Jak dál s imigrací u nás 2

obrazek
29.8.2015 15:37
Nový autor Vaší věci, Petr Vimmer, srovnává docenta Konvičku, s pomatenými sluníčkáři a dochází k závěru, že entomolog je jako šachista, jenž vidí deset tahů napřed, na vzájemnou nenávist mezi našimi vnuky a vnuky muslimů. No jo, jenže Konvička dokázal mnohem více, než jen hypotetické vidění o mnoho islamizačních tahů napřed - zasel do mraků lidí nejen nenávist k cizí kultuře a civilizaci, ale i nenávist k lidem vlastního národa, a ty jsou zde nyní a teď a nikoliv mezi našimi hypotetickými vnuky. Inu, zcela v intencích pana Vimmera mám nápad, co proti násilné islamizaci, o jejíž nevyhnutelnosti nás konvičkovci v uplynulých letech přesvědčovali videy, jako je to níže uvedené - protože se konvičkovcům podařilo vygumovat mozek z hlavy mnohem více lidem, než se kdy podařilo a může podařit islamistům - ISIS je jen max. 30 000 osob, kdežto petici Martina Konvičky podepsalo značně více než sto tisíc osob, navrhuji, aby se tito - v zájmu ochrany Západu před islamizací a podání důkazu o tom, že to myslí s tímto národem dobře a jsou, jak o sobě rádi tvrdí, chrabrými a uvědomělými vlastenci. a jestliže věří tomu, co sami hlásají - vydali bojovat s ISIS, připadlo by jich na jednoho každého bojovníka IS více než jeden. Byl by jim rozhodně vděčen více než jeden národ a nemuseli bychom se zimou nalézat na každém rohu mrtvolky v trikách s krátkými rukávy, jak nás patrně čeká. Inu, civilizaci dále posune vždy ten kulturnější - a oni by přeci chtěli všechny vavříny, ačkoliv jsme dosud nic jiného než sprostoty od nich nezažili. podle aktuální zprávy UNHCR má 40% syrských uprchlíků, proudících přes Řecko, VŠ vzdělání a 45% SŠ. Imigranti obecně na Západě čerpají méně sociálních benefitů a přispívají více do státní pokladny, než většinová populace. Potud suchá řeč čísel. Je méně imigrantských rodin na sociální podpoře než místních. A jejich děti jsou ve školách velmi úspěšné. Především je nutné, aby Sýrii již nikdo nebombardoval, protože to je to, před čím lidé utákají. EU by se měla spojit v této věci s Ruskem. Jsem si vědoma, že útočit na foby není řešení, a protože ta fobie má své kořeny v letitém kydání hnoje na muslimy a Araby zvláště, připojuji celou řadu zdrojů k nabytí nezívislých informací - tyto pan Konvička nikdy nečetl, a přesto jsou na téma, o němž prohlašuje, že je v něm expert, přeji příjemné počtení.

Toto je viodeo s titulky o tom, ajk má probíhat uilamizace: 

Třio fáze islamizace: ..https://www.youtube.com/watch?v=1Bxj1r7BbJg&feature=youtu.be

A toto lze načíst o skutečnosti dokonce i v Čechách: 

http://e-islam.cz/content/jsou-mírumilovné-koránské-verše-zrušeny-verši-o-boji

http://e-islam.cz/content/koránské-apely-lidskosti-existují-proto-aby-byly-následovány-díl-i

http://e-islam.cz/content/koránské-apely-lidskosti-existují-proto-aby-byly-následovány-díl-ii

http://e-islam.cz/content/koránské-apely-lidskosti-existují-proto-aby-byly-následovány-díl-iii

http://e-islam.cz/content/koránské-apely-lidskosti-existují-proto-aby-byly-následovány-díl-iv

http://e-islam.cz/content/koránské-apely-lidskosti-existují-proto-aby-byly-následovány-díl-v

K pojmu džihád pak stránky říkají následující: http://e-islam.cz/search/node/džihád

pak konvičkovců se nejvíce ze všeho týká toto: http://e-islam.cz/content/proč-je-nejnebezpečnějším-hříchem-hovořit-o-islámu-bez-znalosti

V poznání, co je ISIS zač, jsou islámští učenci dále, než ti evropští a mohou konvičkovcům nastoupivším k boji s ním poradit: http://e-islam.cz/search/node/Cháridžovci  

Jak patrno, mluvčí v onom videu o třech fázích islamizace nehovoří o islámu, ale právě o ideologi Cháridžovců z pozice jejich křesťanského cháridžovského protějšku. Skoro to vypadá, že ideologii ISIS vytvořil někdo, kdo vykládal islám jako docent Konvička. Nebyl IS nakonec vytvořen Evropany? Jak se to má kupříkladu s tím druhem knih o islámu, kzeré evropská nakladatelství vydávají? ISIS nenávidí muslimy a islám stejně urputně, jako Martin Konvička a jeho přívrženci.

Co laika potěší je stat o krádeži, protože jestli si až dosud představoval sekání rukou kvůli krádežím chelba z hladu, je vše jinak - v islámu nejsou možné profese, které jsou celé založené na oblbování lidí kvůli jejich okradení, takže febiníb čeští Šmejdi a jiné hajzloviny se zde neuplatní - šaríja na ně má odpověď: http://e-islam.cz/content/křivda-na-cizím-majetku-nezákonné-sebeobohacování A propos - pořad o těch českých Šmejdech je zde: http://www.ceskatelevize.cz/porady/10536031201-smejdi/ 

Děkuji hlavnímu encyklopedistovi a popularizátorovi šaríji ze stránek e-islam.cz Lukáši Alimu Větrovcovi za neuvěřitelných 110 stran s 10 linků na článek na stránce jeho díla. 

Miroslav Libicher Většina praktikujících muslimů je přesvědčená, že šarí'u praktikuje. Ti modernističtí muslimové se při tom ale samozřejmě odklání od jejich tradičních výkladů. Častý je postoj, že šarí'a nemá být vymáhána žádnou státní moci, ale každý muslim se jí má řídit individuálně ve svém vlastním životě.
Variace na tenhle názor je pak "princip věčného odkladu", kdy muslim tvrdí, že šarií'a v tradičním výkladu je platná a má být vymáhána, ale nikoli v současnosti, ale až někdy v budoucnosti, kdy nastanou určité ideální podmínky.

Děkuji Barboře Atomové ze mimoděčný příspěvek k mému blogu:

"Říkala jsem si, že nebudu psát banality, jako třeba že je mi fakt blbě z reakcí nad utopenýma děckama, ale na druhou stranu taky nemůžu celej den chodit po bytě, kopat do nábytku a dusit v sobě zuřivost:

Takže, můj milý deníčku:

Je fakt děsivé, jak se vaše (ano, vy víte, o kom jde řeč) představy o znásilnění muslimy zcela překrývají s nacistickou propagandou ve třicátých letech, která taky část veřejnosti přesvědčila, že je nutné ochránit křesťanské ženy před rituálními orgiemi židovských sousedů (se kterými většina lidí do té doby neměla vůbec žádný problém). To je fakt půlka lidí na internetu impotentní nebo sexuálně frustrovaná, že si permanentně ujíždí na takových představách? Víte, že existují speciální stránky a fóra, kde to můžete řešit, případně i odborná psychiatrická a sexuologická pomoc?

Fakt se cítíte tak zbídačení, že vám rve žíly, když by uprchlíci měli dostat zlomeček toho, co vám stát poskytuje každý den? A nemelte nic o daních, vsadím se, že většina z těch, kdo tady držkujou, ve skutečnosti od státu bere víc než dává (od sociálních dávek po daňové optimalizace).

A hlavně:
Jestli si nedokážete ani na vteřinu představit, že ti lidi zřejmě utíkají před něčím tak příšerným, že jim stojí za to riskovat nebezpečnou plavbu, vydat se ze všech svých peněz, opustit zbytek rodiny (většinou proto, aby ji mohli vzít k sobě, až budou někde v bezpečí), tak mám opravdu daleko větší strach z vás než z šaríe (před kterou - zopakujme to potisící - ti lidé utíkají).

Když přesvědčíte sami sebe, že si tihle lidé nezaslouží naši pomoc, kde to pro vás skončí? Romy jste taky většinou odepsali, kdo bude další: váš soused, kterýho srazí auto a vy mu nepomůžete, protože je to jeho problém, že byl na ulici, zrovna když jel kolem ožralej magor?"

A zatímco v Rakousku a Německu na mnoha místech drželi minutu ticha, kvůli běženeckým tragédiím z poslední doby. kdy utichají celé velké koncertní haly a sportovní stadiony oddílů, jež si vyvšsily Refugges Welcome, mapř. jako zde: https://www.youtube.com/watch?v=0ZV2lV43cPU&feature=share zato  u nás:se to má tak, že so té ostudy všimli už i na Západě. : 

Kdybyste pořád nevěděli, co to jsou křesťanské hodnoty, tady to máte z úst "nejpovolanějších" - autor je předseda KDU-ČSL v Liberci a člen vyšších lidoveckých orgánů:

Daniel Kálenda: "Bože 71 mrtvejch na dálnici v Rakousku...A máme brečet? Prej jim došel vzduch hned, jen co se zavřely dveře. A co má bejt? Tak nemaj bejt blbí a do toho kamionu nemaj lízt Vůbec nejlepší  by bylo, aby zůstali doma- Svět je prej zdrcen....Já netruchlím, není mi jich líto ...Vůbec! Je to lůza, špína a živel, co sem nepatří. A kdo jim pomáhá tak ať si je vezme zadarmo domů a žiiví si je sám, když je anděl štědrosti a samaritán! Já tuhle zemi ani Evropu zčernat nenechám!

Dost vážně by mě zajímalo, jestli by se Syřani, Afgánci nebo další příslušníci národů, které sem lezou, zachovali tak, že by nás vytahovali ze člunů, dávali nám ubytování. jídlo a vůbec nám dávali politický azyl, ldybysme mi jim naoplátku ničili ty detenčákym kam nás umístili. Chci to fakt vidět v opačným směru. ...:) Docela bych si na to zamluvil královskou lóži. Asi by mě vymetli rychlostí blesku už jen proto, že nejsem muslim. neuznávám Alláha, právo šarríja, chovám se k ženám jako k dámám, neuznávám mnohoženství atd.

Ne, pro ty oběti netrucchlím, pro tohle fakt mý srdce nekrvácí. Mnohem víc mě zasáhne, když vrcholová sportovkyně utrpí fatální úraz při tréninku a nikdy už nebude chodit. To je lidská tragédie, toho lituju a hledám i možnosti, jak jí pomoct. Ale pro těch 71 mrtvých neuroním ani slzu. Ani omylem, jen mne mrzí. že.  " konec printscreenu Jakuba Jandy. Možná dobře, že se nedozvíme, co Daniela Kalendu mrzí, protože tohle je opravdu lidská tragédie, když se narodí takovýto člověk a ještě dostane moc. křesťan jen podle politické přílušnosti a kariérista.. Myslím, že jestli někdo vůbec patří do detenčního tábora, pak je to člověk takovýchto kvalit. A mimochodem, pan Kalenda vůbec netuší, že povinnost poskytnout azyl každému, i modloslužebníku je pevně zakotvený koránských přikázáním. Však jsou také velké uprchlické tábory již ve všech muslimských zemích od Asie po Afriku. Žel bugr který v Asii i Africe napáchal bílý muž je větší, nsž je kapacita těchto zemí.

a jiná ukázka: 

 
7 hod · 
 
 
 

Česká televize na svém kanálu Zmrdéčko chystá nový pořad Chcete mě? Immigrant Edition. Moderátorem bude léty prověřený Zmrdeněk Srstka, který již svůj talent vnutit lidem pochybné míšence opakovaně prokázal. Na výběr bude z mnoha uprchlíků všech velikostí ve všech představitelných odstínech černé barvy. Někteří občas trochu zlobí, mají tendence vyhazovat do povětří svůj pelíšek, ale to není nic s čím by si zkušený sluníčkácř neporadil. Pokud si odeberete samečka i samičku, nepochybně vás brzy potěší pravidelným přísunem potomstva.

STAY ADOPCE UPRCHLÍKŮ 

 Dvanácti tisíc Islanďanů podepsalo petici za přijetí uprchlík a řada z nich nabízí ubytování u sebe doma či je ochotna jim zaplatit letenky:http://zpravy.idnes.cz/na-dvanact-tisic-islandanu-chce-prijmout-migranty-fvw-/zahranicni.aspx?c=A150901_115535_zahranicni_ert 

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/379196-nechcete-uprchliky-zapomente-na-penize-z-bruselu-vzkazalo-rakousko.html 

 

Bible navádí k masovému vyvraždění lidí, kteří nechodí do kostela: (Soudci 21:10) Kmen JOBEŠ jeden den nepřišel do kostela. Kongregace k nim vyslala dvacet tisíc vojáků a přikázala jim: "pobijte mečem OBYVATELE JOBEŠ Galád." 
Pokud někdo znesvětí svátek, je třeba ho zavraždit: (Num 15:32-36) Když na poušti přistihli muže, který v den odpočinku sbíral dřevo ..... celá pospolitost ho vyvedla před tábor a tam ho ukamenovali k smrti. 
Bůh přikázal, "Každý si připněte k boku meč! Jděte ... a zabíjejte své bratry a přátele! (Exo 32:27-28) 
Bible navádí k válečným zločinům a zločinům proti lidskosti (deuteria 2010-14) "Když se přiblížíš obleženému městu nabídni mu mír. Potom když ti odpoví mírem a otevře brány, všichni lidé, které tam najdeš budou ti platit a budou ti sloužit. Pokud jejich cílem bude bojovat s tebou a ne vyjednávat, pak je oblehni. A když tvůj věčný bůh vydá město do tvých rukou všichni muži projdou ostřím meče .... vyrabuješ celý .... jejich majetek 
Bible navádí vojáky, aby vraždili i děti a ženy, ale aby si ponechali panny pro svou vlastní sexuální potřebu. (Numeri 31:14-18) Tak teď pobijte všechny chlapce mezi dětmi a zabijte každou ženu, která znala muže tak, že spala s mužem, ale všechny dívky, které neznaly obcování s mužem, ponechte na živu pro sebe. 
Bible navádí k tomu, abys zavraždil každého, kdo tě přemlouvá na jinou víru (Deu 13:6-10) .. pokud by tvůj bratr, syn matky tvé, nebo tvůj syn nebo dcera, nebo tvoje žena nejmilejší ... chtěli tě přesvědčit .... musíš je zabít, tvá vlastní ruka musí být první proti nim – musí je popravit

 

*****

http://www.migracnimanifest.cz/cz/index.html

amiourful
Bioranger, vášnivá sběračka hovínek, z nichž po domácku kuje zlato, správce i pro nefejsbukáře otevřené stránky Alternativní ekonomické školy proti dluhovému otrokářství. Motto: "Pokud vás přesvědčí, že se nic nezmění, tak se také nic změnit nemůže." Stránky jejího hnutí: http://serpentina-bioranger.simplesite.com přístup do všech blogů zde přes hypertextové tlačítko Kateřina Amiourová, poté na tlačítko blogy nebo http://vasevec.parlamentnilisty.cz/uzivatel/amiourful/blogy. K březnu 2020 je jich přes 800 - a vesměs neztratily nic na své aktualitě!!

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

amiourful

Mají to těžké, moc těžké Smějí požádat o azyl jen v jedné zemi a to bývá ta, která je zadrží a vezme jim otisky prstů, tedy Maďarsko. I přestto, že chtěli jinam, kde měli třeba už zajištěnou i práci. A pak je na cestě zadrží zde na 86 dní, za které je zkasírujou tak, že jim nezbyde dál na vlak. 

Ano, myslím si, že rissmu Čechů, Slováků a Maďarů je schopen vyvolat kvůli uprchlíkům, hraniční ozbrojený konflikt a případně válku ve střední Evropě. A to vše kvůli tomu populistovi v prezidentském křesle, jenž kvůli zájmu českých rasistů o svou osobu povolal ku pomoci českou armádu.

klokan

   Lze usuzovat, že uprchlící z blízkovýchodních zemí i Afriky, při své cestě do západní Evropy, budou muset mimo jiné překonat taktéž řeku Dunaj i v místech kde dobách antických tvořila Limes Romanum. Takto se děje v rámci dalšího stěhování lidstva. Asi za týden budou USA válečníci pod hlavičkou agresivního vojenského paktu, manifestačně překonávat ze směru severního tutéž řeku zřejmě v kolových či i pásových  obrněných vozidlech za účelem dalšího vojenského cvičení. Nelze zapomenout tu skutečnost, že exodus jedněch, zapřičinila právě neokoloniální politika reprezentantů nových světových pořádků, kteří nás již zavedli na pokraj  další světové války. Z válečného pokřiku různých exponentů USA v ČR jest mi již nyní šoufl respektive přímo evomovatně. Děkuji za další osvětový článek v rámci boje proti zde se vzmáhajícímu rasismu, nedílné to součásti,, otevřené teroristické diktatury nejreakčnějších, nejšovinistějších, nejiimperialistitičtějších živlů finančního kapitálu".