Jak dál s imigrací u nás

kebab
29.8.2015 13:00
Jak dál s imigrací u nás.

 

Často se vedou diskuse, zda je docent Konvička vlastenec nebo xenofob. V minulosti jsem hrával závodně šachy, proto použiji šachové přirovnání. Docent Konvička promýšlí 10 tahů dopředu, sluníčkáři a naši pseudovědci 1 tah dopředu. Proto si nerozumí. Uvede příklad:

Když si sluníčkář kupuje kebab u muslima a ten se na něj usměje, sluníčkář si v duchu řekl - je na mne hodný. Když si pan profesor Konvička kupuje kebab a prodavač se usměje, pan profesor si v duchu řekne - budou hodná vnoučata tohoto prodavače na moje vnoučata až dorostou?

Dokáži poměrně přesně odhadovat budoucnost. Například v roce 1980 jsem se vsadil, že V. Havel bude prezident. V roce 1986 jsem se vsadil o 2 litry rumu s Jirkou Kittlerem z Kralup nad Vlt. o to, že za 8 let budeme v NATO. Je na to cca 200 svědků z řad bývalých spolupracovníků na rafinerii ropy v Kralupech. Jirko, kdy uvidím ty 2 litry rumu? Bydlím v Kaplici.

Nyní tvrdím, že se zbytečně ženeme do strašné války.

Bez muslimů jsme se obešli tisíce let. Dalších 20 let to také vydržíme. Počkejme 20 let, pak si zajedeme do Francie a budeme hned chytřejší. Hlavně teď nesmíme dělat nevratné kroky.

 

 


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Vimmer Petr

 

 

Vladimír Štingl

Už ty Vaše zkomoleniny a naprosto primitivní hámotiny, paní Kateřino, nelze nechat bez odezvy. Vy se domníváte, že v otázce organizovaných "nájezdů" tzv. "migrantů" připravených amíky, frantíky, anglány a sasíky, kteří nejen z Afriky, Blízkého a Středního Východu a Asie utíkají před organizovaným ničením a vražděním v jejich zemích lze normálního myslícího člověka "ovlivnit" a "gumovat" mu mozek s pomocí prof. Konvičky????? To bych musel být naprosto dementní. Lidé jako prof. Konvička nebo T. Okamura říkají NATVRDO a bez servítek co si lze spočítat na prstech jedné ruky. JDE TOTIŽ O TO, CO BUDE NÁSLEDOVAT PO ŽVÁSTECH A LŽÍCH PISÁLKŮ A PODOBNÝCH LIDUMILŮ   a tzv. "HUMANISTŮ"  V   P R A X I , v zemi kde žijeme, v každodenním životě, na ulicích, v bydlišti atd.... Jste stejný demagog jako J. Paroubek, který plácal o "pár tisících" migrantů  ZE SÝRIE (od nikud jinud "k nám" nikdo nemigruje....doslova urážlivá demagogie) a oni jsou jich ne statisíce, ale miliony, když vezmu v úvahu CELÝ TEN PODVOD SE SCHENGENEM, OCHRANOU HRANICE EU.... Ta bruselská "elita" z nás dělá IDIOTY..... V ČR CÍLENĚ dlouhá léta nedokáže společnost (protože pod kuratelou EU NESMÍ....) řešit ani základní záležitosti potřebných - TĚCH, KTEŘÍ MAJÍ naši státní příslušnost, doklady, něco pro tuto zemi již udělali...... Jde o odporný kšeft a skutečnou degradaci stále se zhoršujícího stavu této země jen proto, aby např. "sasíci" mohli VÝRAZNĚ SNÍŽIT NÁKLADY NA PRACOVNÍ SÍLU. O tom se v Německu dlouho "hovoří"..... a evidentně už "jedná". Nás už mají "pod palcem" a teď potřebuji "zapracovat trochu i doma"..... A to je pouze jeden ze SKUTEČNÝCH DŮVODŮ A PŘÍČIN tzv. "migrace"..... A "lidský odpad", který nebudou potřebovat, tak nám v rámci "limitů" přerozdělí, tak jako Řecku "pomohli" k "prosperitě" a pomáhají jim V RÁMCI SCHENGENU "ZVLÁDNOUT" příval zoufalců, kteří jsou schopni zničit i zbytky čehokoliv sociálního - u nás ZCELA JISTĚ....... Co nedorazil Kalousek, Nečas, Sobotkové apod., "DORAZÍ" stupidita tzv. "humanity a lidskosti" ve prospěch zájmů úzké skupiny severoamerických mutantů a jejich eurohujerů, PRO KTERÉ LÁMETE Z NIČEHO NIC "KOPÍ"  i Vy, paní Kateřino. Bez souvislostí, vazeb, synergie, analýz - nebo Vám za to někdo platí?

Pokud to Vy, v rámci Vaší všeobjímající "humanity a lidskosti" neumíte nebo nechcete chápat a to je evidentní, tak osobně jsem rád, že jsou slyšet hlasy, které burcují ty, kteří si neuvědomují, jak nám a především našim dětěm a vnukům to "ZLEPŠÍ ŽIVOT, ZAJISTÍ jejich slušný a smysluplný život a BUDOUCNOST".  Tzv. "migrace" je obrovský podvod a cílený útok nejen na náš stát..... Budou vynakládány, vlastně již jsou, astronomické náklady na další zbídačení obyčejných občanů v evropských zemích a speciálně v bývalém "východním bloku"........... A utečencům to nepřinese naprosto nic pozitivního. Z valné většiny budou PARAZITOVAT, protože jim nic jiného nebude umožněno..........