Kam s nimi?

obrazek
9.10.2017 16:18
Nepatrně pozměněný titulek legendárního fejetonu Jana Nerudy však vystihuje i současný problém Evropy způsobený invazí statisíců až miliónů v naprosté většině nám nepřátelských jedinců.

Většina z nich jsou nevzdělaní, s naší kulturou nekompatibilní, kteří se ne­snášejí dokonce ani sami mezi sebou, a i na maličkosti reagují naprosto nepřijatelným nási­lím. Pokud jejich příliv nezastavíme a většiny těch, co už tady jsou, se nezbavíme, je s evropskou civilizací konec. Kdo to nevidí a nevnímá je slepec a hlupák.

Kam tedy s nimi?

Do Afriky. Dohodněme se s některým ze západoafrických diktátorů, že za několik mi­liard jemu postupně vyplácených dolarů umožní Evropě násilně vysídlit pokud možno všechny ekonomické migranty do internačních táborů zřízených na jeho území a provozovaných za prostředky EU. Jen tak můžeme naše děti a vnuky zachránit před genocidou a náboženským útlakem, které jim nyní neodvratně hrozí. A nakonec to vyjde i mnohem levněji.

Jiné řešení není. Karty jsou rozdány. Už jde jen o to, jestli MY, nebo ONI.

Václav Husák

Vaclav Husak
PhDr.Václav Husák - novinář (ČTK, Svět v obrazech) , fotograf , potápěč, pilot, cestovatel a dobrodruh ve výslužbě. Je rovněž autorem nábytkové stavebnice Rollpa a řady dalších stavebnicových konstrukčních systémů. www.rollpa.cz Autor je expertem na vytváření a zavádění technických a organizačních inovací a aktivním vynálezcem.
Klíčová slova: invaze, vysídlení

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.