Kalousek se ponořil do Jakešovy řeky až po uši

obrazek
21.3.2012 12:26
V parlamentu probíhala rozprava o vyslovení nedůvěry této vládě. Řečníci z řad opozice k jejímu vyslovení snášeli reálné argumenty. Nebrat je vážně, dokonce je mimicky zesměšňovat, jak několikrát předvedla za řečnickým pultíkem sedící Karolína Peake, mohl jen člověk po narození sající z jednoho prsu drzost a z druhého mezilidskou bezohlednost. Ministr Kalousek (TOP09) šel ještě dál. Rozpravu využil k narážce na Jiřího Paroubka (NS-LEV 21), která dává tušit, že si po rozvodu neví rady se svoji sexuální orientací. Zkrátka a dobře, že neví kam patří...

Copak se sexuálně ukotvený heterosexuál, zvlášť v politicky vypjaté chvíli, zajímá o to, jestli barva vlasů jeho poslaneckého kolegy, který ho kritizuje, je přírodní či umělá? To je přeci "práce" nalíčených chlapců z mediálních módních policií, kteří s nepřehlédnutelným akcentem hodnotí osobu, která je zaujala.

Pravda, rozvod dokáže i s chlapem, který se dlouhé roky profiluje jako nepřekonatelný tvrďák, pořádně zamávat. Možná se ministr Kalousek v tuhle chvíli cítí sám jako kůl v plotě. To by totiž vysvětlovalo jeho mimo mísu vyslovenou narážku, která ve mě vyvolala vzpomínku na soudruha Jakeše. I on se cítil sám jako kůl v plotě a na jeho politickém projevu, plném nesmyslných hlášek, kterými chtěl poštvat posluchače vůči těm, které hodnotil, to bylo znát. 

A pak že nelze dvakrát vstoupit do téže řeky, neboť z filozofického hlediska je voda jiná, i my jsme jiní. Kalousek se do ní ponořil až po uši. 

stvan
Není důležité co si o sobě myslím já, ale co si o mně myslí druzí.
Klíčová slova: Poslanecká sněmovna

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

stvan

Antoníne a Martine, byla to prostě hrůza pozorovat vládní poslance, jak se snažili ostentativně dávat najevo, že je osud většiny národa nezajímá.

Martin Konečný

Tak za prvé, dávno nesleduji přenosy z parlamentu, poněvadž koukat se jak za moje, naše prachy se předvádí parta darmožroutů kdo je víc vtipný mě fakt neba. A jestli si myslí, že svým přiblblým humorem se zalíbí někomu z řad voličů tak se mýlí. Stejně jako nesnáším jak tam sedí, neposlouchá a čte noviny, zívá a jeden furt chrápe. Když se ti chce chrápat tak se na to vys.. a běž domů panovat. Nevím kolik má na hodinu, ale jestli je tam můj halíř tak je to jeden s nejhůře vyhozených. Považuji službu poslance za službu jako každou jinou. 

klokan

   Než poslanec Kalousek dokráčel k řečnickému pultu k přednesení faktické poznámky, dalo se předpokládat, že jako místopředseda politické strany TOP 09, v reakci na úderný projev poslance Paroubka, vysvětlí důvody trvání trojkoalice s politickou divizí fy. ABL i po jejím přejmenování, tedy,  aby bylo lze dále škrtat a mrazit, situace stále vyžaduje nějakého třetího do počtu. Důvod proč komentoval právě účes, projev skončivšího poslaneckého kolegy,  si dovedu vysvětlit náhlou inspirací po konzumací nějaké dobroty v poslanecké občerstvovně. Poslanec Rath s příslušnou pomůckou k objasnění této záležitosti  se zřejmě nějak opozdil. Poslanec Kalousek svou aroganci tedy uplatňuje i vůči svým poslaneckým kolegům, byť opozičním.

   Dnes tedy v parlamentu opět exhibovala se svým více méně protiústavním paskvilem, ohledně omezování svobody pohybu občanů poslankyně Řapková, nedbaje doporučení ochranců lidských práv. Trojkoaliční poslanci nás prosté občany tedy se svými osekávacími iniciativami vůči sociálnímu státu, šetřit určitě nebudou. Na občanech tedy zůstává svoji nespokojenost s těmito asociálnostmi rázně tlumočit, jakož i důrazně žádat jejich zastavení,  to nejpozději do 21. 4. 2012 a BUDE VYMALOVÁNO. 

PS: Trojkoaličníci chtějí občany vykazovat za meze obce, občané by měli tyto taky poslance vykázat z parlamentu a to taktéž s těmi polstrovanými seslemi.