Hrdina a magor

obrazek
28.5.2017 06:38
Včerejší první den Ramadánu přinesl dvě významné zprávy. První: o činu hrdinském, a druhá: o činu magorském.

Irácký muž zastavil sebevražedného atentátníka z islámského státu  v íráckém Al-Shamu, aby nedosáhl svého zamýšleného cíle ve čtvrtek večer a ušetřil mnoho lidí v procesí. 

Podle iráckých aktivistů byl muž identifikován jako Najih Shaker Al-Baldwai, místní obyvatel Baladu. Fyzicky zastavil teroristu od vstupu do svatyně dříve, než se tento detonoval sebevražednou vestu, oba muži zemřeli.

V připomínce, že muslimové jsou hlavním cílem islámských extrémistů a jejich brutality, to bl opět irácký muslim, kdo pomslel na  záchranu životů stovek svých spoluobčanů prostřednictvím čisté statečnosti a sebeobětování.

Islámský státní sebevražedný bombardér usiloval o zasažení svatyně Sayyed Mohammed ve městě Balad, nicméně Al-Baldwai se vrhl na bombového útočníka. Výbuch zabil 37 a zranil až 70, ale kdyby muž nezasáhl, zemřely b jich stovky.

Myšlenka muslimského muže, který zachraňuje život tím, že bojuje s extrémismem proti ISIL, poškozuje islámofóbní vyprávění, které prosazují některé sekty hlavních médií a některé v alternativních médiích.

zdroj: http://awarenessact.com/muslim-man-dies-saving-hundreds-of-lives-by-hugging-a-suicide-bomber/?=tet

Romea podala zprávu o zastřelení 34letého Róma na chomutovském  síldlišti.  článek "V Chomutově byl zastřelen čtřiatřicetiletý muž. Střelec křičel: "Drž už tu černou hubu, ty zmrde cikánskej!"" http://www.romea.cz/cz/zpravodajstvi/domaci/v-chomutove-byl-zastrelen-sedmatricetilety-rom

Do jediného dne nalezl střelec strategii obran a spoustu  podporovatelů: 

Romea: "Bulvární server Expres tvrdí, že "šílený řidič" najížděl v Chomutově do lidí, a proto ho soused zastřelil. Expres doslova píše: "Jeho soused Marek L., který celou situaci z povzdálí sledoval, pravděpodobně v obavách o životy svých spoluobčanů vytáhl pistoli a šíleného jezdce zastřelil." JE TO SPROSTÁ LEŽ! Tady je svědectví ženy, která vše viděla..." https://www.youtube.com/watch?v=ZiY72u-N8v0 

Stránka "Veřejně odhalujeme Tvůrce nového světového pořádku - z  oficiálních zdrojů!": "Krásná ukázka, že nejlepší obranou proti terorismu jsou ozbrojení občané. A také krásná ukázka toho, že i u nás máme terorismus podporující organizace." http://www.stop-multikulti.cz/rom-najizdel-dodavkou-do-lidi-muz-jej-zastrelil-romea-manipuluje

FB uživatel "Amík Florida":"Správně, pokusu o hromadnou vraždu zabránil duchapřítomný člověk, který měl naštěstí u sebe legální zbraň, kterou neváhal použít na záchranu nevinných životů. Zaslouží uznání."  

FB uživatel Pavel Hofer:"Já si myslím, že reakce muže byla naprosto správná. Někteří lidé totiž neví co roupama dělat.Takhle zemřel jeden ožrala a ne několik nevinných lidí. Klidně to mohl být třeba terorista. Kolem nás se to děje pořád .Ten muž by měl být osvobozen, protože chránil sebe a veřejnost taky."

FB uživatel Miroslav Lukeš: "Kdyby místo cikána seděl na místě řidiče něáký migrant a ohrožoval lidi a možná i deti na životě byl by z něj atentátník, ten muž s pistolí dělal to co měla udělat policie Totiž chránit životy občanů"

FB uživatel Kopchoge Keino: "Přátelé pozor...jestli najížděl do lidí, pak to byl pokus o vraždu a xastřelení takového vraha je nutná sebeobrana. A to at to byl cigan nebo rom. Nenechme to obratit proti hrdinovi, ktery chranil spoluobcany!!"

FB uživatel Jiří J. Pokorný, DiS.:"Trest za střelbu asi málokdo pochopí, natož schválí!

Oprávněně se domníval, že jde o teroristicky-nábožensko-rasový motiv musulmana, tak jako se děje v jiných zemích.
Svou statečnou reakcí nepochybně zabránil zranění, či zabití mnoha našich občanů. Kdy
by takto reagovali i v cizině, nemuselo být tolik obětí a tolik pozůstalých!
Že to byl Róm-cikán? To není možno u osoby v autě možno rozpoznat. Navíc jsou si barvou pleti i vlasů podobni k nerozeznání!

A i kdyby ano, řádil s úmyslem ničit a zabíjet, tak ho měli nechat???"

Pročež se vyrojila další  spousta ohlasů, že konečně se ukazuje, že jen ozbrojení lidé jsou schopni ochránit své okolí před teroristy. Tak výborně, máme tu tlupu zblblých magorů, co neváhají střílet po čemkoliv 

Ještě jedna ilustrace - článek "Bílí teroristé zabili tento týden více Američanů, než uprchlíci za 40 let": http://resistancereport.com/news/white-terrorists-killed-more-this-week/

Další komentáře jsou k příúadu zastřeleného Róma typické -  české:

FB uživatel Jiří Rozkosny: "jak můžete věřit těm sviním prolhaným.Co cikán to lhář a parazit.Vždyť na tom sídlišti je přečerněno.Tomu co toho cikánského zmrda zastřelil by měli dát vyznamenání.Je to hrdina."

FB uživatel Pavel Krejci: "To je dobře, potrestejme ho, protože mladý romský inženýr byl určitě flustrovan, protože nemůže sehnat práci. Čech sí užívá 5 pracovních dnů, styk s finančákem atd."

FB uživatel Anotnín Hotový:"Bože, o jednu cikorku méně. Co myslíte? Zhasnou Eifelovku a Koloseum ?"

FB uživatelka Šárka Vodičková:"o jednoho cigose méně, žádná škoda, jenže beztak měl už aspoň 5 parchantu, tak je bude muset stát živit, ach jo 

FB uživatelka Věra Hoehneová:"Doufám, že ho nebudou soudit, protože je to hrdina, který zabránil cigosovi v spáchání trestného činu a zabránil újmě na zdravi či ohroženi lidských.životů, když do nich náš "spoluobčan"',najížděl. Nebo to bude opět diskriminace a musíme si zvykat?

FB uživatel Maros Repkovask:"Dobre urobil... teraz ho ti nasi curaci budu sudit jako vraha... proc??? Zachranil nekolik lidi a konecne to nekdo vzal do svych ruk... a verim ze na jeho miste bych udelal to same.... treba mu dat medaili ze zachranil statu davky...."

FB uživatel Miroslav Mirek:"tak to je naše justice gaunera se zastat a ochránce našich práv do basy tomu se říká ústava"

FB uživatelka Přesličková Eva:" zase bude potrestanej  jako ten s tou kuší ??? On bránil lidi i auta ten s tou kuší bránil svůj majetek.Tenhle možená zachránil několik životů a půjde si za to sednout jen proto, že cikána, který dělal bordel zastřelil. Policie nemůže -- ta má pravidla."

Jak vidno, surovost se nevyhýbá ani nežnému pohlaví. A připomínám, že auto zastavíte i střelbou do pneumatik. Pokud střelec byl dost blízko na to, aby zastřelil člověka, byl dosst blízko i na trefu do pneumatik, neřku-li že nemusel do řidiče vyprázdnit celý zásobník.  Navíc - střelec moc dobře ví, kde bydlí, že jeho sousedi jsou Romové a o jeho život nešlo. Prostě je evidentní, že se neumí ovládat a použije zbraň. Kdo mu na ni vydal průkaz? Teď se tam sjíždějí Romové uctít památku a nadávají na policisty, kteří čelí jejich slovním útokům a zajištují bezpečnost atd. pro jistotu těžkooděnci.

Jan Cverčko: "Chladnokrevná rasisticky zaměřená vražda. Gádže píšou své tuposti o hrdinovi, který šel zabránit teroristickému útoku. Jarda Foldyna by rozdával hodinky, takovému hrdinovi. Lidi se proberte. Ten rasista zapráskanej, měl hlavně zavolat policii, že ho ruší hlasitá hádka a ne vzít kvér a jít střílet. Dle gádžů, bych si mohl udělat zbroják, koupit kvér a každého motoristu, který mi nedá přednost v jízdě, nebo mi vejde do mého pruhu, bych měl zastřelit, co když to je terorista že? Bože nemyslel jsem si, že je to až tak tupý národ. Ted už jsem si jist.

ROMEA Podle našich informací byli na místě maximálně 4 lidé. V momentě střelby dokonce možná už jen 3. Dva Romové, kteří se hádali. jeden byl v autě a opravdu se rozjel směrem k tomu druhému, ale ten se schoval za popelnice a a později zastřelený auto otáčel, že pojede pryč. Pak tam byla matka zastřeleného, která se snažila celou hádku ukončit. Opravdu si myslíte, že ten kluk najížděl do své vlastní matky? Opravdu si myslíte, že chtěl střelec křičící rasistické urážky ochránit Romku a Roma před jiným Romem?"

Ivo Novotný: Vyběhnout z baráku s kvérem při zaslechnutí hluku svědčí o větším časovém prostoru. 

Vsypat zásobník do řidiče, svědčí o střelcově zdatnosti a schopnosti přesně trefit pneumatiky či blok motoru!
A už obojí tohle spolu svědčí o tom, že střelec nejspíš střílel na někoho, koho takto chtěl "umravnit" už dávno.  Píše se o opilci a o tom, že nebyl schopný pořádně vyjet. To pak to "najíždění do lidí" vypadá jinak, než to v Nice.

Z Holandska také dali o zabitém Römovi vědět:"Tohle by si měl přečíst každý trouba, který pasoval Roma na teroristu. Ono vám dojde, hlavě našim slavným politikům.......

Jsem Nizozemka a 13 let jsem s ním žila v Nizozemí. Já i lidé v našem okolí jsme ho znali jako milujícího, tvrdě pracujícího a vstřícného člověka. Nikdy jsem od něj neslyšela, že by měl tady v České republice nepřátele, ať už v rodině, nebo mezi sousedy. Přijel sem jen na pár dní, aby navštívil svou rodinu a založil bankovní účet, na kterém by mohl začít spořit svým rodičům na dům. Znám jeho život i jeho problémy a také vím, že obvinění z teroristického útoku je naprosto absurdní.

Po celých patnáct let v Nizozemí tvrdě pracoval, byl spolehlivý a plný energie. Bylo to patrné v tom, jak pracoval, navazoval přátelství, jak se staral o zvířata a děti, jak se učil cizí jazyky, jak vedl svou vlastní firmu a jak ochotně se učil novým věcem, které potřeboval k životu i k práci. To všechno dělal lépe než kdokoliv jiný. Byl na sebe velmi náročný. Díky tomu získal tolik dovedností a stal se vyhledávaným specialistou na podlahové krytiny. Byl skutečným odborníkem na práci s mramorem a renovaci dřeva. Mnoha lidem pomohl a pracoval pro ně bez nároku na odměnu. Jednoduše miloval svou práci, žil s velkým srdcem a duší a byl ochoten nabídnout vše, co měl.

Ano, také byl Rom. V České republice neměl šanci na dobrý život, protože tu musel čelit mnoha předsudkům. V osmnácti letech se proto rozhodl prožít lepší život v jiné zemi. Statečně a zcela sám začal od píky. V místě, kde na něj lidé pohlíželi bez předsudků, mohl být skutečně sám sebou. Rostl a rozvíjel se, dokázal se finančně zajistit. Nebylo to snadné, ale brzy se stal mezi lidmi oblíbeným a respektovaným.

Já a celá jeho rodina, všichni přátelé i zákazníci prožíváme obrovský zármutek nad bolestivou ztrátou a nad tím, že jeho život, pro který tak tvrdě pracoval, navždy ukončil chybný úsudek.

Nepřejeme si žádné demonstrace nebo obviňování, negativní publicitu nebo další oběti. Prosíme jen o klid, abychom mohli truchlit pro milovaného člověka."

*****

Smutnou zprávou je, že Yves Chandelon,  vrchní auditor NATO, jenž objevil, že USA financují ISIS, byl nalezen zavražděný (zpráva z roku 2016): http://yournewswire.com/nato-auditor-murdered/ a pak také ta, že ISIS obsadila brutálním způsobem filipínské město Marawi: http://theduran.com/isis-conquers-philippines-city-of-marawi-photos/ Amnesty International potvrzuje, že v roce 2016 daly USA ISIS zbraní miliardu.  http://www.neonnettle.com/news/2211-amnesty-international-confirms-us-gave-isis-1-billion-of-weapons-in-2016 a česky https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/syrska-armada-objevila-sklad-islamistu-byl-plny-zbrani-vyrobenych-v-usa-32412?dop-ab-variant&seq-no=1&source=hp

Georgina Callander, první fatální oběť Manchesterského bambového útoku nalezena živá -  podívejte se, jestli se Vám také zdá, že dvě dívky jsou jedna a ta samá.: https://www.youtube.com/watch?v=B-ufj7swnHc

Podle Práva z pondělí 29.5.2017 vrah z Chomutova  pracoval u ozbrojených složek státu. 

13.2.2018 Střelec z Chomutova obžalován z vraždy: http://www.romea.cz/cz/zpravodajstvi/domaci/strelec-z-chomutova-byl-obzalovan-z-vrazdy-obet-na-nikoho-nenajizdela-vyvraci-informace-policie-statni-zastupce

17.4.2018 střelec dostal dvanáct a půl roku: https://www.novinky.cz/krimi/469391-zastrelil-ridice-dodavky-ktera-mela-v-chomutove-najizdet-do-lidi-dostal-12-5-roku.html

amiourful
Bioranger, vášnivá sběračka hovínek, z nichž po domácku kuje zlato, správce i pro nefejsbukáře otevřené stránky Alternativní ekonomické školy proti dluhovému otrokářství. Motto: "Pokud vás přesvědčí, že se nic nezmění, tak se také nic změnit nemůže." Stránky jejího hnutí: http://serpentina-bioranger.simplesite.com přístup do všech blogů zde přes hypertextové tlačítko Kateřina Amiourová, poté na tlačítko blogy nebo http://vasevec.parlamentnilisty.cz/uzivatel/amiourful/blogy. K březnu 2020 je jich přes 800 - a vesměs neztratily nic na své aktualitě!!
Klíčová slova: ISIS, rasismus, terorismus, uprchlíci

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.