Kalousek mě urazil

obrazek
25.6.2011 20:10
EU nařizuje, doporučuje , kritizuje, vyhrožuje a dokonce hodnotí chutě Evropanů.

Opravdu úrodný týden absurdit.

Východní Evropané mají jiné chutě a tak Coca Cola může být doslazena umělou náhražkou. Proč představitel našeho státu se nad tím nepozastaví a spolu s Celními orgány neprovede kontrolu potravin. Vždyť to je vlastně falsum. Takže vlastně spotřebitel je poškozen a poškozován úmyslně. A hned bych zahájil správní řízení a vypsal tučnou pokutu. Ejhle a on se nám začal krásně plnit rozpočet. Netrestal bych jenom prodejce, ale i výrobce za dohodu.

Pak jsem označen za prase rochnící se v žitě. Jenom to žito jaksi už není. Jeho na našich polích minimum. Už hodně dlouho jsem netlačil nákupní koš, který by přetékal. A proč?

Párky jsou samá sojová mouka a drůbeží separát, jogurty (syrovátka, škrob, želatina), máslo nastavené rostlinným tukem a nebo vodou, sýr některé by ani prase nežralo(opět rostlinný tůk), zmrzliny a šlehačky to mléko nevidělo ani z rychlíku, čokoláda (prášek ze svatojánského chleba), šunka, uzené bůčky, slanina to je hnus v igelitu, kečupy samá jablka, konzervy plné kůží a sádla, po dnešním pivu by mniši zhubli, šampus je ve skutečnosti perlivé víno (víno a kysličník uhličitý), rybí filé injekčně přidána voda s moukou a zamraženo, uherák není uherák (není z čeho vyrobit hovězí dobytek ubývá), některá zelenina smrdí a vzdáleně připomíná třeba květák, rajčata se sklízí zelená a v boxech dozrávají pomocí plynu, jablka dostanou tolik dávek postřiku (20 i více krát).  ČSN se červená, všechno je dovoleno.

Dobrou chuť! Na zrál čas, na zrála doba opět oprášit socialistické  ESO obchody.

Ano, pane Kalousek nejsem prase! To všechny vlády dovolily nesmyslný rozmach marketů a jejich nekvalitní zboží. A dovolily zardousit malé obchody a zemědělství.

Zase jeden ministr p. Kalousek vidí, že venkov jaksi s kvétá a on?  Jeden z prvních ministrů zemědělství byl  MVDr. Kubát a tomu vesnice ležela v žaludku. Pracovití lidé si postavili nebo opravili domky za pomoci přátel a příbuzných. Dá se říci během druhé směny po návratu z práce. Co chci říci, pan Kubát byl prvním hrobařem českého zemědělství spolu s p. Klausem.

Pane ministře Kalousku, ty domky, co dnes vidíte na vesnicích si postavili pomocí hypotéky lidé z paneláků a řada zbohatlíků. Tito lidé již nevykrmují býky, nepěstují okurky a jinou zeleninu. Už nejsou krásné předzahrádky plné růží, mečíků a jiných květin. Ti to lidé se bojí o práci a tak mnohdy pracují nad rámec pracovní doby. Tyto lidi chcete trestat nesmyslnými daněmi. Vy, už tu rakev státní pokladny zakopáváte a nebo ji už máte naplněnou Semtexem.  Tento stát řízeně vedete ke krachu za podpory prezidenta a jeho rady: „Kostlivce nechte ve skříních a v trezorech. Já vím, kde všude jsou?“

Ptal jsem se proč?

Ono to je tak průhledné. Logika věci mi říká, co bylo nakradeno a uklizeno v zahraničí se nebude hledat a nebude možné viníkům zabavit. A tak obyčejní lidé opět přijdou o úspory díky p. Klausovi, tak díky Vám. A všichni Ti podvodníci pak přijdou a budou se před davy lidí bít v prsa a žádat o volební hlas. No na tohle už taky žaludek nemám. 

skodovka_1
Pravda poslední dobou nevítězí, protože pomluva letí světem a pravda si zavazuje boty. Otec vždy říkal, nejhorší je zrudlý lidovec nebo agrárník. V každém z nás je trochu solidarity a ideálů, tak si je přeci nenecháme vzít.
Klíčová slova: daně, vláda Petra Nečase

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.