Jisto-jisté programy TV Barrandov

obrazek
22.12.2017 23:06
• Jaromír Soukup moderuje pořad „Týden s prezidentem“. • „Kauzy Jaromíra Soukupa“. • „Duel Jaromíra Soukupa“. • „Aréna Jaromíra Soukupa“. • „Vánoční instinkty Jaromíra Soukupa“. • „Silvestr Jaromíra Soukupa“.

Další - vysoce pravděpodobné pořady TV Barrandov

·     Pohádka „Pyšný princ“ s Jaromírem Soukupem v titulní roli.

·     „Mrazík“ – ruská klasika ve vylepšené české verzi. Původně pyšného a posléze zeskromnělého Ivánka skvěle psychologicky ztvárnil miliardář Jaromír Soukup, který však díky svému obrovskému tvůrčímu přetlaku byl schopen současně alternovat i poněkud „hrbolatou“ a značně uječenou Babu Jagu.

·      Americkým Hollywoodem se nesou zvěsti o potenciálním vstupu Jaromíra Soukupa mezi místní akční hrdiny. Údajně má být producentem a současně i představitelem hlavního hrdiny velkofilmu natočeného podle jeho vlastního scénáře s názvem „Něžný Rambo“.

     Z dobře informovaných kruhů od skupiny Warner Bros se ke mně donesly informace o dosud utajovaném, velkém čtyřdílném, životopisném filmovém projektu s pracovním názvem „Český kmotr I, II, III a IV pojednávajícím o životě a díle Jaromíra Soukupa.  

    Dále odmítám pokračovat, protože bych prozradil detaily skvěle se rozvíjející koncepce TV Barrandov vycházející z nepatrně upraveného hesla z Dumasovy knihy Tři mušketýři, které v tomto případě zní:

     „Všichni za jednoho!“

 P.s. Mám však jednu vážnou obavu, a totiž tu, aby se mi doma po zvednutí záchodového prkénka rovněž neobjevila usměvavá a milá tvář naprostého všeuměla a budoucího (odhaduji) prezidentského kandidáta Jaromíra Soukupa.

   Václav Husák

Vaclav Husak
PhDr.Václav Husák - novinář (ČTK, Svět v obrazech).

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.