Kam s tou károu, Češi?

obrazek
13.10.2015 10:16
Strachem zahřívaná hloupost je nejlepší reagencií pro vznik nenávisti. A tak se v Ceské republice zvolna mění i to, co jsme donedávna pozvažovali za levicové, v naprostý opak,.v ultrapravici. A tak minulou neděli v Partii se Andorem Šándorem a Markem Čejkou Štěpán Kotrba navrhl na hranicích do běženců střílet, a nenarazil na nejmenší odpor. Podobný výrok vzešel hned několik dní poté z úst levicového filozofa Oskara Krejčího. Člověka maně napadá, kam chce česká společnost dojít, když deklaruje svou připravenost uspořádat orgie sadismu a když se tak opájí svými bludy o své nadřazenosti - že totiž by mohla mít právo do kohokoliv střílet, když nebezpečně a slabomyslně nadhodnocuje rizika z běženeckého problému plynoucí (a zároveň bludně ignoruje rizika ze špatného zacházení s lidskými bytostmi obecně) a když zoufale popírá přínos běženců pro jakoukoliv společnost a její ekonomiku (pro což je nutný jen opravdu malý počáteční vklad), což je také záležitost vícenásobně dokázaná. Těchto a dalších trendů v české společnosti si mezitím začali všímat i v zahraničí. Je to jako přivolávání hrozivého kataklyzmatu na svou hlavu, pokračovat v těchto trendech a nebránit se jim. Syrští uprchlíci se jednou zase do Sýrie vrátí, my tu ale budeme muset se zastánci takovýchto názorů žít dále. A oni budou vědět, že i my si pamatujeme. Odkud pochází tlak na to, aby naši intelektuálové podávali takovéhle svinské výkony je zřejmé: "Řešte imigranty, nebo to lidé vezmou do svých rukou!" hlásá propagační materiál "Úsvitu národní koalice" což je přímá příbuzná jak Bloku proti islámu, tak IVČRN a také to jsou stále stejní lidé. Bližší pohled na průvodní text prozradí tu hlavní legraci, že totiž odkaz v textu, který má dokazovat naléhavost situace, nakonec konstatuje, že živého uprchlíka lidé na hranicích ještě neviděli, ale "to nebezpečí tu je"- Novinky pak prozrazují, že kontroly prováděné 720 policisty odhalily 5 běženců.

Partie na Primě dne 4.10.2015, dávejte pozor v minutě 29.http://play.iprima.cz/partie/partie-4102015

Oskar KRejčí také navrhuje násilí: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/Profesor-Krejci-Ted-uz-zastavime-uprchliky-jedine-nasilim-Kdyz-jich-prijmete-pul-milionu-hned-vyrazi-na-cestu-milion-381053

Takže, co pro nás kdy imigranti udělali, Thereso? "Kromě toho, že založili 465 000 nových podniků, zaměstnávají 1,2 milionu lidí, pracují v 11 procentech zaměstnání v britském zdravotnictví (včetně 26 procent lékařů), a jen loni poskytli Británii 8183 registrovaných zdravotních sester - a od roku 2000 přispěli do britské ekonomiky mnoha miliardami liber...," píše deník Independent. - See more at: http://blisty.cz/art/79348.html#sthash.bvbD8T3S.4v7H24lL.dpuf 

Má to ale háček, aby k tomuto efektu došlo, je nutno odstranit následující bariéru - MVČR zavádí dvojí přístup k právu - pro občany Schengenu a neobčany Schengenu -v případě existenční tísně neobčana v podstatě nepřeklenutelný: Podmínky zaměstnávání cizinců v ČR stanovuje zákon č. 435/2004 Sb. o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů. Základním pravidlem je, že občan jiného členského státu EU a rovněž Islandu, Norska, Lichtenštejnska a Švýcarska a také jeho rodinný příslušník, který sám není občanem žádné z těchto zemí, nejsou pro účely zaměstnávání v ČR považováni za cizince (§ 85 zákona o zaměstnanosti). Občané ostatních států (tzv. třetích států) mají právo volného přístupu na trh práce ČR v případech, které stanoví § 98 zákona o zaměstnanosti. Patří mezi ně i získání trvalého pobytu nebo udělení azylu či doplňkové ochrany. Problematika ovšem spadá do věcné kompetence Ministerstva práce a sociálních věcí, s žádostí o bližší informace se proto, prosím, obraťte na tento resort. Na Ministerstvo práce a sociálních věcí směřujte rovněž své dotazy týkající se fungování Úřadu práce ČR a ohlašování volných pracovních míst zaměstnavateli, které se řídí stejným zákonem.  U žadatele o mezinárodní ochranu, kterému byla žádost pravomocně zamítnuta, se standardně předpokládá opuštění území ČR. Nicméně zákon č. 326/1999 Sb., o pobytu cizinců na území ČR a o změně některých zákonů, v znění pozdějších předpisů, definuje v § 67 podmínky pro získání trvalého pobytu u vymezené skupiny žadatelů o mezinárodní ochranu

Pokud cizinec v rámci tohoto řízení trvalý pobyt získá, má mimo jiné zajištěn volný přístup na trh práce dle § 98 z.č. 435/2004 Sb.

V zahraničí si všimli též: http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/133887-ceske-deti-uci-ve-skolach-strilet-uprchliky-pise-zahranicni-tisk/ a zdroj: http://www.agoravox.it/In-Repubblica-Ceca-comincia-la.html podle diskuzí dětí vyslechnutých několika matkami vojáci na neohlášené návštěvě školy s dětmi otevřeně zmiňovali možnost použití zbraní proti uprchlíkům!!!!

V České republice se momentálně všichni zastánci represivních postupů vůči běžencům označují za racionálně myslící slušné lidi, kteří nesouhlasí s tím, aby byli označování za xenofoby, když jimi nejsou. Inu, zde Rukověť takového slušného Čecha od Karla Vrány (a budiž také názorným důkazem, že cokoliv, co by kdy bývalo mělo aspirace na označení levice, stojí, bez akcentu na elementární principy morálky, v očích kohokoliv leda za Baerendreck /za pendrek/):

1. "Slušný Čech miluje svou vlast, ale nenávidí svůj stát.
2. Slušný Čech má rád slušné Čechy. O tom, kdo je slušný rozhoduje on sám případně Miloš Zeman.
3. Slušný Čech požaduje obnovení trestu smrti pro ty, které považuje za neslušné. Sám je ochoten obětavě tento trest vykonávat.
4. Slušný Čech ze srdce nenávidí nacisty v Bruselu, Washingtonu a Berlíně. Jen je mu líto, že Adolf to s některými etnickými skupinami nedotáhl do úspěšného konce.
5. Slušný Čech žádá dodržování pravidel. Ve výkladu těchto pravidel považuje sebe za nejvyšší autoritu. Například na silnicích vnímá příkazové značky jako značky informativní. 
6. Slušný Čech je hrdý na to, že je Slovan. Což mu nebrání v tom, aby pohrdal šišlavými polskými Pszontky, slovenskými Čoboly, vydřidušskými Chorvaty.
7. Slušný Čech nenávidí všechny přivandrovalce s výjimkou Tomia Okamury, protože ten nenávidí všechny přivandrovalce.
8. Slušný Čech nesnáší rozkrádání státního majetku těmi nahoře, na což upozorňuje dopisy vytištěnými na papír, který ukradl v práci
9. Slušný Čech se snaží za každou cenu vyjebat se státem.. A pak si stěžuje, že stát vyjebává s ním.
10. Slušný Čech nemá rád novináře, protože neinformují o věcech, které se nestaly.
11. Slušný Čech ví, že za jeho neúspěchy může CIA, Mossad, zednáři, ilumináti, chemtraills, uprchlíci, Havel, vlastizrádci, Obama, BND, Sudeťáci, Merkelová NATO, Evropská unie, sluníčkáři, Židé, Anglosasasové, Cikáni, neziskovky, média, banderovci, kapitalisti, norští odebírači dětí, Štětina, pravdoláskaři, homosexuálové, kchárlovci… Slušný Čech jistě dosadí další, ale nikdy sám sebe.
12. Slušný Čech je konsternován postavením ženy v jiných kulturách. Zároveň má rád vtipy naší kultuře blízké – třeba ten, že nejlepší žena má mít metr dvacet a placatou hlavu.
13. Slušný Čech bojuje proti sudetským Němcům, kteří se u nás prakticky nevyskytují.
14. Slušný Čech má na všechno vysoce odborný názor a nezná slovo „nevím“.
15. Slušný Čech by v životě nenavštívil pražskou kavárnu, protože v Lidlu tenhle podnik prostě není.
16. Slušný Čech ví, že za socialismu nebylo všechno špatné a že spoustu věcí nám tehdy záviděl celý svět.
17. Slušný Čech miluje diskusi na Novinkách cz a nebojí s v ní sáhnout pro nějaké to pěkné jadrné české slovo. Pokud takové slovo použije neslušný Čech, je slušným Čechem právem označen za primitiva a sprosté hovado.
18. Slušný Čech nepotřebuje ovládat gramatiku, protože pronikavá síla jeho myšlenek zcela zastíní nějaké to vyšinutí z vazby nebo neznalost vyjmenovaných slov.

19. Slušný Čech má rád Karla Kryla, Bedřicha Smetanu, Aloise Jiráska, Majora Zemana, háčkované dečky, fotky dortů, plyšové pejsky, motivační citáty, internetové emotikony a skupinu Ortel."

20- A já dodávám: slušný Čech podle všech průzkumů nejvíce nenávidí Araby, ačkoliv s nějakým z nich alespoň mluvilo nebo jej vidělo zoufalých pár promile národa, a i ta většinou jen s hotelovým recepčním v nějaké exotické destinaci, ale nesmí být označován za xenofoba a už vůbec to nemá nic společného s náboženstvím, i když je zcela proti islámu - ten ale přeci, což snad každý pochopí, žádným náboženstvím není, že?: 

*****

Není možné nacházet jakákoliv východiska čehokoliv ve společnosti tak ohlušené vlastní hloupostí a záští. S tím patrně skončím tvůrčí část svého blogování zde a již se budu věnovat patrně jen několika dobíhajícím projektům, pro které vhled a chápání nejsou až tolik nezbytné. Reakce několika Čechů na zprávu z 16.10.2015 podle níž bulharští pohraničníci omylem zastřelili afghánského imigranta: 

Marian Marihuan Nelegální přechod hranic se trestá 
 
Aja Radek Maslici málo
Pavel Polák úvodní vlaštovka?..
Emotikona wink

 Bývalý řecký ministr Varoufakis pravil, že evropu ohrožuje egoismus postkomunistických zemí (http://denikreferendum.cz/clanek/21435-varoufakis-egoismus-postkomunistickych-zemi-ohrozuje-evropu - pozor, tento článek zdaleka není hlavně o uprchlících, v každém případě je velmi pozoruhodný), ale popravdě řečeno, ony to jsou celé myšlenkové koncepty, které Češi nejsou ochotni ani schopni vůbec vstřebat! 

Šoumen John Oliver z pořadu Last Week Tonight (s českými titulky) zhruba říká: "jestli se chcete mumifikovat a vychcípat, nikdo vám v tom nemůže bránit nebo mít cokoliv proti tomu, ale když už ti uprchlíci běží okolo vás, alespoň jim nenastavujte nohu!" :http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavna-videa/migranti-a-uprchlici (mimochodem - tohle video náramně pomáhá vstřebat některé z myšlenkových konceptů, jejichž neosvojení aiČechům vytýkám - ano, došli by k nim také, jenže by se museli znát také ke svému srdci (i ke konání dobra je třeba se rozhodnout, a to je natolik těžké, že bez srdce to nejde) a ne jako Samková a Okamura adorujícc systém a manýry detenčního lágru v Bělé Jezové - kde mmj. probáhá následující: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Detem-tam-nedaji-ani-boty-vecer-je-vytahne-z-postele-policista-v-kukle-Rozhorcena-ombudsmanka-Sabatova-promluvila-o-stavu-taboru-CT-prenasela-primo-403269. a podrobněji zde: http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/1600905-ombudsmanka-situace-migrantu-v-bele-je-horsi-nez-ve-veznici)

Uf, takže přeci jen ještě existují Cěši, kteří se snaží vnést do migrační politiky poněkud větší civilizovanost! http://www.rozhlas.cz/plus/zaostreno/_zprava/nabidne-migracni-manifest-reseni-pro-lepsi-integraci-cizincu-u-nas--1542100 . mně se zadařilo přehrát jen odsud: http://media.rozhlas.cz/_audio/03488802.mp3

A na závěr si ještě zkuste malý test http://www.rozhlas.cz/radiozurnal/kvizy/_zprava/otestujte-se-jak-dobre-znate-muslimy-a-islam--1440733 a pak 2:31:20 hod velmi podnětné doušky o islámu s Hakimem Amdounim: https://www.youtube.com/watch?t=2542&v=p0V9GlNkBHU

4.1.2017: další šíření nenávisti, které v pravém světle ukazuje, kolik je pravdy na tvrzení, že xenofobové u nás s rasismem nemají naprosto nic společného: "Češi zuří, že supermarket Lidl použil  v reklamě černocha": http://blisty.cz/art/85143.html

31.8.2017 Bronislav Ostřanský: http://forum24.cz/nenavist-vuci-muslimum-je-srovnatelna-s-antisemitismem-ze-30-let-rika-expert/

5.10.2017 - protiislámské tažení se projevuje i na knižních pultech: http://denikreferendum.cz/clanek/26187-islam-a-muslimove-na-ceskych-knihkupeckych-pultech

28.1.2018 Brav o, politolog Pavel Barša navrhl protiislámské názory trestatelné stejně jako antisemitské: http://www.ceskatelevize.cz/ct24/nazory/2359414-islamofobie-se-mela-trestat-stejne-jako-antisemitismus-pomohlo-zmirnit-napeti-mini

amiourful
Bioranger, vášnivá sběračka hovínek, z nichž po domácku kuje zlato, správce i pro nefejsbukáře otevřené stránky Alternativní ekonomické školy proti dluhovému otrokářství. Motto: "Pokud vás přesvědčí, že se nic nezmění, tak se také nic změnit nemůže." Stránky jejího hnutí: http://serpentina-bioranger.simplesite.com

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

schlimbach

Paní Kateřino, při vší úctě, jděte někam -(

amiourful

Tady by se myslím dalo šíření poplašné zprávy i dokázat. 

gustav-svoboda

Paní Amiourová, proč jen končíte s  „blogy“ tady? Nebylo by pro vás lepší se odstěhovat někam, kde vám to bude více vyhovovat? Kde vás nebudou obtěžovat ti  špatní Češi? Třeba  i tam najdete pro své kutí zlata nějaká ta hovínka. Vaše netolerance a samolibost tady jistě bude chybět málokomu.