Jsme nejhorší v řešení koronakrize? Plody špinavého politikaření opozice, za vydatné pomoci ČT

2.3.2021 09:51
Urputná touha opozičních politiků znovu vládnout a znovu si přikloňovat, těch nových jít ve šlépějích svých vzorů z první skupiny, být za každou, doslova a do písmene za každou cenu v čele státu, to je prachjednoduchá příčina celé této naší současné mizérie v boji s COVID krizí.

Vláda, i přes pochopitelné a v celku nepodstatné chyby řídí stát v tomto krizovém období zcela standardně a srovnatelně s ostatními zeměmi v Evropě. Různá opatření, nouzový stav, zavřené obchody, služby, dnes už i omezení pohybu – která země v Evropě to nemá, neměla? 

Jenomže to bychom se museli, hlavně teda politici opozice, chovat jako třeba v Portugalsku, anebo ve Velké Británii, kde si opoziční politici odpustili to špinavé, nechutné politikaření a táhnou za společný provaz, chtějí vybřednout z téhle covidové mizérie.

 

Tady ne, tady se právě tato hnusná zdravotní krize, situace, zřejmě velmi hodila opozičním politikům, je to evidentně voda na jejich mlýn, který má semlít toho ďábla Babiše a jeho hnutí ANO. Protože je lepší než oni, vyhrává volby, lidé ho chtějí do vedení země a preferují ho s velkým náskokem a to se jim ani trošku nelíbí, opozičníkům.

 

Co už metod a způsobů boje proti Babišovi vystřídali, co už pseudokauz uměle vytvořili, samozřejmě za vydatné pomoci mainstreamu, především ČT, Seznamu a jiných dezinformačních médií!

 

Co už udání, prachsprostého, smyšleného bonzování, žalování, práskání se vytvořilo, poslalo do Brusele, podalo tam, že ano, loupežníci z PUS – Pirátské udavačské strany, že ano pane Zdechovský a lidovci proradní vůbec?

Opoziční politici vesměs, i komunisté a Okamurovci, a bohužel i někteří koaliční spojenci, viďte pane Petříčku ve službách Pocheho furt, podrývají vládu, podsouvají neustále a vytrvale oanům, aby vládě nevěřili. Že všechna ta proticovidová opatřejsou špatná, k ničemu, v podstatě je štvou a poňoukají, navádějí, aby je sabotovali, nedodržovali, ignorovali.

Politická opoziční reprezentace jde tvrdě vládě po krku už od samotných voleb, ale to, co se děje v současné době, je víc jak strašné!

Ta nenávist, zášť, nízvist a zloba jsou přímo hmatatelné. Zlobou prodchlá šéfka podistraničky Pekarová dokonce jde tak daleko, že žádá, důrazně, aby se premr, edseda vlády, vítěz voleb, upozadil, aby nevystupoval tolik na včejnosti. Až tak! Zapoměla dodat, aby jenom makal, né osmnáct, ale dvacet hodin denně, ona tu prezentaci před kamerami, hlavně spřátelených tv stanic, hravě zvládne. Také zvdá, je mičkem hledáčku kamer hlavně ČT. To už není jenom drzost, to je arogance a chorá povýšenost par excellence. Zrovna tak veřejné mistrování ministryně spravedlnosti od jejího stranického kolegu, mladíka nezkušeného, sotva vystudovaného, předeím ale nevychovaného a drzého, za asistence silně protivládho moderátora ČT Moravce. Ale nejsou to jenom tihle dva nenávistní a moudrosti naprosto prostí politici, je jich mnohem víc ze strany opozice.

Útoky veřejnoprávních (za ne peníze existujích), ale i některých soukroch médií na premiéra a prezidenta státu jsou čím le tím víc neurvalejší, sprosté a žádné lež opozičních politiků, těmito médii radostně a s chutí šířena, není dost úderná, přitvrzují.

Rozeštvávají lidi, občany, podprahově ale i zcela otevřeně jim podsouvasvoji vlastní nenávist vůči vízům voleb, esdčují je o tom, že e, co vláda a prezident činí, činí špatně. Oni, sice bez jakékoliv odpovědnosti a tíhy vlády, ale jedině oni jsou, dle nich samotných, schopni vše řešit na jedničku. Dělají ale pravý opak. Sabotují práci vlády, zí jí klacky pod nohy, přinejmenším. K tomu na ně hází všechnu špínu světa, aniž by jim docházelo, že to je jenom a pouze jejich vlastní špína.

Všechny ty zbytečné oběti coronavirové krize jdou na vrub naší nenávistné politické opozice, která se neštítí i v této situaci, anebo právě v ní, špinavě politikařit. Místo aby podpořila, spolupracovala s vládou, pomáhala jí. Nám všem, občanům země. Jdou si pouze a jenom za svými partikulárními, sobeckými zájmy, lidé je vůbec nezajímají. Pokud, pravda, nejde o jejich hlasy ve volbách. Po nich zase, opět ne, ani náhodou. Na rozdíl od současné vlády, která se o lidi, především ty potřebné, stará, což je doložitelné. 

Růžena Chrastekova
Řadová občanka, zajímající se o politicko - společenské dění v naší zemi

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.