Je pirátik Peksa tak hloupý anebo jenom zlomyslně lže?

piratska vlajka
24.1.2021 07:32
Naši nechvalně známí mládežníci z PUS - Pirátské udavačské strany vzali ten už předvolební boj o moc ve státě hodně útočně a nikterak se netají svými ambicemi obsadit Strakovku ztečí a především pořádně zamést s tou současnou vládou, vyházet je, odstavit, sebrat jim snad i volebné právo.

Alespoň tak se dají vysvětlit slova jednoho z nich v rozhovoru zde: https://www.parlamentnilisty.cz/.../Babis-at-uhne-mladsim.... A ano, je to dokonce europoslanec, který nás, náš stát zastupuje v Bruselu, až na takovém postu je tento zcela evidentně nekvalitně vzdělaný mladý člověk, který tak vehementně touží být členem přístí vlády.

Je tristní, že tito lidé, kteří namnoze rozumu ještě moc nepobrali, ale jsou plni agresívní drzosti až nevychovanosti, zcela prosti jakéhokoliv respektu, natož tak přirozené, elementární úcty a slušnosti, ovlivňují a přímo manipulují s docela značnou částí voličů.

Těžko říct, zda konkrétně tento pirátik, Mikuláš Peksa, je opravdu tak málo a špatně vzdělán až hloupý, anebo je to záměrná, manipulativní lež od něj, když tvrdí veřejně, že: "ti kádři, kteří to tady vedli před rokem 1989, jako je pan premiér Babiš ... " Takže doslova bulíkuje voliče, především ty méně přemýšlivé (ostatně, kdo volí PUS, opravdu nemůže nějak hlouběji a víc přemýšlet, z logiky věci, aniž bych se chtěla těchto lidí nějak dotknout), snaží se jim namlouvat, že Andrej Babiš byl mezi těmi, kdo tuto zemi vedli před rokem 1989. No jo, asi z pozice obchodního zástupce v Maroku, pravděpodobně, dle "myšlení" tohoto pirátika, formou videokonferencí pomocí internetu ... Obyčejná hloupost, nebo hloupá, zlomyslná lež?

Jak bychom, nedej moudrá přírodo, dopadli, kdyby se vlády ujali tihle mamlasové spratkovití, dokládá i další jeho "hluboká" myšlenka, týkající se obecně práva: " ... hnutí ANO, na které by se měly zákony nejvíce vztahovat" Takže, dle pirátika, právo by se mělo vztahovat na někoho víc, na někoho méně. Vskutku by nám tady ti chtiví moci smradi chtěli zavést prapodivnou demokracii, státní systém ve stylu - MY budeme určovat, na koho a jak se bude uplatňovat právo. No to bychom opravdu, ale opravdu skončili. Všichni, kteří by se nehoufovali pod černou vlajkou s lebkou a hnáty. Byl by to takový novodobý nacizmus, kde by byli lidé a podlidé. Kdo toto může volit?

Omleté již, vyčpělé lži o Babišovi a jeho "český premiér tímto způsobem hrabe pro sebe" v souvislosti s novým zákonem o kvótách na potraviny, Peksa dál, nepřerušeně, konzistentně šíří. "pokud si chce český premiér postavit odbytiště pro svoje výrobky, protože všichni víme, že je majitelem největší české zemědělské firmy (Andrej Babiš byl proti tomuto návrhu, pozn. red.)". Naprosto bez jakýchkoliv skrupulí, bez sebemenšíhio argumentu, prostě si tento mladíček sprostě vymýšlí, lže přímo excelentně. A to je taky ta manipulace - hleďte, on je ten Babiš strašný, to my, my jsme zcela transparentní, čestní, rovní bla bla bla. Jo, až na ty křivárny a manipulace, korupci a jánabráchizmus v Praze, kterou si po pirátsku obsadili a kálí na ni, jako ti ptáci na neuklízené a zanedbané mosty v ní. Kde si rozdávají miliony na kdejaké stupidity. Toto vládnout v celé zemi, bylo by to v celostátním měřítku a formě. Větší města plné "Klinik", duhových pochodů a provoněné marihuanou.

Nicméně si loupežníci natolik věří a věří že se jim uvěří, že jim není hloupé lhát naprosto o všem. Nic prý tady nefunguje, zato když budou vládnou oni, tak vše půjde jak po drátkách. Teda vše bude digitalizováno, oni jsou těmi spasiteli, největšími odborníky na vše, dokonce jejich šéf je "původním povoláním databázový architekt". A prý "přinášíme nejlepší program ze všech politických stran, který osloví nejvíce voličů." To je, panečku, sebevědomí. Až samožerství.

Pirátská udavačská strana prostě má jasno (volby - nevolby) - budou muset uhnout a uvolnit cestu někomu mladšímu, kdo tomu rozumí. Rozuměj rozumí tomu jenom oni. Také "Lidi, kteří to nyní řídí, je třeba odstavit". Volby - nevolby, anebo jak si to loupežníci představují, raději nedomýšlet.

Přemýšlejte, prosím, voliči v naší krásné zemi, toto tady chceme? 

Růžena Chrastekova
Řadová občanka, zajímající se o politicko - společenské dění v naší zemi

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.