v naší současné politice, a to čest výjimkám, jsou jedno velké neštěstí, tragédie, v podstatě hrůzná až volba jejich instalatérů do funkcí.

Nakonec, ono to stejně vypadá i ve vedení EU. Protože když vám nějaká, foneticky řečeno Lejnová, vykládá o nutnosti šetření a nějaké ochraně ovzduší a sama si létá na krátké celkem vzdálenosti osobním tryskáčem, tak je to, jak říkávala moje moudrá tchýně, na pořádný liskanec po čuni. Virtuálně, samozřejmě …

Zůstaňme ale doma, kde je to ubohost strašlivá, stran morálních, o odborných ani nemluvě, kvalit žen ve vysoké politice. Některé dokonce samy o sobě mluví jako o dámě, byť se chovají jak primitivní hokyně a nechutně láteřící pavlačové štěkny. Dokonce i s rozostřeným vědomím. No prostě neštěstí …

Hrůzovláda, která je složená porůznu, slepená nesourodě, dalo by se říct po staru „každý pes jiná ves“, spadla ale do ještě nižšího levelu, úrovně, protože její součástí je i strana, hnutí, prokazatelně už organizovaného zločinu, vyznačující se korupcí a mající prvky mafie. Drogy, prostituce, korupce, šifrované telefony, … Anebo je to normální? Navíc ve světle toho, že tomuto mafiánskému hnutí šéfuje ministr vnitra, tudíž ten, který má v popisu práce nedovolit, aby něco takového v našem státě vůbec bylo. Který velí těm, co to vyšetřují. Střet zájmů jaký svět neviděl, ale Vít Rakušan má kůži (svědomí, morálku), silnější jak ten hroch. Nic z toho se ho prý netýká. Výsměch, pohrdání občany, chucpe.

Což mu ale nebrání, ministrovi vnitra, vytvářet, kuchtit doslova, zákonné normy, které nejsou nic jiného, než cenzura v té nejkřišťálovější podobě. Byť je to až takto průzračné, držhubné předpisy, dokonce nejenom ostrakizace, ale doslova trestní stíhání prostořekých, to je to, co Vít Rakušan připravuje. Aniž by ho hanba fackovala za ty skandály, průšvihy, kauzy, zločiny jeho vlastního hnutí. Inu, tak se vrtí psem ...

Podle Petra Fialy, šéfa této party, této nekompetentní a ničeho dobrého neschopné vlády, to ale není problém, je to dokonce v pořádku. On je spokojen. Né tak už my, občané, voliči, daňoví poplatníci. Ale vnímají nás ještě tito doslova zlořádi? Zajímáme je ještě?

Nic, doslova a do písmene nic dobrého pro občany státu tato hrůzovláda nedělá. Naopak, klidně nás úmyslně ožebračuje (el. energie, plyn), odkývá všechno, co nám škodí, tahá nás do války, rozdává naše peníze, jsme pro ni druhořadí občané. Po občanech Ukrajiny, bohužel.

Pánové a „dámy“ současné hrůzovlády, politického pětislepence, je čas k odchodu. Neumíte to, ani to nechcete umět, lžete a podvádíte, začínáte diktovat a vyhrožovat lidem, jděte ...

 

Růžena Chrastekova
Řadová občanka, zajímající se o politicko - společenské dění v naší zemi

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.