Já na bráchu, brácha na mne, aneb lidovecká špína

klavesnice stroje
9.5.2020 07:46
Lidovci zase přepískávají svoje politické intriky, nečestné a křivé praktiky v zoufalém boji s cílem udržet se ve Sněmovně doslova za každou cenu. Podobně ale jako dlouhodobý boj opozice pod názvem AntiBabiš, ani tento lidovecký útok, lépe řečeno útoky lidovců na vládu a premiéra především, které předvádějí, jsou kontraproduktivní pro ně a voliči od nich zhnuseně odchází a odcházet budou.

Nikde a nikdy v historii totiž lidé neměli pražádnou úctu a sympatie k udavačům, nahlašovatelům a levárnám a i když v politice se tyto věci samozřejmě dějí víc, než v běžném životě, tak takto očividně a nepokrytě, jak to dělají naši lidovci, to už je hodně přes hranu i na tom politickém kolbišti.

Málokdo, jestli vůbec někdo, si dělá o politice a čistotě způsobu politického boje iluze, ale to, co tady předvádějí tito letitý křiváci a každého podrazu schopní, do každé vlády se ochotni a snaživí nacpat, KDU-ČSL politici, zejména za poslední roky, je víc jak nechutné až doslova hnusné.

Europoslanci za lidovce, pravda ruku v ruce s Piráty, aktivně a aktivisticky kydají na náš stát v Bruseli kupy hnoje, které si sami vyrábí a produkují, ve své úporné snaze zlikvidovat premiéra Babiše za každou cenu. Nejagilnější Zdechovský (v tandemu s pirátem Peksou) aktivně iniciovali kdejaký výbor a komisi v EU za účelem pořád tím samým, aby tady vyšetřovala, zkoumala, prověřovala, prostě prudila s tímto jediným cílem, účelem. Že odsouzení hodným způsobem tím poškozují celý náš stát, že svými aktivisticky vykonstruovaným jednáním nám všem dělají v Bruseli ostudu, jim ani omylem nevadí. Výsledek jejich snažení je tristní, ani to šetření a kontrola vrchnosti nic uchopitelného nezjistila, byť Zdechovský bohapustě a sprostě lže, že ano. https://www.parlamentnilisty.cz/…/Zdechovsky-KDU-CSL-K-prem….

Ono panáčkovi s výjimečně křivou páteří a naprosou absencí charakteru i na lidovce, nějak nedochází, že tok, proudy informací si lidé mohou zcela lehce zjistit a jeho lži jsou dohledatelné v mnoha zdrojích. Také mu zřejmě nedochází, že dojem není důkaz, stejně jako mání za to, myšlení si. Že se tyhle pojmy a dojmologie nedají oskenovat, zkopírovat a předat kamkoliv jako důkazy. Ale přesto si důrazně a s chutí zalže, tak nějak po lidovecku už nechvalně.

Tyátr a také hodně nechutný kus podrazáctví na vládu, cíleně teda na premiéra Babiše, předvedli i bratři Výborní. Jeden prodchlý úpornou politickou nenávistí a zlobou, druhý, co mu šel na ruku, nekvalitný, podjatý a závislý soudce, co by měl být svlečen ostudně z taláru. Protože se svým výrokem dopustil pošlapání veškeré soudcovské etiky a nakálel tak na spravedlnost právě v době tak kritické a nouzové. A neomlouvá ho ani jeho relativní mládí a nemoudrost. Prostě Výborní si počínali na nedostatečnou, zpronevěřili se hrubě čestnosti a rovnosti v jednání jako veřejní činitelé, politik i soudce. https://www.parlamentnilisty.cz/…/Pan-Vyborny-ostre-pali-do…

Aby toho nebylo málo, lidovec Bartošek si též zaupozornil Policii ČR na to, že lidé, zcela zřejmě proti jeho vůli, uctili památku sovětských vojáků padlých za druhé světové války na Olšanských hřbitovech v Praze. Prý nedodržovali odstupy a dovolený počet lidí, jak stanoví Vládní nařízení. Inu, s bonzáctvím a udavačstvím, lidovcům vlastním, kdy zase použili dvojí metr, protože jim nikterak nevadila sešlost protivládního spolku nenávistníků MCH na Letné pár dnů předtím. Sešlost slušných lidí, vzdávajících hold padlým za naší svobodu nebyla protivládní, protistátní a zde je asi pes zakopán, zde je motivace tohoto konkrétního udavačství lidovců. https://www.parlamentnilisty.cz/…/Policie-chce-vysetrovat-s…

Voliči, kteří se počítají mezi slušné lidi, vskutku nemohou volit tuto profláklou stranu, nechvalně známou už jejím podrazáctvím a udavačstvím. Smutná, ale poučná realita dneška v naší krásné zemi. 

Růžena Chrastekova
Řadová občanka, zajímající se o politicko - společenské dění v naší zemi

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.