Kalousek "říká": Jsem arogantní hlupák, kterému není rovno

obrazek
21.6.2013 16:49
Uvozovky jsem použil proto, neboť to o sobě neříká na plná ústa, pouze mi to vzkazuje skrze své názory. Z mého pohledu totiž jen arogantní hlupák na sebe může podat trestní oznámení za korupční jednání, které podle Kalouska spočívá v tom, že mu každý z trojice Schwarzenberg, Kuba, Stanjura nabídl pozvání na večeři, když za ně předloží v Senátu jejich společné návrhy, ač je to častá praxe, neboť poslanci běžně vytváří společné návrhy, které přednese, neboť jednací řád Sněmovny i Senátu nepočítá s vystoupením recitačního kroužku, jen jeden z nich.Když už arogantním hlupákem chce, jenom proto, aby zpochybnil(zesměšnil) aktuální kroky PČR (legitimního orgánu činném v trestním řízení) které v současnosti především hýbou  naší pravicovou politickou scénou, v mých očích být, tak by měl alespoň vědět, ať už došlo či nedošlo na gastronomické  plnění, že by měl trestní oznámení podat i na ty tři výtečníky, kteří ho dle něho upláceli, neboť korupční jednání není masturbace. Z logiky mého jen lehounce expresivního přirovnání totiž na uplácení musí být minimálně dva. A proto by měl být  v jedné osobě ministr a poslanec Kalousek, když už se chce stůj co stůj v mých očích chovat tak jak v názvu svého názoru fabuluji, alespoň přesný. Jeho nepřesností jsme si už totiž  užili víc než dost. Na některé si raději moc nepamatuje. Zvlášť na sedm stovek padáků za 110 miliónů korun, které už možná ve vojenských skladech bez sebemenšího Kalouskova náznaku o udání své osoby , po té, co se na jednom z nich zabil vojín Brichnin, podlehly hnilobě.

stvan
Není důležité co si o sobě myslím já, ale co si o mně myslí druzí.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

klokan

   V tamním rezervoáru sociálního a etnického napětí byly dnes opětovně rozdávány ,, Růže od Casanovy" ?

PS: Dle sdělení mají ve věznici poněkud jihovýchodním směrem, tedy na bývalém hradu Mírov, volné cely. Lze tam snad jednu rezervovat pro dočasný pobyt, zde pojednávaného nejobratnějšího politika při hře Vabank v Česku a okolí ?

stvan

Pane Kulíku, o zřizování rezervací pro jinověrce v žádném případě nestojím. Dnešní Duchcov je jejch předzvěstí. Z této situace mám mimořádný strach.

rku

TOP, tedy Kalouska, bude volit nejméně 0,5 milionů občanů. Komunisti kdysi pro takové šílence různé rezervace zřizovali.

novotny

V tom případě by bylo dobré pro takové šílence zřídit rezervaci, kde by jim mohly postupně vychládat pomatené hlavy.

stvan

Mám obavu, že by jste ho nehledal dlouho.Nejen cesty Páně, ale i myšlení voličů je nevyzpytatelné.

novotny

Chtěl by se setkat aspoň s jedním voličem, který by chtěl ještě volit Kalouska a zeptat se ho na důvody. Půjde zřejmě o nějaké sektáře nebo pomatence, nebo mu jde o nějaké finanční nebo poziční výhody, jinak to nechápu.

klokan

  I poněkud extenzivní výklad trestně právních norem,  by však  měl tohoto chytrolína z Bechyně, oblíbence nejrůznějších kmotrů, přivést kam patří. Tedy buď na smetiště, popřípadě do propadliště, dějin, nejefektivněji pak do kriminálu, k němuž jej osud přímo předurčil.

stvan

Podle mne ne, neboť to není jeho přímá řeč, což v textu vysvětluji.

rku

Pane Štváne,

nejsem si úplně jistý, ale neměla být v úvozovkách věta kterou Kalousek říká a ne slovo říká?