Jak dál s imigrací u nás

kebab
29.8.2015 13:00
Jak dál s imigrací u nás.

 

Často se vedou diskuse, zda je docent Konvička vlastenec nebo xenofob. V minulosti jsem hrával závodně šachy, proto použiji šachové přirovnání. Docent Konvička promýšlí 10 tahů dopředu, sluníčkáři a naši pseudovědci 1 tah dopředu. Proto si nerozumí. Uvede příklad:

Když si sluníčkář kupuje kebab u muslima a ten se na něj usměje, sluníčkář si v duchu řekl - je na mne hodný. Když si pan profesor Konvička kupuje kebab a prodavač se usměje, pan profesor si v duchu řekne - budou hodná vnoučata tohoto prodavače na moje vnoučata až dorostou?

Dokáži poměrně přesně odhadovat budoucnost. Například v roce 1980 jsem se vsadil, že V. Havel bude prezident. V roce 1986 jsem se vsadil o 2 litry rumu s Jirkou Kittlerem z Kralup nad Vlt. o to, že za 8 let budeme v NATO. Je na to cca 200 svědků z řad bývalých spolupracovníků na rafinerii ropy v Kralupech. Jirko, kdy uvidím ty 2 litry rumu? Bydlím v Kaplici.

Nyní tvrdím, že se zbytečně ženeme do strašné války.

Bez muslimů jsme se obešli tisíce let. Dalších 20 let to také vydržíme. Počkejme 20 let, pak si zajedeme do Francie a budeme hned chytřejší. Hlavně teď nesmíme dělat nevratné kroky.

 

 


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Vimmer Petr

 

 

Vladimír Štingl

Už ty Vaše zkomoleniny a naprosto primitivní hámotiny, paní Kateřino, nelze nechat bez odezvy. Vy se domníváte, že v otázce organizovaných "nájezdů" tzv. "migrantů" připravených amíky, frantíky, anglány a sasíky, kteří nejen z Afriky, Blízkého a Středního Východu a Asie utíkají před organizovaným ničením a vražděním v jejich zemích lze normálního myslícího člověka "ovlivnit" a "gumovat" mu mozek s pomocí prof. Konvičky????? To bych musel být naprosto dementní. Lidé jako prof. Konvička nebo T. Okamura říkají NATVRDO a bez servítek co si lze spočítat na prstech jedné ruky. JDE TOTIŽ O TO, CO BUDE NÁSLEDOVAT PO ŽVÁSTECH A LŽÍCH PISÁLKŮ A PODOBNÝCH LIDUMILŮ   a tzv. "HUMANISTŮ"  V   P R A X I , v zemi kde žijeme, v každodenním životě, na ulicích, v bydlišti atd.... Jste stejný demagog jako J. Paroubek, který plácal o "pár tisících" migrantů  ZE SÝRIE (od nikud jinud "k nám" nikdo nemigruje....doslova urážlivá demagogie) a oni jsou jich ne statisíce, ale miliony, když vezmu v úvahu CELÝ TEN PODVOD SE SCHENGENEM, OCHRANOU HRANICE EU.... Ta bruselská "elita" z nás dělá IDIOTY..... V ČR CÍLENĚ dlouhá léta nedokáže společnost (protože pod kuratelou EU NESMÍ....) řešit ani základní záležitosti potřebných - TĚCH, KTEŘÍ MAJÍ naši státní příslušnost, doklady, něco pro tuto zemi již udělali...... Jde o odporný kšeft a skutečnou degradaci stále se zhoršujícího stavu této země jen proto, aby např. "sasíci" mohli VÝRAZNĚ SNÍŽIT NÁKLADY NA PRACOVNÍ SÍLU. O tom se v Německu dlouho "hovoří"..... a evidentně už "jedná". Nás už mají "pod palcem" a teď potřebuji "zapracovat trochu i doma"..... A to je pouze jeden ze SKUTEČNÝCH DŮVODŮ A PŘÍČIN tzv. "migrace"..... A "lidský odpad", který nebudou potřebovat, tak nám v rámci "limitů" přerozdělí, tak jako Řecku "pomohli" k "prosperitě" a pomáhají jim V RÁMCI SCHENGENU "ZVLÁDNOUT" příval zoufalců, kteří jsou schopni zničit i zbytky čehokoliv sociálního - u nás ZCELA JISTĚ....... Co nedorazil Kalousek, Nečas, Sobotkové apod., "DORAZÍ" stupidita tzv. "humanity a lidskosti" ve prospěch zájmů úzké skupiny severoamerických mutantů a jejich eurohujerů, PRO KTERÉ LÁMETE Z NIČEHO NIC "KOPÍ"  i Vy, paní Kateřino. Bez souvislostí, vazeb, synergie, analýz - nebo Vám za to někdo platí?

Pokud to Vy, v rámci Vaší všeobjímající "humanity a lidskosti" neumíte nebo nechcete chápat a to je evidentní, tak osobně jsem rád, že jsou slyšet hlasy, které burcují ty, kteří si neuvědomují, jak nám a především našim dětěm a vnukům to "ZLEPŠÍ ŽIVOT, ZAJISTÍ jejich slušný a smysluplný život a BUDOUCNOST".  Tzv. "migrace" je obrovský podvod a cílený útok nejen na náš stát..... Budou vynakládány, vlastně již jsou, astronomické náklady na další zbídačení obyčejných občanů v evropských zemích a speciálně v bývalém "východním bloku"........... A utečencům to nepřinese naprosto nic pozitivního. Z valné většiny budou PARAZITOVAT, protože jim nic jiného nebude umožněno..........

 

amiourful

joj,  vy taklé nechápete, k čemu je úzstava a Listina, že to je výsledek několika set leté zkušensti. že? Víte, to je trošku více, než nějakých deset tahů, to je každý tah spráně. 

Ujišťuji vás, že omentálně pan docent Konvika vkládá vše do jediného tahu : "Klid, pošleme je všechny zpátky, jen co vyhrajeme volby."A dál už jen koncentráky a omezení lidských práv pro humanisty.

Hlavně, že se konvičkovi podařilo dokonale vykloktat mozky mraku lidí, tak, jak se to nikdy nepodařilo ani islamistům.  5ěch je jen 20- 30 000, Konvičkovu petici podepsalo lidí víc.