Katastrofálně zblblé lidstvo vstupuje do roku 2020....

obrazek
18.1.2020 14:48
....se sebevražednou misí, jež musí skončit kolapsem - článek převzat od Mikea Adamse (s jeho svolením), Healtrangera, provozovatele portálu Natural News, mezi elfy označovaného za šiřitele fake news. Ve skutečnosti jde o to, že Mike odmítá nevšímat si věcí, kterých si ostatní nevšímají vůbec.

Pokud dáte několik myší do velké krabice se spoustou jídla a vody, budou se množit, dokud nebude krabice přeplněná a naplněna výkaly. Když dojdou jídlo, myši začnou navzájem zabíjet a jíst, dokud se celá populace nerozpadne a nezemře.

Dnes v San Franciscu lidé se.rou na ulicích. Levičáci slaví koordinovanou masovou vraždu lidských dětí, nenarozených i již narozených. Po celé Americe rodiče neustále zpochybňují a mrzačí genitálie svých dětí ve jménu „transgenderismu“. Užívání drog a sebevraždy prudce stoupají a dnešní mládí jsou téměř všeobecně morbidní, zejména proto, že čelí virtuálním signálům a předstírají, že vyhrávají na sociálních médiích.

I když se lidská civilizace zrychluje směrem k útěku k šílenství a sebezničení, je nám říkáno, že odpověďí na toto je víc šílenství: Vezměte si některá léčiva, hlasujte pro větší vládu, kriminalizujte sebeobranu, předstírejte, že muži mohou být ženami, oslavujte zabíjení dětí atd. na. Tyto nápady připomínají myši v krabici, když si řeknou: „Hej, pojďme se navzájem usmrtit!“

Nyní jsme začali rok 2020, rok špatných nápadů. Způsob, jakým se věci formují, by se ve skutečnosti mohl proměnit v desetiletí špatných nápadů. Ale jen abych vám ukázal, jak šílené a strašně hloupé dnešní hlavní myšlenky jsou, zvažte následující:

- Oceány jsou nyní tak silně znečištěny plastovým odpadem (a mikroplasty), že populace ryb se hroutí po celém světě. Velryby jsou nalezány mrtvé se žaludkem plným plastických hmot a není na dohled žádný konec, protože Čína a Indie - nejhorší znečišťovatelé na světě - nadále vypouštějí miliony tun surového lidského odpadu přímo do oceánu. Po zhroucení oceánských ekosystémů bude zánik lidstva na dohled.

- Současná členka Kongresu, Alexandria Ocasio-Cortezová, si doslova myslí, že svět skončí za 10 let, pokud nevyloučíme všechny spalovací motory a nevrátíme se k zemědělským praktikám 18. století, které by vedly k hromadnému hladovění a zhroucení populace.

- Divoce iracionální, klinicky šílení aktivisté „změny klimatu“ tvrdí, že oxid uhličitý, nejdůležitější molekula pro růst rostlin, potravinářské plodiny a deštné pralesy, je „znečišťující látka“, kterou je třeba odstranit, aby zachránili planetu. Ve skutečnosti, kdyby byla vyloučena z atmosféry, celá globální potravinová síť by se zhroutila, což by způsobilo hromadné vyhynutí, které by ukončilo lidskou civilizaci. (Ale na vás křičí šestnáctileté dítě, které tvrdí, že jste „ukradli její budoucnost“, takže celá věda, chemie atmosféry a logika budou zatraceny!)

- Každé město v Americe shromažďuje veškeré toxické lidské výkaly a lehký průmyslový odpad, který je vypouštěn do odpadu, a poté „recykluje“ tento toxický guláš do „biosolidního hnojiva“, které se prodává občanům pro použití v jejich zahradách a přepravuje se do místních farem, aby býl hozen na potravinářské plodiny. Město Milwaukee vlastně jen jinak označuje lidské ho.vno a nazývá se „Milorganit“, což zní jako organické hnojivo. Je to vlastně lidské ho.vno, kompletní se všemi bakteriemi, viry, rekreačními drogami, hormony, léčivy, používanými ženskými hygienickými výrobky, kondomy a se vším, co lidé z Milwaukee splachují na záchodě. (Napsal jsem o tom celý film s názvem Biosludged /biokal/na Biosludged.com.) 

- Univerzity v Americe nyní provozují skutečné kampusové kampaně „mysli jako policie“, které povzbuzují studenty, aby tajně poslouchali soukromé rozhovory a hlásili „netoleranci“. nebo šílenství transgenderismu. Jak se to všechno děje, autoritářská řečová policie levice si říká, že jsou „tolerantní“, kteří podporují „rozmanitost“. (Ano, jsou duševně nemocní.) I Wall Street Journal si toho všiml, píše: „Politická korektnost kampusu dosáhla fáze dokonalé orwellovské inverze.“

- Přední kandidát demokratů, Joe Biden, jenž má syna, který je na kokainu, prostitutem, nashromáždil miliony dolarů za provize od zahraničních společností, které sám Joe Biden v podstatě ohrožoval. Jo, a sotva dokáže spojit větu, aniž by zněl jako pacient s demencí v pozdním stádiu. Demokraté nějak nenajdou jediného kandidáta, který není poškozen nebo duševně nemocný. Jediným zbývajícím rozumným demokratem se zdá být Tulsi Gabbard, který je podle předpovědi obviněn z toho, že je „ruským agentem“ Hillary Clintonovou, jednou z nejnebezpečnějších, zločinných a zkorumpovaných politických ku.rev americké historie.

- Průměrný mladý člověk dnes nemá prakticky žádné dovednosti ve skutečném světě a není schopen ani vyměnit pneumatiku automobilu, zasadit zahradu nebo vyčistit pušku. Celá jejich existence je zabalena do falešného světa náhodných chaatů na sociálních médiích, kde nešťastná mládež předstírá, že je šťastná a bohatá, když předstírá falešné „úspěšné“ scény, aby se podělila se svými falešnými přáteli, kteří také předstírají svůj vlastní život, aby se pokusili získat více falešných následovníků. Celá věc je jeden začarovaný, sebeposilující kruh šílenství.

- Největší a nejmocnější mediální impérium v ​​Americe - Disney, která nyní vlastní Marvel, Lucasfilm atd. - je obviněno z provozování pedofilních kruhů, zatím v nadcházejících superhrdinských filmech protlačuje transgenderismus a pedofilii. Netrvalo dlouho a nové filmy Disneye budou bezohledně představovat pedo superhrdiny propagující obchodování s dětmi a Trumpovu vraždu jako hrdinské akce pro lidstvo. Kultura zábavy v Hollywoodu se stala natolik pokroucenou a posílenou, že ani nevidí, jak šíleně se všichni dívají na zbytek společnosti.

- Ano, Drag Queen Story Hour - Hodinka příběhů dračí královny - je skutečná. (poznámka překl: dračí děti a dračí královna jsou nástroje, jde o zneužíévání dtí, jež jsou předčasně, třeba ve věku 5 letmzjevově a chováním sexualizovány) Knihovny a školy hostí chlupaté a z pedofílie usvědčené muže, kteří ukazují své genitálie malým dětem, zatímco „progresivní“ rodiče hledající rozmanitost tomu fandí. Ano, všichni jsou duševně nemocní (rodiče i pedo).

- Zásobování potravinami je stále více kontaminováno olovem a hliníkem, dvěma toxickými kovy, které narušují neurologické funkce a způsobují rakovinu, poruchy kostí a dokonce i mentální retardaci. Viděli jsme to v naší laboratoři, kde provádíme analýzu složek potravin ICP-MS, a v posledních třech letech jsme viděli, jak se kontaminace zhoršuje, do té míry, že nyní musíme odmítnout 80% suroviny, které testujeme.

- Nová „veganská“ šílená potravina - „Impossible Burger“ - je vyrobena z geneticky modifikované sóji pěstované v bývalých oblastech deštného pralesa, které byly spáleny do mrtě, aby se vytvořil prostor pro pěstování sóji. A je vyrobena z mnoha chemikálií, které jsou také méně než zdravé. Má také méně použitelné bílkoviny než běžné hovězí maso a říká se, že obsahuje vysoké hladiny ženských hormonů. Nějak teď veganismus znamená jíst zpracované, geneticky modifikované nezdravé jídlo. A vegáni se radují!

- Bezprostředně po nedávném pokusu o hromadné střílení v texaském kostele, kde členové ozbrojených sborů rychle zabili střelce a zastavili masové porážky, aby se odehráli, demokraté odsoudili skryté nošení zbraní a tvrdí, že ozbrojení civilisté spíše hromadné střílení, než aby něčemu pomohli. Toto naprosté opuštění logiky a rozumu je charakteristické pro zrychlující se masovou duševní nemoc, kterou nyní sdílejí levičáci, kteří nebudou spokojeni, dokud nebudou všichni Američané naprosto bezbranní proti vlně nelegálních členů nezákonných skupin, které demokraté povzbuzují k zaplavení otevřené hranice.

- Feministé, kteří zastávají práva žen, se nyní ocitají opuštěni levicí, nahrazeni transgenderovou mafií, která zneužívá a ruší ženská práva předstíráním, že biologičtí muži mohou soutěžit jako „ženy“ v profesionálním sportu (a dokonce i na olympiádě, která bude V roce 2020 se muži stali naprostým žertem, protože muži závodili se ženami téměř ve všech kategoriích ženských sportů). Všichni levičáci ve společnosti sdílejí masový klam, který tvrdí, že lidé mohou magicky proměnit své pohlaví tím, že si to přejí.

- Média ovládaná společností nyní záměrně vymýšlí falešné zprávy, které poškozují Ameriku a její demokracii, a aktivně se účastní nezákonného pokusu o převrat proti současnému prezidentovi. Každý poslední pilíř žurnalistiky byl opuštěn a nahrazen „postpravdovskou“ dobou falešných zpráv z NYT, WashPost, CNN, MSNBC a všech ostatních na radikální levici.

- Zásobování potravinami v Americe je stále toxičtější, vzácnější a více zpracované. Téměř nikdo už nevaří a žije z restaurací, zpracovává nezdravé jídlo a odpadky, které se sotva kvalifikují jako jídlo. Pak se diví, proč nejsou zdraví.

- V době, kdy jsou stovky tisíc amerických veteránů nyní bez domova, žijí v ulicích Ameriky a prosí o pomoc v oblasti duševního zdraví nebo základního bydlení, náš vojenský průmyslový komplex má mnohem větší zájem o eskalaci válek na Blízkém východě, protože samozřejmě , ptoky dronů, řízených střely a bomb jsou „dobré pro podnikání“, pokud jste v obchodě se zbraněmi.

- Levice, která dříve bojovala s křesťany a konzervativci, nyní vyhlásila válku všem bílým, všem mužům a bílým ženám. Univerzity nyní výslovně vylučují bílé z mnoha událostí a téměř všechny filmy a televizní pořady nyní zobrazují bílé muže jako hloupé idioty nebo zlé darebáky, kteří jsou poraženi super silnými, zdvořilými ženami, které na muže křičí a nějak je poráží v boji proti sobě . V popkultuře nejsou další mužští hrdinové. Muži jsou špatní, nevěděli jste?

- Hromadná medikace Američanů se stále zrychluje, protože Big Pharma přebírá Big Tech do bodu, kdy Google, Facebook, YouTube a nyní Amazon.com fungují většinou jako přední skupiny pro farmaceutický průmysl. Téměř všechny léky a vědecké časopisy byly převzaty spolkem Big Pharma natolik, že se „věda“ úplně zkazila a proměnila v naprostý vtip, který je zakořeněn téměř výhradně ve firemních ziscích než ve vědecké realitě.

- Techničtí giganti cenzurují všechny hlasy pravdy a rozumu a zároveň zvyšují viditelnost všech hlasů šílenství a zkázy. To je záměrné.

- Téměř nikdo v Americe není připraven na katastrofu. Žijí život s očekáváním, že elektrická rozvodná síť bude vždy fungovat, voda z vodovodu bude vždy fungovat a pokud bude něco špatně, mohou zavolat 911. Tyto víry jsou naprosté klamné představy, které se jednoho dne (brzy) rozbijí a způsobí nepřipraveným paniku. Tato nadcházející událost se poněkud smíchem nazývá „zombie apokalypsa“, ale nejde o sci-fi.  Davy hladovějících, zoufalstvím znetvořených, závislých lidí se vlastně podobají zombie.

- Lídři globalizačního krožku, jako třeba Bill Gates, otevřeně argumentují proti lidstvu a tvrdí, že depopulace je jedinou odpovědí na dlouhodobou udržitelnost. Aby toho bylo dosaženo, propagují globalistické organizace, jako je WHO a OSN, vakcíny, které jsou připraveny s chemikáliemi proti plodnosti, zejména v afrických zemích, kde populaci západní korporace již dlouho používají jako lidské laboratorní krysy.

- Podobně i odvětví očkovacích látek rozšířilo své operace „deep-state - hlubokého státu, státní madie“ a nyní nařizuje technickým gigantům a online platformám, aby zakázaly všechny hlasy, které zpochybňují bezpečnost vakcín, i když tyto vakcíny obsahují neurotoxické chemikálie jako úmyslné složky. CDC ve skutečnosti platí komikům, aby do svých speciálů na Netflixu zahrnuli proočkovací propagandu, a proti filmovým divadlům, která se odváží oznámit, že budou provozovat filmy jako Vaxxed II, se nyní rutinně ozývají hrozby smrti.

- Hollywood byl převzat násilníky a pedofily a nyní otevřeně tvrdí, že pedofilie je dobrá věc. Pouze Ricky Gervais a Dave Chappelle mají odvahu zapojit se do skutečné svobody projevu. Všichni ostatní byli obviňováni z levicové poslušnosti a shody. Kde je George Carlin, když ho opravdu potřebuješ?

Lidstvo jede v podstatě ce směru kolize s úplným kolapsem. A žijeme mezi těmi, kteří toto způsobují. V zásadě žijeme ve velkém šíleném azylu, zcela postrádajícím racionalitu nebo rozum.

Připomeňte si moje slova: To neskončí dobře.

Ale určitě to jednou skončí.

****

K tomu zabíjení dětí: v současné Americe se vede debata, zda lze provádět potraty v piozdním stádiu těhotenství (oním hrozným předepsaným, mechanickým americkým způsobem) a jak zacházet s dětmi   které přežily potrat a narodily se. Jak se mají usmrtit a kdo o nich rozhoduje.  https://all.org/legitimizing-infanticide-in-america/

Biosludged.com - pozn. překl,: viděla, správně by se to mělo jmenovat kal z toxického odpadu, protože do odpadu jdou i odpady i nemocnic, chemických a rarmaceutických továren, cokoliv chemického, co si ce ještě není označné jako nebezpečný odpad, ale v kombinaci s tím, že se to bude používat k hnojení, to nebezpečné je, a nesmíme se pak divit, že přesně takto lze vytvřit tzv. superodolné mikroby, na které nebudou účinkovat žádná antibiotika - tohle je opravdu časovaná bomba.V USA totiž už čističky odpadních vod neslouží k čištění vod, ale k oddělování vody a pevníé složky, toť vše! Producenti chemických látek jsou dokonce povzbuzováni v tom, aby své látky vypouštěl do odpadu, celkem se v "biokalu" našlo 80.000 chemických látek!) prodávají to jako eko a malým písmem uvádějí, že je to kancerogenní a teratogenní (způsobovat malformity plodu) a že to nesmí přijít do vody, Kdokoliv může vypustit tuny materiálu do odpadu a ten nikdy nebdue detekován, jsou to otevřené dveře pro bioterorismus. Už víte, proč ve Švýcarsku tento vysušený kal spalují? Když odsraníte vodu, tu vyčistíte zvlášť, pevnoučást můžete využít pro výrobu bioplynu /metanu/, tak vám ke spálení zbyde sotva 10%. )

Mark Dice komentuje nejnovější výzkum mozku liberálů a konzervativců - česky: https://www.youtube.com/watch?v=fy8HXIb2MU4&feature=share&fbclid=IwAR2Hu_txGrJcXl3ujfQb1YmI9uhcoQu-WqY-ENRer_BPdQIDxpFgikcmBiE&app=desktop

O novém zeleném údělu z pera EU: https://www.krajskelisty.cz/praha/23340-elektrina-zdrazi-na-trojnasobek-zrat-budeme-korinky-to-je-realny-dopad-green-dealu-evropske-unie-komentar-pavla-preucila.htm?fbclid=IwAR3zTVaiHpdsxhmrz-J0BVgXmWOCGx2QH8gMjLcBk_TwkX-c2zIHiMY6MUM

Dnešní tvář Bruselu - slovenské titulky: https://www.youtube.com/watch?v=Ose3VALO97g&feature=youtu.be&fbclid=IwAR06OPmwuwTO6muReY-TN7Swwu1kQwOiZYlMQ_PnARZr-E9nGR5i0-FLrT0

a zde si můžete prostudovat Agendu 21 - zvniř je link na plné znění i vysvětlující uvedení do problematiky s videem: https://www.disclose.tv/agenda-21-the-plan-to-depopulate-95-of-the-world-by-2030-313560

Zdroje k problému dračích dětí a k tomu, že hodinka dračí královny běží i v Čechách pod názevem Original Play v závěru tohoto blogu: http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/co-maji-spolecneho-lidsko-pravni-koncepce-ministra-bez-portfeje-eugenika-adolfa-hitlera

zdroj hlavního článku: https://www.naturalnews.com/2020-01-07-humanity-now-catastrophically-stupid-as-we-enter-the-2020s-global-suicide-mission.html

amiourful
Bioranger, vášnivá sběračka hovínek, z nichž po domácku kuje zlato, správce i pro nefejsbukáře otevřené stránky Alternativní ekonomické školy proti dluhovému otrokářství. Motto: "Pokud vás přesvědčí, že se nic nezmění, tak se také nic změnit nemůže." Stránky jejího hnutí: http://serpentina-bioranger.simplesite.com přístup do všech blogů zde přes hypertextové tlačítko Kateřina Amiourová, poté na tlačítko blogy nebo http://vasevec.parlamentnilisty.cz/uzivatel/amiourful/blogy. K březnu 2020 je jich přes 800 - a vesměs neztratily nic na své aktualitě!!

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Dona

Nič z toho, čo sa deje v USA, ani ako žije priemerný Američan - ma neprekvapuje. A už vôbec nie je prekvapujúce, že sa tento spôsob myslenia a žitia šíri v Európe. Je to nanajvýš logické :

1/ Ameriku od Patagónie až po Aleuty a Grónsko osídlili Európania 

2/ V Amerike žijú miliónové stáda prisťahovalcov z každého  súčasného európskeho štátu.

3/ Európa a Amerika sú bratia v zbani, bratia v dobrom i zlom

4/ Šľachtické rody + dnešné elity žili a žijú v zabezpečenom svete mimo chorôb, biedy a problémov plebsu. Plebs vždy slúžil a bude slúžiť ako potrava pre " kanóny ", pre pokusy, ako pomocníci šírenia moci a prežitia šľachty. 

5/  Demokraciu, špeciálne liberálnu demokraciu vymysleli ako systém na sebaočistenie spoločnosti od nepotrebných : heslom je - si slobodný, ži ako chceš. Každé indivíduum v demokracii je zodpovedné za svoj život. Preto vládny systém v demokracii sa nemieša do života slobodných, minimálne pomáha prežiť  - napríklad zdravotným poistením, kvalitným školstvom, dostupnou zdravotnou starostlivosťou, stavaním bytov pre obyvateľstvo... To v Európe ešte dožíva sociálny systém, ktorý " musela " Európa zaviesť pod nátlakom komunistov v strachu pred šírením sa  " komunizmu ". Akonáhle sa skončil bipolárny systém, začala Európa odoberať sociálne vymoženosti pre obyvateľstvo. A ešte to neskončilo. Za nejaký rok - dva, budeme žiť ako americký plebs aj my v Európe. To je výsledok liberálnej demokracie.

6/ Rast populácie od vynájdenia penicilínu, nútil elity vymyslieť systém, ktorý by ich zbavil zodpovednosti za život plebsu. Ideálom sa stala demokracia. Preto najmocnejší tohto sveta nútia štáty zaviesť demokraciu. Elity neboli nikdy tak chránené a vzdialené plebsu - ako v demokracii. Elity = novodobá šľachta + celé rodiny ( Bushovci, Bezosovci, Gatesovci, Clintonovci, Kennedyovci, Windsorovci,.....Oranžsko - nasavský rod, Oldenburkovia, Bernadotte, Bourbon - Anjou.....) prežijú aj budúcu svetovú vojnu. Vedia to, a táto istota im umožňuje tváriť sa,  že ich plebs zaujíma.

klokan

  S hudební skupinou z nyní sousedního státu se můžeme toliko ptát ,, čím to je, čím to je " ?  Odpověď na tyto neodbytné otázky se však nachází přímo na snadě. Především se jedná o negativní důsledky vyplývající z propadnutí většiny lidstva božstvu mamomu, jehož služebníci se vůbec neštítí, kromě vykořisťování druhých ani té odpornosti, jež spočívá v ohohacování se i na lidské bídě a neštěstí. Samozřejmě, že tento lidský hnus vyvěrá především v zemi Velkého bratra našich mocných tedy imperialistického státu USA. Naše amerikanizace však pokračuje velmi úspěšně a  našeho bratra ve zbrojení v některých oblastech již doháníme, kdy se jedná zejména o neustále se prohlubující všeobecný kulturní úpadek. Nakonec jsme se přizpůsobili i několika obchodně reklamním blokům přisledování celovečerních filmů prostřednictvím TV. Lze souhlasit se závěrem článku, že to skončilo velice špatně a z této zhoubně započaté cesty pro vskutku nepoučitelné lidstva do horoucích pekel již není návratu.