Je libo humr nebo šnek za pár tisíc z vašich daní?

obrazek
20.8.2014 20:52
Devět tisíc korun českých, pro někoho to je měsíční plat, pro jiného „nadčlověka“ pouze účet za oběd v restauraci. A navíc proplacený z kapes nás všech, tedy daňových poplatníků.

Starostka Prahy 3 a místopředsedkyně pražské „topky“ Vladislava Hujová tímto drzým způsobem naložila s radničními penězi.

Bývalá systémová inženýrka zřejmě přijímá špičkové reprezentace z dalekých zemí, jinak si to ani neumím vysvětlit. Dle mého názoru jsou platy starostů poměrně vysoké a není vůbec žádný důvod si nechat proplácet takto drahé soukromé obědy. Pokud už k této situaci dojde, tak by si to měla zaplatit sama z vlastní kapsy. Navíc paní starostka má evidentně málo práce na radnici, tak tráví svůj volný čas po luxusních francouzských restauracích.

Myslím, že takto otrlý by byl málokdo, i když v dnešní době se u této strany není čemu divit. Já bych si to osobně nedovolil a radniční peníze použil na něco prospěšnějšího, navíc v době kdy Evropská unie prochází krizí a vysoké procento lidí se ocitá na hranici chudoby, tak toto už působí na veřejnost jako výsměch. Pevně věřím, že za tu cenu vyjednala něco prospěšného, co má mnohem větší hodnotu a nešlo pouze o „tisícové“ plkání.

Ing. Pavel Janeček, kandidát do Zastupitelstva města Náchoda

www.janecekpavel.cz

janecekpavel
Kandidát do Zastupitelstva města Náchoda za KSČM
Klíčová slova: Hujová, humr, starostka, TOP09, volby, výsměch

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.