Hlava mi to nebere :-(

obrazek
23.3.2018 16:54
"... a vládnout vám budou ti nejneschopnější z vás ..." Platon, kdysi, kdesi

Opravdu mi hlava nebere, zda jsme skutečně již tak tupí a necháme se vodit do nekonečna za nos užitečnými idioty cizích zájmů, kteří se nám snaží vládnou jen proto, že měli dostatek drzosti a peněz kamsi kandidovat nebo se stát platnými členy sorosových neziskovek? Platon měl zřejmě pravdu. Konec konců, můžeme si za to sami.

Velká Británie a Francie nás společně s Německem v roce 1938 hodily přez palubu Mnichovským diktátem, Německo, za přihlížení VB a Francie a USA nás obsadilo v březnu 1939 (u nás ticho jako po pěšině, jen aby se náhodou někomu něco nepřipomělo) - měli jsme být semleti ve válečné mašinérii a jako Slované skončit daleko na Sibiři a v plynu. Přesto VB, Francie i Německo jsou naši největší přátelé společně s USA. Kde jaký užitečný idiot jim leze do pozadí a slastně při tom hýká.

Dnes tedy budeme vyhosťovat ruské diplomaty, když to dělají přece i naši přátelé, se kterými jsme likvidovali Jugoslávii, tleskali jsme jim při likvidaci Libyje, Iráku a dalších zemím tak je to přece správné Jsou to naši přátelé, musíme je přece podpořit. Že je to blbost? Že je to proti mezinárodnímu právu? "No a co?" dí na to jde jaký užitečný idot. Raději se mýlit s přáteli, než mít pravdu s Putinem, že?

Ruská armáda nás osvobodila stejně jako celou řadu evropských zemí. Za naši svobodu položily statisíce rudoarmějců své životy, aby naši dědové a babičky, naši rodiče mohli žít, my abychom se mohli narodit a žít. Přesto, Rusko, každý Rus a Putin jsou pro kde koho a zvláště pak kde jakého užitečného idiota sloužícího cizím zájmům, tím nejhorším, co vůbec může být. 

Rusové v roce 1968 nepřišli sami - jednalo se o 5 armád Varšavské smlouvy - i Poláci i Němci a další.

Poláci - následující den po podpisu Mnichovského diktátu obsadili Těšínsko a zabrali ho pro sebe - ano, to jsou naši přátelé!

Moc bych si přál, aby v naší zemi zvítězil rozum a místo užitečných idiotů a zbabělců, kteří si nestačili všimnout, že se svět změnil, byli ve funkcích rozumně uvažující lidé, národohospodáři, lidé schopni spolupracovat se všemi, napříč celým světem na základě rovnosti, respektu k různým zájmům i zájmům naší země.

Snad to jednoho krásného dne přijde, až se mlčící většina konečně ozve, potom ti užiteční idioti v cizím žoldu nebudou mít šanci dostat se ke korytům a škodit.

Potom snad i spolupráce s Ruskem bude normální a vzájemně výhodná, bude možné hovořit o míru a spolupráci bez idiotů plánujících útoky na Rusko, domnívaje se, že ho lze porazit a válku vyhrát.

Dívejme se kolem sebe a poslouchejme a hlavně si pamatujmě ty idioty, kteří se se slovem válka mazlí, podporují zájmy státních teroristů Západu bez ohledu na mezinárodní právo, neuvědomujíce si, že pokud bude válka, bude především na Evropském území, protože v Rumunsku a v Polsku jsou dva význačné cíle a evropské území bude územím, kam budou dopadat sestřelené rakety z obou stran.

Ten kdo má mozek v hlavě a dovede ho používat si jistě dovede udělat zcela jasnou představu, jaké bylo Rusko v době Jelcina a jaké začalo být a je v době vlády Putina. Nevidí to skutečně jen idiot :-(

schlimbach
... Má-li být však náprava úspěšná, musí být komplexní a všestranná, neboť nebude-li současně napravovat všechno,co vzájemně souvisí,nikdy se nedostanete kupředu ... J.A.Komenský\r\n\r\nproto navrhuji celkovou změnu nastavení ekonomnickéhom systému, aby pracoval pro občany, ne občané svojí destrukcí pro udržení systému. WWW.EKONOMICKAREFORMA.CZ

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Dona

Hovoríte mi z duše. Krajšie sa to už nedá napísať.

Po 89 platí : Kto viac kričí a opakuje všetko dookola, ten má pravdu. Títo krikľúni nazývajú predchádzajúcu dobu ako totalitnú, lebo " sme mohli hovoriť a robiť len to , čo nám ZSSR dovolil , lebo nebola sloboda slova a demokracia...."  Že dnes všetci popouškujú, čo sa povie v Bruseli  a  v  NATO, že dnes mať iný názor, či vlastný názor, je označovaný za nepriateľský voči EÚ a NATO, že stačí vysloviť podozrenie a všetci premiéri a prezidenti = 28 + 28 =  1, majú rovnaký názor - lebo veď keď sme v jednom spolku, musíme s priateľmi držať basu - to už sa im zdá normálne a netotalitné = demokratické. 

Zdá sa že ľuďom od demokracie a slobody mäkkne mozog, že demokracia a sloboda spôsobila skupinovú diagnózu toho najťažšieho kalibru. Toľko zvrátenosti a hnusu sa ani v tých najhorších snoch o slobode a demokracii,  sa nemohlo  ani idiotovi snívať - avšak sa to rovno uskutočnilo.

Mlčiaca väčšina žije v blahobyte, preto ich pravda a spravodlivosť zaujíma len vtedy, keď sa to jednotlivca dotkne, keď sa siahne na ich peňaženky . Pozrime sa do Francúzska : Nadšene si zvolili Macrona, hoci verejne  v kampani hovoril o úsporách vo verejnom sektore. Keď to aj uskutočňuje, protestujú. To isté dôchodcovia nariekajú a protestujú - pritom 70% z nich volilo Macrona. Nie sú tí ľudia " na hlavu " ?