Jsou již Wagenknecht a Schwarzenberg v hledáčku BIS?

19.7.2020 06:53
Je už načase, aby naše Bezpečnostní informační služba (BIS) začala pracovat vskutku kvalitně a v zájmu naší země a jejích občanů, nás všech a přestala být poslušným lokajem americké Central Intelligence Agency (CIA), od které dostal vyznamenání její současný ředitel Michal Koudelka. Zcela zřejmě za to, že on a jeho BIS daleko víc a poslušnějí slouží USA, než naší zemi, nám všem.

O tom, jak neslouží BIS, v souladu se svým posláním a za peníze nás všech, České republice, jak nehájí zájmy našich občanů, nepřispívá k naší prosperitě, suverenitě a pevnému systémovému ukotvení naší demokracie, je přesvědčena naprostá většina lidí, ať už o politiku se moc nezajímajících občanů, tak odborné veřejnosti i mnoho politiků. A doslova si o tom cvrlikají už i ti pověstní vrabci na střechách.

Snad je to také zhrzeností a takovou osobní mstou toho ředitele BIS, kterého opakovaně odmítl jmenovat generálem prezident republiky a nazval ho a jeho podřízené čučkaři.

Všechny ty přešlapy, mírně a slušně řečeno, kterých se instituce, která má chránit stát, potažmo jeho občany před bezpečnostními riziky.
"Bezpečnostní informační služba získává, shromažďuje a vyhodnocuje informace o rizicích ohrožujících bezpečnost a strategické zájmy České republiky, demokracii a svobodu. Její práce ale nekončí jen pouhým upozorněním, úkolem BIS je hrozbám předcházet a nebezpečí eliminovat." Toto sděluje veřejnosti BIS na svých stránkách.

Jak nás teda BIS chrání např. před činností senátora Wagenknechta, který "vehementně usiluje o poškození vlastní země", jak píše i Ondřej Neff na svém Neviditelném psu, a pokračuje: "„Je na světě ještě nějaký takový stát, který ostřeluje vlastního představitele skrze soudní orgány mimo vlastní stát? O něčem takovém, jako je loajalita vůči státu, pan Wagenknecht asi neslyšel. Za úvahu stojí zažalovat senátora Wagenknechta za křivou přísahu,“ pravil Neff v textu na Neviditelném psu v narážce na senátorský slib, v němž se Wagenknecht zavázal, že bude svůj mandát vykonávat v zájmu všech voličů, tedy i v zájmu voličů ANO, kteří by si zažalování Andreje Babiše pravděpodobně nepřáli." https://www.parlamentnilisty.cz/…/Neff-uderil-na-senatora-W…

Jak nás naše BIS chrání před vskutku zlovolným vůči našemu státu a jeho občanům cizákem, který podvodem těsně po listopadu, za pomoci Havla, získal naše občanství a později také né čistou cestou i restituce, poslancem Schwarzenbergem, který podněcuje k nepokojům a přimluvá za vzpouru Romů u nás, po vzoru afroameričanů v USA a českou majoritu nazval jako „hovada“ https://www.parlamentnilisty.cz/…/Knize-z-veprina-Jste-duka… 

Tihle dva odporní až lidé nejsou ale jediní, co jednají a doslova jdou proti zájmům a bezpečnosti našeho státu, občanům. Jsou jimi i mnozí radikální Piráti, silně sympatizující s Antifou. S tou Antifou, kterou paradoxně ti Koudelkovi a naší BIS praví šéfové v USA a její CIA, považují za nebezpečnou, extremistickou organizaci. Nebijí se tady trošku zájmy s poslušností naší Bezpečnostní informační služby? https://www.parlamentnilisty.cz/…/Vyprask-Piratum-jaky-tu-d…

Mám za to, že nebijí, protože veškeré výstupy a veřejnosti sdělované informace, propuklé a na povrch vyplulé, až stupidní aféry našich vnitřních zpravodajů, ukazují na to, že, na rozdíl od jejich pravého poslání, BIS záměrně škodí této zemi, nám všem občanům. Navíc podněcuje veřejnost k nenávisti vůči řádně, demokraticky a svobodně zvoleným, nejvyšším politikům státu, nevšímá si vůbec anebo bagatelizuje nebezpečné, byť zatím ještě verbální, útoky na ně. Označuje legitimní parlamentní stranu jako extremistickou, aniž by měla k tomu jakékoliv relevantní důkazy, protože kdyby měla, tak jí prostě zakáže naše ministerstvo vnitra.

Instituce BIS nás stojí každoročně neuvěřitelné miliardy korun, měla by nás všechny za ně, za ty nekřesťanské peníze, chránit a pracovat v náš prospěch, ale, žel opak je pravdou. Menší sice peníze, ale i tak značné, nás stojí senátor Wahenknecht a poslanec Schwarzenberg, kteří také porušují svoji přísahu, že budou svůj mandát vykonávat v zájmu všech občanů státu a i v jejich případě je opak pravdou.

Tito dva, doslova škodiči našeho státu a nás všech, by měli být oficiálně, veřejně a potupně zbaveni svých mandátů, přičemž ten cizák by měl být poslán tam, kam patří, k těm, jejichž zájmy skrytě i otevřeně hájí.


A ta naše nechvalně slavná, čučkařská BIS by měla být celá zresetována, zreorganizována, nejlépe rozpuštěna a zřízena znovu tak, aby v ní byli lidé hájící zájmy České republiky, všech nás občanů.

Růžena Chrastekova
Řadová občanka, zajímající se o politicko - společenské dění v naší zemi

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

klokan

,, Samozřejmě soudruhu máte pravdu, ale otázka zněla, kdy a kým byl sepsán Komunistický manifest ?" ( Volně citováno)

                                                                                                                            M. Švandrlík. Černí baroni.

  V autorkou uvedných konkretnostech směřujících vůči BIS lze jí dát za pravdu. Ovšem jako užitečné se jeví tyto zasadit do rámce širších vývojových souvislostí. Nelze se především nevyjádřit k těm okolnostem co vlastně máme za stát, jehož zájmy by měla tajná naše služba ochraňavat. Fakticky se jedná o zbytetečky jakéhosi polostátečku se suverenitou blížící se  k nule,vlastně onen příznačný krmelec,  kde v montovnách  pracující lid, robotuje cca za čtvrtinu platů, pracujících těch zemí, v nichž se shlížejí naše novodobé elity. Tito naši pracující však prostředky ku své obživě jsou těmtito údajnými elitami nuceni obstarávat za ceny, rovnající se těm, za nicž nakupují pracovnící ze sousedství mající čtyřnásobné platy. Cestu při níž jsme dospěli k těmto výdobytkům přeci za těch téměř 31 let  dobře známe. Jako lid jsme se nechali opít rohlíkem, nechali si rozkrást a probendit národní majetek a stávají se z nás novodobí nevolnicí, kteří si poslušně nechají nasazovat novodobá jha jako nejen skutečné.. ale nyní pochopitelně i elektronické nátlamky. Zdá se, že již bylo vymalováno. Tak jako většina z nás zklamala, tak většinové zklamalui naši vrcholní političtí zástupci. Další vývoj bud záležet v sebereflexi každého jedince, že nyní proklamavoný bezbřehý individualismus není to pravé, ale spolpráce a solidarity, k níž by se mělo směřovat.  Na závěr samozřejmě nelze neuvést  odůvodňující formulku, abychom si po ránu nemuseli povinně čítat v Koránu. Tuto posvátniou knihu jsem uvedl, toliko z důvodu rýmování. Samozřejmě ať si každý věří v co chce, ale ke své víře by neměl nutit druhé.