Jak se hraje hra na ruského agenta

obrazek
8.5.2018 19:03
Hra na ruské agenty se u nás hraje už dlouho, hraje se i v Americe! Dodatečně budu sbírat ještě další poznatky o tom, jakých obratů nabírá tato hra u nás! Především jakékoliv zprávy z konference držitelů jediné pravdy a jediného správného názoru "Stratcom summit". Stavím Most inteligence, ale nečekám, že se někdo přidá!

Takže  - jak se to hraje v Americe (via Lee Camp): 

"Vítejte v Novém světovém pořádku  hlavního proudu médií:

- Podporujete Bernieho Sanderse nebo Jill Steinovou? - Pak jste ruský agent!

- Pochyboval jste někdy o tom, co korporátní média říkají? Pak jste ruský agent. 

- Volala jste někdy po transparentním přepočítávání hlasů místo černých volících skříněk: -Jste ruský agent.

- Pochyboval jste někdy o oficiálních vysvětleních CIA, FBI, NSA, apod.? Ruský agent.

- Bojoval jste někdy proti ropovodu, dolování, těžbě na vašem dvorku, ve vašem městě nebo státě? Ruský agent.

- Volal jste někdy po ukončení jedné z našich nekonečných válek? Ruský agent. 

- Někdy  jste veřejně protestoval proti čemukoliv oficiálně podporovanému? Ruský agent! ukázka - https://www.hlavnespravy.sk/neuveritelne-rusofobia-dosiahla-novy-rekord-americanom-sa-podarilo-spojit-smrt-vietnamskych-migrantov-ruskom/1946278?fbclid=IwAR2SXRRgAaevuPOKDhYmg418cR0Yv2o-giTjmhNLYCU2njuU_4ze6B2wJLA

Hádám, že jsme ruskými agenty všichni!" /Studie prokázala, že 78% amerických demokrtů věří mylně tomu, že Rusové změnili výsledek voleb: http://liberalvaluesblog.com/2018/08/23/gallup-poll-shows-78-of-democrats-mistakenly-believe-russia-changed-election-results/ )

A přituhuje:  "Zákonodárci obou stran se pokoušejí dát Trumpovi ještě víc tyranských pravomocí tím, že značně rozšíří neomezenou vězeňskou klauzuli Obamy o NDAA, která umožní armádě držet jakéhokoli amerického občana ve vojenské vazbě navždy bez obžaloby/(obvinění?)."   https://t.co/iPGGSwfNpY (Pozn. předchůdce tohoto zákona z Obamovy éry a roku 2012 toto umožňoval jen u lidí nějak zapletených do 911 a podpory AlKjdy či Talibanu. Snad.)

****

A teď u nás: konference v Praze řešila reakci na dezinformační kampaně.   http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/konference-v-praze-bude-resit-reakci-na-dezinformacni-kampane/1616733  Nikde žádný výstup z konference! Uf  záznam prvního setkání NATO 26.9.2017 na téma strategické komunikace a dezinformací má 6 hodin! https://www.youtube.com/watch?v=5IsISLulK7U. 2.5.2018 den před konferencí předseda  Vojenského výboru NATO generál Petr Pavel naživo. v Interview, o ruské agresi od 9:20 min:   http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10095426857-interview-ct24/218411058040502  - jako výkon v oboru lhaní naprosto kreativní a rafinované, chápu, proč tu funkci má!  Řekl zhruba: " V boji proti ruským dezinformacím má svou roli nejen ministerstvo obrany a vojáci, jsem přesvědčen, že je to úloha mnoha ministerstev a vlády." Docela by mne zajímalo, zda-li toto hodlají tolerovat komunisté.

BUCH! Začíná přituhovat, protože ten docle, kdo byl u internetu v těchto svátcích, musel nabýt přesvědčení, že prezident Zeman vedl dezinformační kampaň o novičoku a také všichni ti, kdo popríají, že jsme bli osvobozeni Američany. Slavííme přece Vítězství České republiky. Pokud já se pamatuji, tak Česká republika byla osvobozena. Rusy, Fakt. Osvobození Československa Rusy stálo 122 - 144 000,. Také zde zemřelo asi 30 000 Rumunů. Američany to stálo životy 116 osob a miliony žvýkaček. Plzeň osvobodili plzeňští antifašisté sami. Fakt. Rusové také proti nám nic nemají (a kdyby nás chtěli připojit, udělali to v 68, kdy mezi námi a jimi nebylo několik nezávislých států) a NATO nás nechrání a neuchrání před ničím. Fakt.  Jiří Matuszek:"Otázkou ovšem je, jestli nás NATO opravdu brání. ... velké členské státy naprosto nehledí na mínění ostatních členů při plánování výpadů do nečlenských zemí. Jde o ztrátu suverenity, která se v podstatě rovná okupaci. Kdybychom vystooupili a NATO nás oficiálně obsadilo, stal by se faktický stav zřejmý i navenek."

 Je absolutně nepřijatelné, aby se vnitrostátní diskuze řídila zvrhlými přáními jestřábů z NATO!  Je absolutně nepiřjatelné dopustit, aby se doktrinální dirigismus promítal do všednodenní komunikace členů národa! Je naprosto nepřijatelné, aby byl vyvíjen talk na sypání si popela na hlavu za občanské postoje  jeho poilitickými entitámi (neřkuli běžnými občany), jak patrno zde:   https://www.youtube.com/watch?v=wWLWh41qZcc

Držitelé jediné pravdy a jediného správného názoru všechny ostatní obviňují ze zaprodávání země (Rusku)  Není-li to podle pravidla Hitlerova ministra propagandy Josefa Gobbelse "Obviň druhou stranu z toho, čím jsi se provinil!" ? 

PROSÍM! Nezapomínejte chodit na náš dezinformační a manipulativní web!    http://www.evropskehodnoty.cz/fungovani-ceskych-dezinformacnich-webu/weby_list/ příspěvek správce na stránce Česká(R) eoluce - skutečná demokracie TEĎ:  Jan Cemper: Upozornění: Články s proruským zdrojů (čti protčeských) budu rovnou mazat. Jedná se o propagandu zaměřenou proti naší zemi. Jedná se například o AC24, Sputnik, Aeronet, Parlamentní blitky a další...

Perla z 9.5.2018: Moderátorka ČT: "známe z našich dějin také takové kontroverzní postavy jako byl generál Koněv?" Historik Mucke (Muecke): "Ano, někteří hitllerovští generálové potom pracovali v Budeswehru, také bychom na ně mohli nahlížet takto kontroverzně!"...a o půl hodiny později oslavil Den osvobození vojenský historik plk. Stehlík: "některým lidem se po anexi Krymu vrátily vzpomínky na to, že také osvobozování nebylo bez problémů - přepadení, loupeže a vraždy českých obyvatel..."

o další půlhodinu jsme se na ČT dozvěděli od Jakuba Szántó, že "Izrael chce zabránit tomu, aby se syyrsko-izraelské příhraničí stalo militarizovanou zonou." A proto izrael Sýrii, resp. Golany a její průmyslovou oblast al-Kisva jižně od Damaku, bombarduje. Zaútočil jako první a začal pět minut po americkém vypovědění smlouvy s Iránem (odkaz níže). Myslím, že někdo nemůže mít pochyby o tom, že závěry Stratcom summitu, resp. studená válka, jsou již dávno u nás v plném proudu. Kdy přesně došlo k nepřátelskému převzetí ČT, si ovšem nikdo nepamatuje. 

Nejsem si ani jistá, zda Irán nebo Sýrie na izraleský útok nějak odpověděli. (Seznam prezentuje asi video z nějaké hry, kde je vypáleno asi sto raket, pod videem je vak napsáno, že vystřelil jen 20x. Konkrétně jsem nalezla toto video u Guardianu, jakožto vzdušnou obranu Sýrie protiizraleským útokům.), v každém případě ČTpd druhého dne nás bombarduje zpravodajstvím, že Izrael reaguje odvetou, (Rozumějte : bombarduje znovu, masivněji.) V každém případě je třeba si přiznat, že nyní již nemůžeme věřit ČT ani slovo v žádném příspěvku, u něhož lze tušit jakýkoliv vojenský zájem, byť i jen nepřímý nebo dlouhodobý. 

Doporučené: odkazy na izraelské útoky zde hned pod perexem:   http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/netanjahuovy-maluvky-o-iranskem-jadernem-programu-jsou-neopodstatnena-detinska  a zde dobrodinec Netanjahu sděluje, že 
Sýrii bombarduje, aby zabránil prchání imigrantů do Evropy:http://www.newsweek.com/israel-bombs-syria-stop-refugees-fleeing-europe-netanyahu-977123

http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/tomas-haas-nova-uroven-propagandy 

http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/el-mish-proc-chysta-policie-obzalobu-kvuli-muslimske-knize

http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/john-muthukatocenenimi-postizeny-svet

6.11.2018 Jak funguje East Stratcom Task Force aneb potírání strategických informací z  Ruska:  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/az-tretina-cechu-veri-lzim-rika-muz-ktery-v-bruselu-bojoval-proti-ruske-propagande-59751?dop-ab-variant=3&seq-no=1&source=hp

12.2.2019 Bezpečnostní služba EU varuje před návštěvou konkrétních bruselských restaurací. Navštěvují je agenti Číny a Ruska.  http://casopisargument.cz/2019/02/12/v-bruselu-jsou-cizi-agenti-ve-steakhousu/?

13.2.2019 Vyyšetřování ruského vlivu na americké volby končí, neblo nic prokázáno: https://strategickemysleni.info/2019/02/vysetrovani-ruskeho-vlivu-na-americke-volby-konci-nebylo-nic-prokazano/?

Hudbička: https://www.youtube.com/watch?v=oZjWa_sCzWg

amiourful
Bioranger, vášnivá sběračka hovínek, z nichž po domácku kuje zlato, správce i pro nefejsbukáře otevřené stránky Alternativní ekonomické školy proti dluhovému otrokářství. Motto: "Pokud vás přesvědčí, že se nic nezmění, tak se také nic změnit nemůže." Stránky jejího hnutí: http://serpentina-bioranger.simplesite.com přístup do všech blogů zde přes hypertextové tlačítko Kateřina Amiourová, poté na tlačítko blogy nebo http://vasevec.parlamentnilisty.cz/uzivatel/amiourful/blogy. K březnu 2020 je jich přes 800 - a vesměs neztratily nic na své aktualitě!!

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.