Hodlá ČSSD vyslat ČR do první linie jaderného střetu?

obrazek
11.2.2019 13:20
Ministr obrany Lubomír Metnar v rozhovoru pro deník Právo nevyloučil, že v případě zhoršení mezinárodní situace po zrušení dohody INF může být v NATO zahájena diskuse o umístění amerických základen v Evropě, a to včetně České republiky.
OTEVŘENÝ DOPIS HNUTÍ "NE ZÁKLADNÁM" JAROSLAVU FOLDYNOVI OHLEDNĚ PODPORY ČSSD PRO VYBUDOVÁNÍ AMERICKKÉ VOJENSKÉ ZÁKLADNY JADERNÝCH RAKET STŘEDNÍHO DOLETU NA ÚŽEMÍ ČR.
 
Prohlášení Metnara, byť by se jednalo o naznačování, je přes čáru.
Chápeme, že media za posledních 6 let dokázala vyvolat zejména v mladší populaci obraz Ruska jako případného agresora.
 
Nejedná se o nahodilou záležitost, jedná se o systém ovlivnění myšlení a v konečné fázi i tolerování, v horším případě podporování agresivních kroků k Rusku, pokud nedojde k vnitřímu rozkladu Ruska, k válce.
 
Vyzveme veřejně ČSSD, aby sdělila veřejnosti nahlas, chceme sem přestěhovat Ramstein.
Je oprávněné podezření poskytování informací ČSSD ze strany CIA v hodnocení, zda v ČR je možný vznik iniciativy PRO umístění americké základny v ČR.
 
Ve vazbě na odstoupení od smlouvy INF je reálné umístění raket na území ČR.
 
17.2. je demoška na Václaváku. Vyzveme k odstoupení Metnara, když ČSSD tak touží po nových volbách, kde vítěz bude pravděpodobně jasný, tak bude-li třeba i ukončení podpory vlády ze strany KSČM.
 
Další demoška je 12.3. a následuje 15.3. Protektorát.
 
Ta bude15.3. s heslem ,,ČSSD zřizuje z ČR nový Protektorát, tentokrát americký" (opět to naznačuje, buď je Metnar navedený a změna zákona o zpravodajských službách je toho podkladem, nebo nemyslící ministr a u vnitra je to pohroma - policie proti občanům ČR. Kdo ve vládě předložil změnu zákona o zpravodajských službách. Další možností jsou hodně dlouhé prsty Sorose.)
ODS, TOP09 a Piráti si klidně mohou vzít dovolenou, stačí k tomu jeden Metnar.
 
Když vládu, která vede ČR do války, tak bez těch, kteří desítky let prosazovali mír, odzbrojování a život v míru.
 
za Iniciativu Ne základnám
Eva Novotná, mluvčí
solis
vystudoval sociologii a politologii na belgické Vrije Universiteit Brussel (1992). Tamtéž získal postgraduální diplom (LL.M.) mezinárodního a evropského práva (1993). Absolvent letní akademie na Evropském Univerzitním Institutu ve Florencii (1992). Stážista na Evropské komisi (GŘ I.) Někdejší člen Strany zelených, aktivní v řídících orgánech základní organizace Praha 1 a Zahraniční Odborné Sekci strany. Později zakladatel a předseda základní organizace SZ Praha Suchdol, prominentní kritik politiky někdejšího předsedy SZ Bursíka, v okruhu stranické opozice. Odpůrce plánované radarové základny SSA v Brdech a účasti AČ na expedičních misích a okupaci Afghánistánu. Svého času parlamentní asistent poslankyně Olgy Zubové. Zastupitel MČ Praha 1, předseda finančního výboru MČ P1, lídr kandidátky DSZ ve volbách do EP, kandidát do Senátu za Prahu 6. Lektor na VŠMVV, přednášel komparativní politologii a konspirační teorie. Vede zde diplomové a bakalářské práce na zahraničně politická témata. Poradce místostarosty Prahy 5. Kandidát v květnových Evropských volbách 2014 za iniciativu "Ne Bruselu"

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

klokan

   Až odporná dvojjakost nejen současné oligarchovy vlády, podporované a tolerované politickými stranami z kdysi  levicového spektra, které zřejmě zmodralo v důsledku jakéhosi nového polito - kosmologického posuvu, se zřejmě začala vymykat kontrole veřejnosti. Snad se tento modrý posuv podaří objasnit nějakou spektrální analýzou.  Rudý posuv byl tedy vystřídán modrým, kdy se námi poznávaný vesmír začíná jaksi smršťovat ? Jak dlouho z nás občejných občanů ještě hodlají nynější naprosto bezzásadoví papaláši, včetně jejich četných obdivovatelů, dělat blbce další otazník ? U někoho tedy příslušnost v tehdejším pohotovostním pluku SNB vadí natolik, že zaplní náměstí zmanipulovanou veřejností u někoho posléze ne. Asi se jedná o rozdílné druhy ,, mlátiček " ta nyní plně pro americká již tak nevadí. V kocourkovské absurdistánu, ktrý stále více zažíváme vlastně i dětskou hru na vadí a nevadí. O účelových honech na plagiátory a jiné druhy čarodějnic ani nemluvě. Nanejvýš sympatické protiválečné hnutí NE ZÁKLADNÁM, bude nadále ze strany nám vládnoucích améb a jiných bezpáteřních jedinců ostrakizováno a zřejmě i zase mláceno hnutím ANO základnám a jeho četnými fankluby. Velebný pane opět jdu blejt a potom snad na nějakou protiválečnou demonstraci.